girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • medya (0)

3. Gelinliğimi Vakko'dan almak gibi bir düşüncem olmadığından (pahalı buluyorum) yalnızca yine de bakayım içimde kalmasın düşüncesiyle girdiğim mağazadan denediğim 3. gelinliği alarak çıktım. Benim bu konuda şansım şöyle yaver gitti: ocak ayıydı ve %50 indirim vardı ve böylelikle diğer mağazalara denk belki de daha uygun bir fiyata gelinliğimi ve duvağımı almış oldum. İndirim halihazırdaki ürünlerde oluyor ve onlar da genelde 38-40 beden.Ufak tefek tadilatla seçtiğim gelinlik üstüme tam oturdu, tadilatı da ücretsiz yapıyorlar zaten. Vakko'dan gelinlik alma hayaliniz varsa indirimleri takip edin derim. Çünkü Vakko gelinliklerinde özellikle kumaş, dantel ve dikim kalitesi sayesinde daha zarif bir görüntü oluyor ister istemez.

20 haziran 21:24

2. gelinlik denemek için rendavu aldığımda 150 tl hizmet bedeli talep etmesiyle beni şoka uğratan marka

20 haziran 08:39

1. Gelinlik artı duvak 9500 liraya almış bulunuyorum. Denediğim diğer gelinlikler 6 bin civarındaydı, yani duvakla 7 bine de mal edilebilir, eğer ücretli tadilat sınıfına giren bir şeyler yaptırılmayacaksa. Ben gelinliğin kol ve yakasını değiştirdiğim için bin lira fark etti. 

Gelinlikler gerçekten çok güzel, kalitesi pronovias’a taş çıkarır. Ancak arkadaşımın gelinliğini tunalı gelinlikçilerinin birinden çok daha ucuza almıştık, o da gayet güzeldi. Benim belki on yıldan fazladır kafamda olan bir şeydi gelinliğimi vakko’dan almak, o yüzden hiç gelinlikçi gezmeden oraya yöneldim. Bu sırada bir de pronovias’ a gittim ama bu sadece vakko’yu görür görmez kalitesini daha iyi anlamamı sağladı.

Terzinin ustalığı, işini iyi bilişi, fikir verişi, hem onun hem satış danışmanının ilgilenişi de çok güven vericiydi. 

8 ekim 2017 18:16