yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (39)
  • oylar (21)
  • medya (3)

  1. Bayram indirimi yüzünden talan edilmiş bir gratiste tesadüfen tester ını denediğim ve beğendiğim ürün

  İlk indirimde almayı düşünüyorum

  Kirpikleri kıvırması ve kaldırması gerçekten başarılı

  14 eylül 2016 11:21

  2. Annemle benim yeni gözdemiz. Hem hacim veriyor, hem tek tek ayırıyor hemde ciddi ciddi uzatıp kıvırıyor. Hele ki kirpik kıvırıcıyla kullanınca anam anam anam miiikemmel oluyo ya. Bide indirimde 23 tlye kaptık valla. Özellikle annemin kısa ve düz kirpiklerini hiç olmadığı kadar gür ve uzun gösterebilmiş başarılı bi maskaradır kendisi. Ama neden hakkında sadece bi tane girdi girilmiş şaşırdım açıkçası. Neyse kızlar indirimde kesinlikle bi şans verinn:)

  6 kasım 2016 00:31

  3. mükemmel bir maskara.

  abartmıyorum, bence gerçekten öyle, çok çeşit maskara kullandım ve bu bu zamana kadar en memnun kaldığım maskara bu fiyat-performans açısından. gratis indiriminden 25tl gibi bir fiyata aldım ve inanılmaz memnunum. fırça yapısı çok güzel özellikle alt kirpikleri birebir kavrıyor ve inanılmaz bir uzunluk veriyor kirpiklere.

  şiddetle önerilir :)

  12 kasım 2016 19:25


  4. indirimde 22 tl gibi bir fiyata aldığım maskara.

  kirpiklerim sık fakat kısa. ürün oldukça güzel kıvırıyor. asla yapıştırmıyor ve uzatıyor.

  20 kasım 2016 14:14

  5. Hacım vermesi, tek tek ayırması, uzatması, akmaması, ben bu maskarayla bir buçuk ay aşk yaşadım. Ama sadece bir buçuk ay. Sonra eski performansını kaybetti, topaklanmaya, akmaya başladı. İndirimde bile olsa bir buçuk ay için o parayı vermek yazık.

  11 şubat 2017 20:56

  6. benim için bittikçe yenisi alınacak olanlar listesine giren maskara. Öncelikle belirtmem gerekirse uzun ancak seyrek kirpiklere sahibim. Kıvrıklığı ise ne çok düz ne de çok kıvrık orta diyebiliriz. Maskaradan beklediğim ise siyahlığını güzel vermesi, akmaması, kolay temizlenebiliyor olması, hacim vermesi( ki bunu hiçbir maskarada hala bulamadım), topaklanmaması. Ay böyle yazınca da daha ne kaldı ki mükemmeli arıyorum da haberim yokmuş. Neyse maskaranın performansına gelecek olursak eğer hakkında şunları söyleyebilirim. Akmıyor, topaklanmıyor, çok kolay temizleniyor, kirpikleri dökmüyor, fırçası kirpikleri çok güzel kavrıyor dolayısıyla çok güzel kıvırıyor ve tek tek ayırıyor. Etkisi gerçekten çok güzel. Ama dramatik görüntü sevenler bu maskarayı sevmeyebilir çünkü daha günlük tek ayrılmış kirpik sonucu alıyorsunuz. Hacim vermesi en azından benim kirpiklerimde başarısız ancak nasıl desem öyle güzel gösteriyor ki kirpikleri sanki ipek kirpik varmış gibi duruyor. Evet tam olarak anlatmak gerekirse gerçekten yoğun uygulanmamış ipek kirpik gibi duruyor. İster tek kat ister 2 kat uygulayabilirsiniz. Benim için tek kattaki görüntü yeterli oluyor ancak iki kat uygulandığında da herhangi bir topaklanma kirpiklerde yapışma gibi sorunlar olmuyor. Bu arada ben yaklaşık 4 aydır falan kullanıyorum yapısında, performansında herhangi bir bozukluk, değişim olmadı. Kısacası indirim dönemlerinde şans verilesi maskaralardan.

  Edit: maskaranın bende duruşunu görsel olarak ekledim.

  15 mart 2017 00:09 26 mart 2017 15:00

  7. beni sonunda dönüp dolaşıp gene ona geri döndüğüm maybelline lash sensational maskaradan ayırmış olan, geçtiğimiz indirimde yedeklediğim, adına methiyeler dizebileceğim mükemmel bir maskara.

  benim kirpik yapım uzun, biraz kıvrık, ancak biraz zayıf. dolayısıyla uzun zamandır öyle bir maskara arıyordum ki, hem uzatsın, kıvırsın, hacim versin, simsiyah olsun ve dökülme yapmayıp çıkarması kolay olsun. tam böyle bir arayıştayken süslüye baktım ve dedim ki neden olmasın. vee sonuç, bingo!

  bütün beklentilerimi karşılayan bir maskara oldu. he bir de lash sensational ın daha çok hacim veren ve daha sıska hali he bir de rahat temizlenen bir versiyonu diyebilirim.

  27 mart 2017 21:28


  8. Buradaki yorumlardan tam bana uyacak gibi bir maskara gelmişti ama pek beğenmedim maalesef. Plastik fırçalarla da iyi anlaşan kirpiklerim vardı oysa ki. Ama ne kirpiklerime hacim verdi ne de kıvrıklığını korudu. Çok çok siyah da değil malesef. (bkz: Catrice glam and doll false lashes maskara) da aynı işi görüyordu bende, rengi daha siyahtı hatta. üstelik catrice 12 lirayken, the balm normalde 60 indirimde 30 lira.

  Bu sefer de olmadı, cruelty free güzel maskara arayışım tüm hızıyla devam ediyor.

  16 eylül 2017 23:14

  9. the balm markasına ait plastik fırçalı bir maskara. birkaç aydır kullanıyorum, ilk açtığım zaman kıvamı daha iyiydi açıkçası, kurudukça bir miktar performansı düştü. fırçasını benefit'in roller lash maskarasının fırçasına çok benzetiyorum, ama bence etki olarak aynı değiller. roller lash'in kıvırma etkisi daha iyi. bu maskaranın gün içinde akmaması, göz çevresine dökülme yapmaması, kirpikleri birbirine yapıştırmaması gibi özelliklerini beğendim, belki bir gün yine alırım ama bitirdiğim zaman koşarak gidip alacağım bir maskara değil. plastik fırça sevenler indirimde alırlarsa pişman olmazlar derim ama sonra alıp pişman olursanız karışmam (gizlinot: swh) maskara beğenme işi gerçekten çok kişisel bir şey. benim yorumlarım bu şekilde.

  21 eylül 2017 20:33

  10. bu ara nedense hiç maskara beğenemiyorum, en hızlı maskara değiştirdiğim dönemdeyim maalesef. bunu da gratis indiriminden aldım, nasıl olduysa indirimden bir şey aldım, ve bunu da sevemedim. benim kirpiklerim hem uzunluk hem de hacimde ortadadır, yani ne çok kısa ne çok uzun, ne çok düz ne çok kalkık. bunu sürdüğümde maalesef hiçbir fark göremedim, ne kaldırdı ne uzattı ne de siyahlık verdi. arkadaşım denemek istiyordu diye ona verdim ben de.

  21 eylül 2017 21:16