yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (76)
  • medya (5)

  76. Gerçekten bu marka ben öğrenci iken patlamıştı ve şuan çalışıyorum o yüzden aşırı merak edip almıştım ama hüsran. Bu markanın h.acid, meşhur pembe toz asitini, niacinamide ve nemlendiricisini kullandım. Nemlendirici harici tırt idi. Hele h.acid çok yoğun kıvamlı ve asla vadettiğini vermeyen çöp bir ürün, yüzüme sadece su çarpsam da aynı etkiyi alıyorum. Meşhur pembe asidi kuru ve hassas ciltler asla almasın, yüzümü bu kadar kurutan bişey ilk kez görüyorum

  Hayatımda aldığım en etkili cilt bakımı ürünlerinin başında rimu health- arbutin serum geliyor.

  5 haziran 02:08 5 haziran 02:09

  75. Salisilik asit toniğini, arbutin niacinamide hyaluronic acid serumlarını düzenli olarak kullanıp birer şişe bitirdim ve elimde ne var biliyor musunuz? Koca bir sıfır. Hiçlik. Sabah akşam yüzümü çeşme suyuyla yıkasam daha çok fayda görebilirdim.

  Ben bu cilt bakım sektörünü koca bir balon olarak görüyorum açıkçası. Çok yüksek fiyatlı ürünler belki fark yaratıyordur bilemem ama uygun fiyatlı cilt bakımı diye bi dünya yok maalesef. Placebo etkisiyle biraz iyi geldi falan sanıyor herkes ama üzgünüm işin çoğu genetik. Ben bundan sonra yüz temizleyici + nemlendirici + arada bir peeling triosundan devam. Üç beş kuruşum da cebimde kalır hiç olmazsa.

  4 haziran 00:48

  74. karma ve hassas cildime çok iyi gelmeyen marka.

  temizleyicisi,mavi toniğini , kırmızı peelingini , nemlendiricisini ve mavi serumunu kullanıyorum. (çoğunun adını hatırlamıyorum kusura bakmayın)

  peeling iyi geldi gibi. nemlendiricisi yetmiyor. serumun etkisini çok göremedim

  yüz temizleyicisi ve toniği ikisinden biri kızartıyor ama hangisi çözemedim. benzer sorun yaşayan varsa yazabilir mi ?

  20 mayıs 17:43


  73. Salisilik asit toniği cildimde sürekli ağrılı ve şiş sivilceler çıkardı, kusturuyordur diye kullanmaya 2 ay kadar devam ettim ama yok, ne siyah noktaya ne sivilceye iyi geliyor, içeriği aşırı sert. Bir daha asla bu markadan bir şey almam.

  8 nisan 21:48

  72. çok memnunum. son aydır herkes cildimi övüyor.

  sabah yüz yıkamasından sonra niasinamid serumunu (Intensive Pore Tightening + Lightening Serum) ve nemlendiricisini (Hydration Booster + Daily Moisturizing Cream) kullanıyorum. akşamları ise günaşırı değişerek T-Zone Oil Eraser maskesini veya Brightening Serum kullanıyorum. ergenliğime girdiğimden beri hatta bittikten sonra dahi sivilce ve gözenek problemi yaşıyorum ama bunlar çok yardımcı oluyor.

  Bir de AHA + BHA Exfloiating Facial Peeling aldım ama henüz cesaret edemedim kullanmaya.

  23 şubat 23:02

  71. serumları işe yaramıyor tamamen influencer abartması bir marka . arbutin ,niacinamide serumları sıfır etki . simple ürünleri çok daha etkili ama hiç bu marka kadar ünlenmedi.

  17 şubat 15:21

  70. Hiçbir ürünü hiçbir işe yaramayan, abartılan bütün ürünleri şişirilmiş birer balon olan firma. Denediğim ürünlerinden düzenli kullanımda bile asla fayda göremedim.

  Bir ara viral olan kırmızı toz peeling vardı hatırlar mısınız, hani kimse yere göğe sığdıramıyordu nereye baksanız biri övüyordu. Hah, onu binbir heves aldım; Haftada 1, haftada 2, gün aşırı, en sonunda her gün olmak üzere düzenli olarak kullandım. Sadece her gün o kadar uğraşarak lavaboyu kırmızıya boyayıp sonra da temizlediğimle kaldım.

  Aha bha tonik deseniz yine aynı, rezalet kokusuna katlandığımla kaldım.

  Aha bha peeling serumu bende bardağı taşıran son damla oldu, kullandıktan sonra alerji oldum sabahına gözüm kapanmış şekilde uyandım.

  Bu markanın ürünlerini kimseye tavsiye etmem, ucuz etin yahnisi ne yazık ki her zaman yenmiyor.

  16 şubat 00:45


  69. Arbutin serumu hiç bir işe yaramayan firma.

  15 şubat 20:03

  68. Kafein ve C vitamini içeren torbalanma ve morluk karşıtı göz altı serumunu denedim 2 ay kullandım ve ne yazık ki hiçbir işe yaramadı ayrıca aşırı gergin hissettiyor. Leke karşıtı arbutin serumunu da göz altı serumu ile beraber alıp aynı anda kullanmaya başlamıştım fenaa değil çok kötü diyemem cildimi beyazlattı ve aydınlattı fakat lekelere hiçbir etkisi olmadı maalesef. Canlandırıcı gözenek sıkılaştırıcı glikolik asit içeren toniği gözenekleri biraz toparlıyor evet ama yine de istediğim verimi alamadım. Üçünü de bir daha almam diye düşünüyorum başka ürünlere şans vereceğim

  11 şubat 16:41

  67. renkli güneş kremine bayıldığım marka. Cildim karma olmasına rağmen hiçbir şekilde sivilceye neden olmadı. 

  Arbutin serumunu kullandım yüze yumuşak bi bitiş vermesi dışında pek bi artısı yok

  8 şubat 18:25