the balm autobalm palet

0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (34)
  • oylar (0)
  • medya (2)

1. Ülkemizde hawaii ve california olmak üzere iki tanesi satıştadır

Californianın içinde frat boy allık ve 3 far bulunmakta, bir tanesi aydınlatıcı olarak da kullanılabiliyor, pembe tonlu.

Hawaii'de ise, ülkemize getirilmeyen instain allıklardan lace olanı, mat açık bir far hem de aydınlatıcı olarak kullanılabilir yazıyor ama bence gerek yok, far olarak şahane, mat olduğu için de aydınlatıcı olarak kullanılabileceğini düşünmüyorum, artı iki far daha var.

28 eylül 2014 10:21 28 eylül 2014 11:02

2. Son indirimden hawaii olanını alıp bugün ilk kez kullandım. Farlar çok pigmentli, özellikler derin bir mor renge sahip olan gölge amaçlı konulan far. Fırçaya alırken dikkatli olmak lazım. Sedefli girimsi leylak far ise çok güzel dağılıp, ıslak bir bitiş veriyor. Bunun yanında bu iki farın iki katı boyutunda bir taban rengi var, standart bir bej. Allık olarak ise instain allıklardan olan ama ülkemize gelmeyen Lace rengi bulunuyor. indirimli fiyatına göre şahane olduğunu düşünüyorum. Far bazı ile 8 saat makyajım bozulmadan durdum, akma, dağılma, birikme yapmadı. Görsellere becerebildiğim kadarıyla yaptığım makyajı ekliyorum.

29 eylül 2014 00:10 29 eylül 2014 00:41

3. hawaii olanını en kısa zamanda edinmek istediğim set. californiadaki allık tek olarak ve jovi paletimde olduğu için direkt eledim.

seyahatlerde çok kullanışlı olacağını düşünüyorum. hawaii'deki syah gibi duran renk eyeliner olarak da kullanılabilir. bu sete bi de rimel aldınız mı göz makyajı tamamdır. makyaja yeni başlayanlara önerilir.

tek eksisi minik bi göz fırçasının bari olmaması. onu da koysalarmış iyi olurmuş...

29 eylül 2014 10:18

4. renklerin sıradan olması ve her palette bulunması nedeniyle balmın en gereksiz ürünüdür benim gözümde.

29 eylül 2014 17:15 2 ekim 2014 12:59


5. İçeriğine baktığım zaman (gbkz: talk pudrası) olduğunu gördüm, (hawaii paletinde, aydınlatıcı diye geçen farda) ilginçtir ki balm'ın diğer far paletlerinde ve allıklarında talk pudrası yoktu. Balm jovi, balm voyage, hot mama, bahama mama ve downboy'dan bahsediyorum, elimde bunlar var ve almadan da içeriğe bakmıştım.

Talk pudrası kullanmaya mı karar verdiler acaba?

1 ekim 2014 05:47 1 ekim 2014 05:50

6. California olanını aldığım ve tek kelimeyle bayıldığım palet.kahverengi farı kaşları doldurmak içinde kullanılabilecek çok guzel bir renk, highlighter veya far olarak kullanılabilecek pembemsi bir ton var, allığın rengi çok güzel.Hele ki indirimde tadından yenmez

2 ekim 2014 13:04

7. eğer elinizde balmjovi varsa california olanı almanıza hiç gerek yok. highlighter olan third eye blinded ile, brow / crease yazan far allegro ile , allıkta bakmjovide bulunanla birebir aynı. sondaki simli koyu kahve renkte simini vermeyen klasik her yerde bulunabilecek bir renk. ben highligter farklıdır diye almıştım. elimdende çıkaramadım, bu palet yüzünden the balmdan soğudum resmen , gerçi benimde dikkatsizliğimden kaynaklandı biraz. velhasıl balmjovi yoksa elinizde kullanışlı bir palet kendisi.

11 kasım 2014 21:36

8. Hawaii olanını son indirimde aldım lid olarak geçen gri far nude tude'da ki selfish ,crease olarak geçen mor far balmjovi palette ki moderato rengine benzetilmis bende bu paletler olduğu için karsılaştırma yaptim renkler birebir aynı değil ve Hawaii palette ki farlar çok daha pigmentli ve rengini veren farlar özellikle de mor olanı çok başarılı.allık ülkemize gelmeyen instain lace rengi sırf bu allık için bile palete şans verilebilir.

30 aralık 2014 18:48 31 aralık 2014 00:22

9. California olanına aşık oldum. Ama standı yedikleri için avucumu yaladım. İndirimde bitti. Bence indirimdeki fiyatları şahane. Hawaii'deki açık kahve fardada gözüm kaldı ama allığı pek benlik değil. Offff ya bilmiyorum çok şirinler. Hepsini alaşım var ama indirimde tabiiiiiii. Bekleyin beni canlağim

2 ocak 2015 15:56

10. California olanı bu indirimde gratış Marmara park şubesinde bulamayıp hawai olanını almıştım. Migrosa geçince bir baktım kuzu kuzu yatıyorlar.Hemen değiştirdim. Kahverengisi gerçekten kaş doldurmak için güzel ama benim kaslarım siyah olduğu için dolduramasamda gölge rengi olarak kullanıyorum.Allığı tozutsada rengine yanakaki durusuna bayıldığımdan ilerki indirimde tam boyunu düşünüyorum.Ben sevdim kısaca.

2 ocak 2015 16:21