yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21)
  • medya (0)

  1. Bu app'i görünce istemsiz histerik bir şekilde gülme krizi başlıyor bende. Yarattığı etkiyi anca bu şekilde özetleyebilirim, saygılar ajjsjssjsjhs

  Edit; sürekli eksi yediğime göre süslüde tiktokçu nüfusu kalabalık dikkat edin tarikat gibiler

  22 ekim 2019 10:21 23 ekim 2019 11:21

  2. Iq düşüren uygulama...

  22 ekim 2019 17:35

  3. Toplumumuzun profilini yansıttığını düşünüyorum. Tema şu şekilde :

  -mizah sanatını katletmeye yönelik şakalar, espiriler.

  - dünyanın en seksi varlığı olduğunu düşünen ve bu seksiliği dans figürleri ile desteklemeliyim fikrine kapılan bir adet kadın/erkek kişi.

  - sevgilim var benim, en çok ben seviliyorum, yüzyılın aşkını yaşıyoruz, ideal çiftiz eşime yan gözle bakanı yakarım mesajı veren, evde oturup izleyen bekarları adeta kudurtacak çiftler.

  - herkesi tir tir titretecek , yürüyüşü ile endamı ile dosta güven düşmana korku salan, sokaktaki kediye ağaçtaki yaprağa kadar atar gider yapan koğuş ağaları.

  - Zenginim ben , ali ağaoğlunu bile param ile döverim , markasız eşya mı wowowo haram, ağlayın fakirler mesajı veren sonradan görmeler. ( belki de hiç görmeyenler?)

  - herhangi bir kalitesiz şarkıya dudak oynatma hareketi ile eşlik edip çok tatlı olduğunu düşünenler.

  - yine herhangi bir kalitesiz şarkıda yolda, markette , otobüste dans etmeler. ( etraftan geçen insanlar olmalı ki ne kadar eğlenildigi , başkalarını ne kadar da umursanilmadigi açıkça gorulebilsin.)

  Buraya kadar okuduysanız tiktok içeriklerine hakimsiniz, yoksa siz amaç, vizyon, kalite mi bekliyordunuz ? Boşversense yana yana yandı yüreğim...

  23 ekim 2019 11:24


  4. yabancıların meme (miim olan) paylaşımları baya keyiflendiren uygulama. vine vibes veriyor bana. uygulamaya ilk girildiğinde algoritması yüzünden türkiyede popüler olan paylaşımları görüyoruz, bu kadar nefretin sebebi bu. önyargılarını yıkmak isteyen meme severleri (link: https://youtu.be/JtFNKRWYhaI bu tiktok derlemesine beklerim) at gözlüklerini takan süslülerimin de eksilerine hazırım:))

  23 ekim 2019 14:50 23 ekim 2019 14:51

  5. Alakalı alakasız tüm youtuberların akın akın açmaya yeltendikleri uygulama. Ceren ceylan ve irem akdemirin tiktok girişimlerinden sonra kim yapsa yadırgamam, leş.

  6 şubat 2020 09:12

  6. geçen seneki youtube reklamlarından ve hepimizin gördüğü o leş videolardan benimde önyargılı yaklaştığım bir uygulamaydı.

  2019 yaz sonundan beri izliyorum ve inanılmaz keyif alıyorum.

  instagramdan daha samimi geliyor.

  sadece o leş videolar var sanabilirsiniz ama öyle değil.

  zaten öyle videoları direkt geçince bir süre sonra sizin izlediğiniz hatta beğendiğiniz tarzda videolar çıkmaya başlıyor, hatta türk videoları çok az çıkıyor bende.

  özellikle yabancıların videoları, esprileri çok iyi olabiliyor.

  daha fazla para için samimiyetsiz instagram fenomenleri üşüştü ya birden, karşıma çıktıkları an tadım kaçtığı için hepsini engelledim.

  burayı rahat bıraksalardı keşke.

  tiktokta dalgona kahvesi trendi bittikten sonra instagram ve youtube tayfa keşfetti ve herşeyde olduğu gibi insanları bıktırdılar.

  24 nisan 2020 08:56

  7. bana göre vakit öldürmenin de bir felsefesi olmalı. bu şey zamanınızı hunharca öldürmekle kalmıyor aynı zamanda beyninize eziyet ediyor.

  13 haziran 2020 20:09


  8. Bugün instagramda cringe paylaşımları yapan bir sayfada izledim tiktok videosu çeken bazı insanları. Nasıl insanlarla yaşıyoruz bu ülkede, nasıl tipler onlar öyle. 7’ den 70’ e cins cins insanlar değişik değişik hareketler yapıyorlar, utanmıyorlar da. Bilemiyorum güzel videolar çekenler de vardır belki ama gördüklerim için konuşursam aynı havayı soluduğuma üzüldüm onlarla.

  8 ağustos 2020 00:54

  9. the weeknd konser vereceği için indirdiğim uygulama. tr saatiyle 3.30 a geliyor. umarım çok saçma bir şey olmaz, kendisi görünmeyecek, animasyon olacak konser. keşke travis scott’ın fortnite konseri gibi interaktif olsaydı... neyse buna da şükür.

  8 ağustos 2020 02:48

  10. Daha ne kadar rezil olunabiliri izlemek icin biara kurdum sildim. 3 gunde izledigim seyler baskalari adina utanma sinirimi doldurdu. Essek kadar adamlar kadinlar da var ustelik. Tiktok yasaklanirsa sevinirim diyodum. Yok yok bunlar rezil olmayi kafaya takmis. Yine bi mecra bulurlar kendilerine.

  8 ağustos 2020 11:09