0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (0)
  • medya (2)

1. bölgesel kelliği kamufle etmeye yardımcı toz keratin. sarı, siyah, koyu kahve, açık kahve v.s. renkleri mevcut. tepem lise yıllarında sıkıntıdan döküldü ve bir daha saç çıkmadı. bunca zaman hep röfle yaptırdığım için kel bölge çok göze batmıyordu. geçenlerde saçımı kendi rengine, kahverengiye boyattım ve saçlarımın aslında ne kadar seyrek olduğunu gördüm. özellikle güneş vurduğunda kafa derim parıl parıl parlıyordu.

bu toppik güzel bir icat. banyodan sonra saçımı kurutup tepemdeki açık bölgeye karabiber serper gibi serpiyorum, ellerimle saçlarımı biraz dağıtıp beraberinde satılan sabitleyici spreyi sıkıyorum ve ortamlara akıyorum.

https://www.toppik.com/application/

7 temmuz 2014 13:39 7 temmuz 2014 13:55

2. 5 yıldır kullandığım vazgeçilmez ürün. Saçımın tepesinde bölgesel olarak seyrek kısımlar var ve saçım açıkken bu bölgeler beni çok rahatsız ediyor. 5 yıldır saçlarımı ne zaman açık bıraksam ekseriyetle bu ürünü kullanıyorum. saç derisini nefessiz bırakıyor olma ihtimali var büyük ihtimalle ama vazgeçemiyorum.

Bu tip konulara takık kişiler için bence bulunmaz bir nimet.

14 ekim 2015 13:45

3. Neden daha önce almadım diyorum. Bir ara heveslenmiştim birileriyle konuşmuştum sözlükten ama o sıralar fiyatı biraz çok gelmişti sonra bende unutmuştum. Saçlarımın bitişi alnıma doğru V şeklinde gelir ve şakaklara doğru seyrelir. Özellikle topuz at kuyruğu yapınca gözüme batar o seyreklik 6 7 aydır da saç uzatma çabalarında olduğum için daha bir rahatsız eder oldu.düşüne düşüne aldım gitti en sonunda. Bendeki rengi dark brown zaten bir koyu rengi de siyah. Böyle az az serpip parmak uçlarımla yedirdim ürünü zaten kopkoyu durması tercihim değil o açıklığı biraz kapatması benim için yeterliydi. İşini gayet iyi yaptı süslüler.Elimdeki ürün en küçük boy 12 gr. Sanırım bereketli bir üründe olacak. Bittiği Zaman editlerim burayı.

21 nisan 2016 21:30 21 nisan 2016 21:32


4. Eşim yıllardır kullanıyor ve çok memnun ektirecek kadar açık değil saçları ama onu sürünce resmen gürleşiyor. Sonuçlarına yakından şahidim ve böyle bir problemi olan süslülere öneririm.

22 nisan 2016 11:06

5. Keratin lifli kaş dolgunlaştırıcısını yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. Fiyatı 95 tl, ancak daha yarısını bile bitiremedim. Sürmesi biraz dikkat gerektirse de en doğal görünüm sağlayan kaş ürünü bence.

16 kasım 2016 10:43