yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (48)
  • oylar (32)
  • medya (7)

  1. Nude rengini beğenerek aldığım glossdur. Cocoa my Coconut rengi açık ten, koyu saç-kaş ve yoğun göz makyajı için oldukça uygun.

  Sonarsında fark ettim ki bu glossun dudak şişirme özelliği de varmış.

  tam çarşıdan aldım 1 tane eve geldim 2 tane durumu.

  Şimdilik vaatlerini yerine getiren ama akıllı uslu fazla göze batmayan rengiyle de her ortama ve yoğun göz makyajlarına uygun bir rujcuk.

  6 mart 2014 15:42

  2. dudakları büyütme etkisini kesinlikle göremediğim ürün. çok hafif mentol nane tarzı bir his oluyor dudaklarda bu histen dolayı da büyüyor sanılıyor ama ben hiçbir değişiklik görmedim. bu söylemeye çalıştığım his de beş on dakika sonra geçiyor zaten.

  29 nisan 2015 22:38

  3. asıl adı ''the balm plump your pucker'' olan üründür. bende ''cherry my cola'' rengi mevcut. ancak uzun süreli kullanımdan sonra artık hem garip bir kokusu hem de kullanışsız bir dokusu oluştuğu için içinde kalan azıcık balmı kullanmayı reddediyorum.

  kullandığım zamanlarda dudak dolgunlaştırıcı etkisi dışında her şeyinden memnundum. dudakları dolgunlaştırdığını düşünmüyorum anlayacağınız. bunun yerine (gbkz: the balm read my lips) serisini öneririm, en azından verdiği ferahlık hissiyle buna bin bastığını düşünüyorum.

  3 ekim 2015 01:57 9 ekim 2015 22:16


  4. %40 indirim varken 13.5 tl ye aldım bu ürünü.aslında ünlü charming'i almaya gitmiştim fakat görevli kişi hiç gelmediğini söyledi.ben de testerindan tutti frutti rengine bayıldığım bu glossu almaya karar verdim.eve gelip denemek için sürdüğümde ise dudağımı yakmaya başladı ve dudak şişirme özelliği olduğunu da öğrenmiş oldum.rengini dediğim gibi çok sevdim.rengi aslında biraz yazlık gibi ama genede sürerim ben çünkü çok sade ve tatlıs.evde makyajla durmayı sevmediğimden direk sildim fakat yanma hissi hala duruyor ve açıkçası 15 dakikayı geçti bende.

  30 ekim 2015 12:46

  5. Merak ettiğim bu ürünü indirimde görünce iki tane birden aldım. Dolgunlaştırıcı etkisini ben de göremedim ama zaten öyle bir beklentim yoktu. Ancak mentollü etkisini ben sevdim. Yapıları oldukça yapışkan, sırf bu özelliklerinden dolayı saçlarım uzunken gloss kullanmayı sevmezdim fakat şu an saçlarım epey kısa bu yüzden böyle bir sorunum da yok.

  Aldığım renklerden ilki pink my lemonade. Tatlı bir pembe, içinde çok hafif simler var. Kullandıktan sonra burnuma limonatamsı bir koku geliyor. Diğeri ise razz my berry. Daha koyu renkli, daha iri sarı simleri olan bir gloss. Daha sürmeden sentetik ahududu kokusu alınıyor. Zannedersem her rengin adına göre kokusu var ve sırf bu yüzden seriyi tamamlamak istiyorum.

  İkisinin de renklerini ben çok beğendim, gerçi razz my berryi gündüz daha kullanamadım. Ben genel olarak beğendim.

  Not: ürünün adı plump your pucker olacak.

  14 mart 2016 19:56

  6. pink my lemonade rengi çok canlı ve genç bir görünüm veriyor. anında beş yaş gençleştiriyor desem abartı olmaz (gizlinot: swh)

  11 mart 2017 14:24

  7. Sanırım kaldırıldı bu ürün, zira göremiyorum hiçbir gratiste. Dudak büyütmüypr bir kere, onu eleyelim. Pigment, en azından benimki için konuşayım bendeki rengi pink my lemonade, clear lip gloss gibi duruyor. Yapış yapış değil, tek artısı bu galiba. Ben gloss sevmiyorum gerçi kullanamıyorum o yüzden.

  8 ağustos 2017 13:45


  8. Öncelikle aramaya inanıp benzer bir başlığın lip gloss yazmayan halini bulduğumu belirteyim. Orada yazan girdilerde belirtilen seri bu seri mi tam olarak anlayamadım zira ambalaj ve renk isimleri farklı. Bunu açıklamış olup ürüne geçeyim. 

  Ben bu dudak parlatıcıyı bugün girdiğim gratis mağazasında bakınırken fark ettim. Tester ürün olmadığı için internetten renklerine baktım. Dramatize isimli tatlı açık pembe rengini aldım merakıma yenik düşüp.

  Eve gelip denedim. ilk gözlemime göre en sevdiğim yanı, yapış yapış olmaması. Dudaklarımı birbirine bastırdığımda o kötü his yok, renk çok çok güzel. Koku olarak balmın o likit rujlarının genelinde olan nane kokusu da yok. Büyütme etkisi gibi bir şey de yok. Ben çok sevdim yapış yapış olmadığı için. 2 rengini daha alacağım göz koydum. Fiyatı %40 indirimle 28 liraydı bu arada. 

  ilgili medya:
  1
  20 temmuz 2018 00:15

  9. Gratis indiriminden aldığım ve çok beğendiğim bir lip gloss oldu. Aslında lip gloss hiç kullanmıyordum yıllardır o yapış yapış hissinden nefret ettiğim ve mat rujları daha çok sevdiğim için. Ama bu seriyi görünce bir şans vermek istedim ve değişiklik olsun istedim açıkçası çünkü hep mat ruj kullanıyorum normalde. Hiç yapış yapış değil en çok bu özelliğini sevdim. Ben exaggerate rengini aldım ve gayet memnun kaldım. Dudağımdaki duruşunu medyaya ekliyorum.

  ilgili medya:
  1
  21 ağustos 2018 12:44

  10. Çok sıkıntılı biri olduğumdan lip glossa karşı bir set oluşturmuştum kendime fakat bu lip gloss ile ön yargımdan kurtuldum diyebilirim. Hiç yapış yapış hissi yok duruşu da oldukça güzel. Annemin başımda durup hadi gidelim hadi gidelim demesinden dolayı exaggerated rengini almak isterken extravagant rengini almışım yanlışlıkla ama bunu da sevdim hafif morumsu bir renk içinde minik altın rengi simler var ama beni rahatsız etmedi... becerebilirsem duruşunu ekleyeceğim.

  21 ağustos 2018 14:11