yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (171)
  • medya (47)

  1. (gbkz: naked )palet serisi ile ünlü kozmetik firması. fakat sadece (gbkz: naked) ve (gbkz: naked 2) paletlerini anmak diğer ürünlerine haksızlık olur.

  far bazları(ybkz: eye primer) baya iyidir.

  ayrıca 7/24 su geçirmez kalemlerinin de çok iyi olduğuna yeminler eden bir sürü insan var, onlardan kullanmadım ama renk skalasının sahiden şahane olduğunu söylemeliyim.

  naked dışındaki paletlerine de bakmak lazım. naked baya efendi renklerde, fildişi, kahverengi falan tadında.

  fakat başka ürünlerde daha uçuk renkleri var.

  23 eylül 2013 19:45

  2. keşfettiğim için yatıp kalkıp dua ettiğim kozmetik firmalarının şahı, bitanesi. şimdi kendisini sağdan soldan, naked paletten ötürü bi' çok kere duydum ama, çok fazla ilgilenmemiştim açıkçası her ne kadar renklerine bayılsam da nakedların.

  şimdiye kadar milyonlarca, en ucuzundan pahalısına, en kaliteden dandik markasına kadar bi' sürü bi' sürü eyepencil denemişliğim var. sürme çekmeyi bile denedim, hani hacdan gelen, ananelerimizin getirdiği. eyelinerlar genede pul pul dökülüyor gözümden, kalemler de iki saat sonra hiç sürmemişim gibi dağılıyor, ortadan kayboluyor, ya da çok fazla akıyor. hiç bi gece yoktur ki makyajım yüzümde sabit dursun. zaten saçı başı makyajı asla dağılmayan insanlara aşırı özeniyorum, o ne güzel surat, o ne güzel saç yaa! neyse işte, bi' gün ulta'da elime geçen bütün siyah kalemleri bileğimde elimde falan denedim. istediğim hem çok yoğun bi siyah hem de parmağımı vurduğumda dağılmayacak bi kalemdi. öyle 3 dakika içinde hepsini tek tek sürdüm ve adeta şansa, bi' kere de bunu deniyim nolucak yaa dedim ve aldım o kalemi.

  hayatımda yaptığım en karlı yatırım, en iyi kozmetik alışverişiymiş, o an bilmiyormuşum.

  sürekli akan makyajdan şikayet eden benim gibi biri için bile harikalar yarattı, gözümde bi kaç saat uyuyup kalkınca kalıp gibi durduğunu bilirim. sanılanın aksine de mesela biorderma sebiumla saniyesinde temizlenebiliyor, öyle jel eyelinerlar gibi gözünüzü yağa batırmanız kazımanız falan gerekmiyor.

  7/24 kalemleri bu kadar güzel olunca, bazlarından naked'ına her şeyine dadandım bu markanın. oldukça iyi, herkese de tavsiye ederim.

  (bkz: urban decay 7/24 glide on eye pencil)

  21 ocak 2014 21:55

  3. Ülkemizde bulunmasa da pek çok ürünün yurtdışında yaşayan/gelip giden eşime dostuma yalvarmak suretiyle getirttiğim,kullanmaya kıyamadığım ürünlerimin markasıdır.Sephora nazlanmaya devam ededursun,Gratis falan getirse diye beklediğimdir.

  24 ocak 2014 15:18


  4. 2015 başında türkiye'ye gelecek rivayetleri olan kozmetik markası. hatta hikayelere göre sephora'dan kaldırılan too faced yerine getirilecekmiş. bilemedim.

  gelirse bakarız, gelmezse de kahrolmam, olan sağlar bizimdir.

  17 ağustos 2014 20:38

  5. türkiye'ye gelirse şu meşhur naked paletlerinin fiyatı 200 tl'den aşağı olmaz diye tahmin ediyorum.

  17 ağustos 2014 21:17

  6. Far paletlerine, far bazlarına ve göz kalemlerine deli olduğum kozmetik markası. Belki ben pembe tonlarını sevdiğim içindir ama bence en en en başarılı paleti Naked 3 paleti.

  21 ekim 2014 16:16

  7. (link: http://www.temptalia.com/urban-decay-naked-vault-holiday-2014 urban decay naked vault) adı altında sınırlı sayıda devasa bir set çıkarmış. tüm naked paletler (basicler hariç), üç adet çift uçlu 24/7 Glide-on göz kalemi, üç adet lipgloss ve tüm Naked Flushed paletler var setin içinde. set halinde değeri tüm ürünlerin toplam değerine göre oldukça avantajlı. üç flushed palet birden konulması bana biraz fazla gelse de hiç urban decay ürün sahibi olmayan biri olarak alma imkanım olsa kendisi ile ciddi düşünebilirdim.

  29 ekim 2014 10:47 29 ekim 2014 11:04


  8. Ülkemize Geldiğine inanılmaz sevindim. Naked basics paletini almak istiyordum ne zamandır. Bir de tekli farlarını çok merak ediyordum. Mat yapıda olan bir iki rengi vardı aklımda olan. Far bazı zaten tartışmasız mükemmel. Makyaj sabitleme spreyi bir işe yaramaz ama yapış yapış bir his bırakıyor. Bendeki oil free olmasına rağmen yüzü daha çok yağlandırıyor. Ben sevemedim. Neyse. Hayırlı uğurlu olsun hoşgelmiş sefalar getirmiş :))

  He bir de naked flushed adlı bronzer+aydınlatıcı+allık paleti var. O da güzel değil. Bronzerı çok turuncu. Aydınlatıcısı belli belirsiz. aydınlatmıyor. Allığı ise renk vermiyor ve homojen dağılmıyor dalga dalga duruyor. Ben hiç beğenmedim duruyor öyle kenarda malesef.

  2 nisan 2015 12:44 2 nisan 2015 12:50

  9. 25 nisanda türkiyede!!!

  2 nisan 2015 13:32

  10. Türkiye'ye geleceği haberinden sonra etrafa boş boş bakmama sebep olan marka.

  Hayır ne alacağız ki ?

  naked'lerini alalım desek hala elimizde bitmemiş, nude tude, nude dude, meet mate'ler var.

  zaten marka paletleriyle meşhur.

  Onların muadili olan renkler de bugüne kadar başka markalar aracılığıyla bize sunuldu, hevesler alındı.

  elimizdekilerin bitmesi bile sırf bi ömrü alır.

  80 yaşımda far sürüyor olmayacağım için sanırım uzak duracağım.

  bence çok geç kaldın urban decay.

  2 nisan 2015 14:14 2 nisan 2015 14:16