yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (29)
  • medya (2)

  1. ukte: (yazar: bimakyajdelisi )

  valla böyle ruh hastası dengesiz erkekler etrafta çok zira beni de terketmeden 10 saat önce falan beni sakın bırakma olur mu sen benim her şeyimsin falan demişti hahajajs

  21 kasım 2016 02:28

  2. Kişisel istatistiğime göre babası emlakçıdır.

  (ybkz: http://www.suslusozluk.net/n/411982/ )

  21 kasım 2016 02:32

  3. (gbkz: maaşına zam işine son) diyen patron vol. 2!?(gizlinot: şakaysa da gerçekse de hiç komik değil :/)

  21 kasım 2016 09:17 21 kasım 2016 09:29


  4. 3-5 olasılık var bunun gerekçesi gösterilecek.

  mesela adam baska biriyle konusmaya tatlı tatlı flört etmeye başlamıştır ve bir anda taze flörtün sevgilisi gibi olmadığını anlar hemen sevgilisine gelir ve ne varsa sende var sana alıştım, seni tanıdım gibi halleri işaret eden davranışlar sergiler.

  ama flörtte duyduğu heyecan uzun süreli, güvenli iliskisinde olmadığı için çat ayrılır. (gizlinot: bence bu en yaygını )

  ya da beyimiz ciddi ve sorumluluk gerektiren işlerden korkuyordur bir anda cesaretini toplar ne olacaksa olsun der asla cesaret edemeyeceği seyi pat diye yapar yeniden yusuf yusufu gelince de naptım lan ben bunun tek geri dönüşü ayrılık der ve kaçar.

  en fenasını yazıyorum her açıdan, her şeyiyle kendisine ait olan, kendisini koşulsuz kabul eden kadını görmek egosunu, aşağılık komplekslerini tatmin etmek isteyendir. Bakalım o beni ne kadar seviyor düşüncesiyle yaklaşır tam bir teslimiyet, koşulsuz sevgi/kabul görünce tatmin olan kompleksleriyle yol alır. (gizlinot: bırakın gitsin )

  sadece dengesiz de olabilir.

  21 kasım 2016 10:16

  5. abv dediğim, bir benim başıma bela oldu sandığım, ilişkiyi (link: https://www.suslusozluk.net/g/terk-etmeden-1-hafta-%C3%B6nce-evlenelim-diyen-erkek/27234 avusturya dolarının dramatik düşüşü )seviyesinde yaşayan, pik noktasında sizi popo gibi bırakan boyu posu devrilesice erkektir.

  evlenme teklifi alsam bile 1,2 hafta kabus görmeme sebep olacak canlıdır.

  artık yaranız azalıp goygoya vurduğunuzda (link: https://www.instagram.com/p/BMrzlZ9BhGg/?taken-by=varboyletipler&hl=en şuna) gülebilirsiniz ama o aşamaya gelene kadar acır biraz :)

  ayrıca (bkz: mikro şerefli)

  (gizlinot: ben değil bir yakınıma olduydu).

  21 kasım 2016 15:01

  6. Boynu boğazı altında kalasıca erkektir.

  (gizlinot: çünkü annem )

  21 kasım 2016 15:19

  7. Ayy bana bir gülme geldi :)) Ciddiye almayıp es geçtiyseniz ne alâ; çünkü o ciddiye alınacak biri olmuyor. Kafasına esince iyi-kötü her şeyi söyleyebilen biri olduğu için normalde bir kadını mutlu edecek o teklif çok anlamsızlaşıyor.

  Eski sevgilim kafasına estikçe, içi sıkıldıkça, problemleri ayyuka çıkınca "Hadi evlenelim" derdi. O an tamam desem nikah dairesine gideceğiz yani. Böyle saçma bir durum. 1 hafta sonra yeni adayla yoluna devam etmişti :D

  22 kasım 2016 12:17


  8. aklıma şu anıyı getirdi başlık. sanırım benzer semptomlar bunlar. arkadaşımın sevgilisi ayrılık konuşması sırasında arkadaşımın hiç öpmediği dudaklarını öpmeye çalışmış "öpersem senden ayrılamam izin ver öpeyim" gibi neremle gülsem bilemediğim bir söz söylemişti. neyse ki benim saf arkim hiç değilse bunu yememişti. ama kalkıp " ayrılmak istemiyosan niye ayrılıyosun " gibi insanın söylememek için kendini zor tutacağı bir cümleyi de kurmamıştı.

  zaten onları bu ayrılık aşamasına da zar zor getirmiştim. çocuk kalkıp" senden önce sevdiğim kızı 3 sene bekledim yine gelse yine bi 3 sene beklerim" diyor bizim kız ağzını açıp bi hoşt diyemiyordu. durum içler acısıydı. neyse bunları bitmek bilmeyen bir çabayla ayırdım. ayırdım dediğim arkadaşıma zorla yapması gerekenleri yaptırdım söyleyemediklerini zorla söylettim ve ilişki otomatikman beyefendinin ayrılık kararına vardı. ve nihayet terk edilmek şeklinde de olsa arkadaşım o kendini beğenmiş ama bi halta benzemeyen sırıktan ayrılmış oldu. üniversite hayatımız boyunca yani 4 yıl kimseyle konuşmadı görüşmedi. sonra ne mi oldu? bu sırık gitti gezdi dolaştı her çiçekten bal aldı her gördüğüyle kaldı (gizlinot: kendini ne sandığı konusunda hiçbir fikrim yok) dönüp dolaşıp kürkçü dükkanına geldi. o kadar öğrettiğim teknikler bir anda yok olup gitti. bizim kız pat diye affetmez mi? şimdi evliler. canım arkadaşım hayatında başka türlü sevgi görmediği için mutlu. ama ben o salağın arkadaşıma veremedikleri için içten içe hep üzülüyorum.

  22 kasım 2016 16:02 22 kasım 2016 16:05

  9. çevremde bir çok kez duyduğum bir şey. yani oldukça yaygın.

  gerçekten merak ediyorum, bu kadar kısa sürede bu kadar keskin dönüş yapılmasının ardında yatan sebep ne olabilir ki?

  28 ocak 2017 23:40

  10. evliliği bir çıkış kapısı olarak gören, olmayınca da ayrılığı seçen kısaca ya hep ya hiç diyen erkektir. dengesizdir, bu yüzden de ani inişleri çıkışları olabileceği için yanındaki insanı her şekilde yorma potansiyeli vardır. işin en kötüsü de çoğu kez son ana kadar renk vermiyor bu gruba mensup erkekler. tabii ki bu konuda da her kuralın bir istisnası, her istisnanın da bir müstesnası olduğu gerçeğini göz ardı etmemek gerek.

  29 ocak 2017 00:12