sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (492)
 • medya (27)

492. Gratiste kat kat bantlanan bu ürünleri alırken size tavsiyem çalışanlara belirtip mağazadan çıkmadan paketi açtırıp kontrol ettirmeniz. Ara ara bahsediliyor sanırım ama bu başlıkta da ayrıca bulunmasını istedim. Çünkü daha önce tuzla buz olmuş bir paletlerini almıştık yıllar önce. O zamanlar ben makyaj yapmıyorum annemle alırken içime doğdu sanırım anne bunu açtıralım dedim. Parasını ödeyip bize yardımcı olan çalışandan paleti açmasını rica ettik. Hiç sağlam far yoktu içinde hemen değiştirmişlerdi ama o gün bugundür özellikle kontrol etmelerini rica ediyorum bir şey alırken.

dün 21:50

491. bazı eski ürünlerini üretimden kaldırmış, yenilerini eklemiş olan marka. sanırım hızla büyüyüp değişen kozmetik sektöründe geri kalmaya başladıklarını fark ettiler.

(gbkz: the balm balm jovi rockstar palet) , (gbkz: the balm balm voyage palet) ve (gbkz: the balm autobalm palet) gibi uzun zamandır raflarda görmeye alıştığımız yüz paletlerini siteden kaldırmışlar. yerini yeni (gbkz: the balm alternative rock face palette vol 1) ve (gbkz: the balm alternative rock face palette vol2)  almış. bu paletlerin özellikle far seçeneklerini çok daha kullanışlı buldum bugüne göre. daha az dumanlı makyaj, daha çok sıcak tonlu ve pembeli göz makyajına müsait renkler eklenmiş. bu yeni paletlerin formülünün süslüde bugüne dek beğenilmediğini eklemeliyim.

allıklarda da bir sadeleşmeye gidilmiş. (gbkz: the balm instain) allık serisini kaldırmışlar. bir nevi iyi olmuş aslında, o serinin ambalajları, markanın genel pin-up imgeleriyle örtüşmüyordu.

bu yenilikler yeter mi the balm'u kurtarmaya? bilemiyorum. youtube ve instagram'da görünür olmak bugün en çok satış yaptıran faktör. birçok marka pr çalışmalarına bıktırasıya yüklenirken, bizim paralarımızla youtuberların yedi sülalesini maldivlere götürürken the balm neden bu kadar geride kalıyor? bunu anlamakta güçlük çekiyorum. yeni ürünlerin sayısını arttırmalarını, daha fazla influencerla işbirliği yapmalarını, sosyal medyada daha görünür olmalarını ve trendleri daha hızlı yakalamalarını diliyorum. yoksa silinip gidecekler birkaç seneye.

ayhicalakasiyok bildirdi ve değerlendirdi.

8 kasım 2018 07:43 8 kasım 2018 07:50

490. Trustworthy favori rujum,  tek rujum olacaksa bu olsun :)

Meet matte trimony

Rockstar

In your hand paletleri bende var . 

İçlerinde en beğendiğim in your hand.Çok kullanışlı. Diğerleri olmasa da olurmuş.

5 kasım 2018 09:20

489. Bir zamanlar inanılmaz uygun fiyatlarıyla birçoğumuzda the balm ürünleri koleksiyonu oluşturtmuş  marka. O allıkları, far paletlerini “bizim ülkemizde çok uygunmuş birçok ülkeye göre” diyerek seve seve aldık. Şimdi bakıyorumda, fiyatları benefitin yakın geçmiş fiyatlarına doğru evriliyor, benefitin fiyatları ise arşa tabii. 

5 kasım 2018 01:14

488. tüm paletlerini denedim ve en sevdiğim açık ara nude tude. birçok farklı tarzda makyaja olanak sağlayan geniş bi palet. kahveli, pembeli, gri ve ten renginde makyaj yapabilirsinz. hatta smokey eye da. tüm göz kapağına sultry sürdüğümde ve maskara kullandığımda bile ışıl ışıl oluyor. ben çok çok severek kullandım. ikinci kez aldığım ilk palet oldu.

en kötüsü de alternative rock paletler. simleri çok dağılıyor, iki dakika sonra yanağınızda alnınızda oluyor. rengi de üç saat falan dayanıyor uçup gidiyor. üstelik yapısı diğer paletlerdeki simli farlarından farklı.

matte ador, trimony falan da bir far paleti için gramaj açısından çok büyük. ömürlük paletler. hepsinde benzer tonlar var zaten. pek sevemedim onları da.

4 kasım 2018 19:27

487. Far renkleri konusunda atılım yapamadıklarını düşünüyorum. Sanki sürekli aynı farları farklı paketlerle önümüze sürüyorlar. Özelliklede simli farları için böyle düşünüyorum ayrıca çok sıkıcı ve sıradan olduğunu da düşünüyorum.

19 ekim 2018 14:24

486. zamanında her indirim dönemini takip ederek alışveriş yaptığım marka. Ancak artık çok pahalı bence. Likit ve krem ürünlerini değil de sadece toz ürünlerini başarılı buluyorum. Bir tek likit mat rujları iyi likit ürünlerden. onun dışında alternatifi olan bir çok marka mevcut olduğundan artık pek elim gitmiyor.

16 ekim 2018 17:04 16 ekim 2018 17:04

485. Elimde Nude Tude ve Balm Jovi rockstar paletleri, Mary Lou Manizer aydınlatıcısı, Frat Boy allığı ve time balm göz altı kapatıcısı var. Hepsini de paramızın dolar karşısında daha değerli olduğu zamanlarda özel gün indirimlerinde almıştım. Gerçekten çok memnunum. Kalitesi, kalıcılığı ile vazgeçilmezim. Gönül isterdi ki diğer ürünlerini de alayım ama artık çok pahalılar. En popüler oldukları zamanlarda bile çok ucuz değillerdi. Uzun ömürlü ürünler. Tavsiye ederim kesinlikle.

16 ekim 2018 12:59

484. sahtelerinin kol gezdiği,rujlarından çok hazzetmesem de far paletlerini çok sevdiğm marka.doviz patlamasıyla bunların fiyatları da uçtu ama yine de seviyorum.nude tude ve nude beach vazgeçilmezlerden.

16 ekim 2018 09:00 16 ekim 2018 09:08

483. Bir dönem indirimlerinin kaçırmadığım ama son dönemde elimin eskisi kadar gitmediği marka. Hiç unutmuyorum 2015 yılında lizbon havalimanı freeshopunda gördüğümde aa bunlar sahiden bizde daha uygun diyordum. Nasılsa bir bahane ile indirime getiriyorlardı diye. Ancak geçen hafta türkiyedeyken fiyatlarını tekrar görünce şok oldum. O fiyat eder mi ürünler tartışılır tabi.

15 ekim 2018 19:03