yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (76)
  • oylar (52)
  • medya (9)

  1. sleek makeup'ın içeriğinde 4 adet aydınlatıcısı bulunan wayne goss ve jeffree star'ın da ölüp bayıldığı ve makyajlarında tercih ettiği highlighting paleti. içinde:

  Ecliptic: soğuk bitişli krem aydınlatıcı.

  Hemisphere: lila görünümünde ve soğuk pembe bitişli toz aydınlatıcı.

  Subsolar: mac nylon far dupe'u bej rengi inci bitişli aydınlatıcı.

  Equinox: şeftali rengi metalik bitişli toz aydınlatıcı.

  seneler sonra gelen edit: hepsi frost bitişlidir. ben highlighter'da frost bitiş sevmediğim için yeni highlighter arayışındayım şu anda(gizlinot: susar mısın kız ağlıyo şu andaa ).

  eksileri:

  içeriğinde talc ve paraben var maalesef ve fırçası aman allahım korkunç kötü, eline alır almaz aniden kılları kendini aşağı atıyor, direkt çöpe at! kullanırken kesinlikle duo-fiber ya da mum uçlu bir fırçaya ihtiyacınız var.

  artıları:

  cruelty free oluşu, ambalajı şık ve çok compact at çantaya çık, uzun süre dayanıklı, süper pigmentli olması sebebiyle rengini bir dokunuşta veren (aman elinizi bol alıştırmayın hafifçe dokundurun öyle söyliym) bir tek burun ve yanak üstleri değil, vücudunuza, dudak üstü, göz kapakları ve göz pınarlarına, kısacası öne çıkmasını istediğiniz kısımlarda da etkili olan bir palet...

  4 haziran 2016 22:41 18 mayıs 2017 01:52

  2. sevdim mi sevmedim mi karar veremediğim aydınlatıcı paleti.

  ilk defa kullandığım gün (hemisphere) real techniques setting fırçayla çok hafif uygulamama rağmen gerçekten çok kuvvetli bir etki verdi. parmağımla fazlasını almak zorunda kaldım.

  ama gün içinde dikkat de çekti ve markasını soranlar oldu.

  ben çok da parlamak istemeyen birisiyim. açık tenliyim ve kendime çok da yakıştırmıyorum kuvvetli aydınlatıcıları.

  bu yüzden içime çok sinmedi galiba... hafif uygulamayla bile ben buradayım diye bağırıyor. bence aydınlatıcı biraz subtle olmalı... ama kuvvetli aydınlatıcıları sevenler çok sevecektir.

  diğer sleek ürünlerine göre çok da şık bir ambalajı var.

  5 haziran 2016 00:16

  3. Ambalajını falan çook beğendim ama çok simli ya. Bayağı bildiğiniz sim sim duruyor. Acemi ellerde sizi gelinin kız kardeşi konumuna düşürebilir.

  5 haziran 2016 20:20


  4. Sleek markasının sınırlı sayıda üretimi olan aydınlatıcı paleti. İlk çıktığında sephorada testerını deneyip çok beğenmiştim. Sonrasında sipariş verdim. Simli bir palet değil parmakla sürüldüğünde renkler muhteşem fakat yüze uyguladığımda parça parça durdu fondötenle bütünleşmedi. Ondan sonra da tekrar elim gitmedi. Belki farklı fırçalarla doğru uygulamanın bir yolu vardır.Türkiye'de 50 tl miş sanırım bence üzerine ekleme yapılıp daha kullanışlı bir ürün alınabilir.

  5 haziran 2016 20:20

  5. bugun gratisten aldığım ürün. swatchladığımda diğer aydınlatıcı paletinden daha az sim sim duruyordu bence.içinde 1 krem 3 pudra aydınlatıcı var.eve gelir gelmez tüm yüzüme boca ettim (gizlinot: swh). hayatımda ilk defa mor bir aydınlatıcı kullandım ve beğendim.hemisphere (gizlinot: mor olan) ve equinox (gizlinot: altındaki turuncu olan) u karıştırınca daha güzel duruyor bence. krem olana daha dokunmaya kıyamadım.

  6 haziran 2016 00:32

  6. Bende altın renkli ambalajı olan var. 3 toz 1 krem üründen oluşuyor. krem olanı kullanmiyorum iyi dağılmadığını düşünüyorum. Gelelim diğerlerine. bir adet sarı bir adet lila leylak beyaz karışımı bir adet de bronz tonlarda renk barındırıyor. şimdiii süslüler durum şu ki bu aydınlatıcalar yaldır yaldır simli. ben aydınlatıcıda dahi yüzümde bu kadar sim sim duran şeyleri sevmiyorum, sevemiyorum. çok daha doğal simden ziyade ışıltılı-sedefli duran aydınlatıcalar daha çok hoşuma gidiyor. siz de benim gibiyseniz çok hoşunuza gitmeyebilir. ama çok takılmıyorsanız buna şunu söyleyebilirim ışıl ışıl yapıyor. mutlaka bir bakın derim. onun dışında ise far olarak kullanmayı çok seviyorum burdaki aydınlatıcıları.

  30 ağustos 2016 12:09

  7. Altın rengi olanını sapık gibi aylardır her gratise girerek peşine düşüp en sonunda edindiğim palet. Değdi mi ? Kocaman bi hayır. Hala mary lou ablamızı tek geçerim

  30 ağustos 2016 23:06


  8. gurrrrllll that gloww demek istiyorum. altın renkli aydınlatıcılardan daha çok dewy görünümlü olanları beğeniyorum ben. Ve bu paletin icindeki hemisphere rengi var ya... tam olarak hayallerimdeki aydınlatıcı. Butun renkleri cok cok az uygulamada bile boooom! Diye parıldıyo. Doğal olmuyor dolayısıyla evet ama efenime söyliim nikkietutorials in yanakları gibi parlasın istiyorsanız aradığınız drugstore ürün bu.

  17 ekim 2016 01:32 17 ekim 2016 01:32

  9. ecliptic (koyu pembe) ve equinox (şeftali) renkleri beyaz tende mükemmel ötesi duran highlighter paleti.

  17 ekim 2016 15:06

  10. 3 aydır kullandığım ve asla azalmayan aydınlatıcı. ben böyle bir şey görmedim. ilk kez bi kozmetige verdiğim paranın hakkını bu kadar alıyorumdur herhalde. Youtube da yabancı bi ilk izlenim videosuna denk geldim, hem çok komik hem de aydınlatıcının nasıl durduğunu güzel göstermiş. Bu paleti merak edenler lütfen izlesin sjsjd (link: https://youtu.be/RRzqN9NKLB0 tık tık )

  23 ocak 2017 18:21