5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1)
  • oylar (2)
  • medya (0)
5

1. 8 şubatta beautybay'den verdiğim siparişim geçen hafta elime ulaştı. 30 ml gramajda bir ürün kendisi, daha önce piyasada sadece 15 ml vardı diye hatırlıyorum, neyse.

aktif sivilceler ve lekeler mevcut yüzümde, bunlara çare olmasını umarak satın aldım. 3-4 gündür kullanıyorum ve diyebilirim ki aktif sivilcelerim üzerinde etkili oldu. mesela kistik dediğimiz deri altı sivilcelerim var, ki varlar bolca, onların üzerine sürdüm ertesi günü uç verdiler ve sonraki gün de kabuk bağladılar.

saç diplerimde minik minik ağrılı sivilcelerim var onlara da uyguladım acısını aldı biraz artık dokunduğumda pek acımıyor. kuruttu da onları.

ben tüm yüzüme uyguluyorum genel bir sorunum olduğu için. biraz yakıyor sürünce ki bu benim sevdiğim bir şey, işe yaradığını gösteriyor bana göre.

yalnız bugün bi mallık yaptım, yine the ordinarynin şu kırmızı olan yüzde 30luk peelinginden sonra salisilik asiti yüzüme sürdüm burun kenarlarımı aşırı yaktı, hala da acıyorlar bepanten sürdüm. yüzümün geri kalanına bir yanma yapmadı ama burun kenarlarımız kılcal yoğunluğu en çok olan bölgelerden olduğu için derisini fena yaktı bir daha üst üste uygulamam o ürünleri.

şimdilik oldukça memnunum benim vazgeçilmezim oldu diyebilirim biterse kesinlikle tekrar alırım. stokta oldukça zor bulunuyor bence bulur bulmaz alın asos veya beautybayden.

4 mart 20:07 4 mart 20:42