girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • medya (1)

1. Badem yağı ve Hindistan cevizi yağı karışımı yapıp tırnak dibini içine alacak şekilde bekletebilirsiniz.

12 mart 17:06

2. Lavanta yağı ve kaya tuzunu karıştırıp tırnakların diplerine sürdükten sonra bir süre bekletip yavaşça ovuştururak çözüm bulduğum durum.hem nemlendirilmiş hem de peeling yapılmış oluyor tırnak etlerine.

12 mart 17:10

3. muzdaribim.

vazelin dışında hiçbir el kremi fayda etmiyor. gece vazelini yoğun bir şekilde uygulayıp yatıyorum. sabah uyandığımda aldığım his mükemmel fakat her gece maalesef ki süremiyorum (gizlinot: unutuyorum vs) ve gün içerisinde de tekrar tazeleme durumu olmuyor.

daha kolay ve etkili alternatifleri olan süslüleri başlığa davet ediyorum.

12 mart 18:09 12 mart 18:20


4. başlığı görene kadar tek olduğumu sandığım durum. ellerimi sürekli nemlendirmeme rağmen tırnak diplerim kuru kuru duruyor. geceleri yatmadan bilhassa tırnaklarımın kenarlarına yağ içeriği yoğun olan bir krem sürüyorum sabaha çok güzel oluyor ama ancak öğleye kadar gidiyor. daha uzun vadeli bi çözümü olan süslüler, aydınlatın bizi

12 mart 19:22

5. Kurutmayan, kremli el sabunları tercih edilince azalmaya başlayan durum. Gece yatmadan önce yoğun bir nemlendirici sürüp pamuklu eldiven giymek de oldukça ise yarıyor. Kolonyalardan, alkollü losyonlardan, deterjanlardan da uzak durulması gerekiyor. Ayrıca Aseton içermeyen oje çıkarıcı ve ev işi yapılıyorsa mutkaka eldiven kullanılmalı.

12 mart 19:34

6. ben çok çektim bu kuruluktan, bir de kurudukça etleri koparma gibi bi huyum vardı. Çare olarak ise vazelin ve hindistan cevizi yağını bir kaba koyup mikrodalgada erittim içine de e vitamini ampülü kırdım ve donmaya bıraktım her gece  yatarken sürüyorum yağlı yağlı bi his verse de nemlendirmesinden memnunum tırnaklarımı da çabuk uzattı. 

12 mart 23:41

7. En büyük dertlerimden biridir. O dax mixuplar, e vitaminli yağlar her gece sürülmezse tırnak etlerim hemen sahra çölüne dönüşüyor. Hemen kenarlardan soyulmaya başlıyor. Her gece elime yağlara bulayıp yatmaktan başka bir çözüm bulamadım malesef :/

13 mart 07:56


8. ben manikür yaptıktan sonra kalyon'un tırnak ve tırnak eti yağını sürüyorum. hem kuruluğu alıyor hem de tırnakları daha bakımlı gösteriyor.

13 mart 08:02

9. Ben bu sorunu isana'nin aloe veralı el&tırnak kremi ile çözdüm. Sürdüğüm an yumuşacık yapıyor ve etkisi de uzun sürüyor nerdeyse 2 hafta falan yumuşacık kalıyor tırnak etleri de artı eller de. Bir de tırnağı pürüzsüzleştiriyor oje öncesi.

ilgili medya:
1
13 mart 09:07

10. Yıllardır aynı sorun bende de vardı. Bu yüzden neredeyse her hafta kütikül makasıyla detaylı manikür yapıyordum. Sonrasında sally hansen tırnak eti giderici kullandım ve açıkcası çok yetersiz geldi bana. Sonrasında mavala tırnak eti giderici aldım hayatımın ürünü diyebilirim. Bir kullanım bana bir ay yetiyor neredeyse. Haliyle çok bereketli.tırnak etlerimi makassız temizlendiği için de hangi kremi kullanırsam kullanayım tırnak etlerim yumuşacık pürüzsüz. Hepinize şiddetle öneririm süslüler:) hali hazırda olan etler için krem faydasız sorunun köküne inmek lazım diye düşünüyorum.

13 mart 13:39