0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1)
  • oylar ()
  • medya (1)

1. Vichy’nin yaşlanma karşıtı bu serisinin reklamını iyi yaptığını, sesini yeterince duyurduğunu söylemek lazım. İddalarına göre 10 yıllık çalışmaları neticesinde elde ettikleri sonuçlar, anti-aging için yeni bir boyut. Kendilerine 7 patent kazandıran bu keşifleri “liftactive” serilerinde bol bol kullanıyorlar; haklarıdır elbette kullansınlar, know-how onlarıııınnnn, patent onların. 

Ürün yorumumdan önce keşiflerinden de kısaca bahsetmek gerekirse: cildin yenilenmesinde aktif rol oynayan derm source katmanını etkileyen “güçlü etken” rhamnose bitkisel şekeri serinin anahtarı. Rhamnose maddesi doğrudan kırışıklıkları hedef alıyor ve yaptıkları testlere göre sonuçlar başarılı. 

Bu ürünün içeriğine baktığımızda ilk sırada suyu (Aqua) ikinci sırada gliserini ve üçüncü sırada rhamnose’u görüyoruz. Yani Vichy bu serisinde yoğun bir şekilde bu içeriğe yer veriyor.

Serinin bendeki kremi 15ml’lik deneme boyu ve gece versiyonu (nuit). 

Severek kullandım ve yarısını bitirdim. Cildim hassas, yanaklarım normal, t bölgem yağlıdır. Soğumaya başlayan havalar sebebiyle nemsizliğini daha iyi hissettiriyor şimdilerde.

Sadece geceleri, yanaklarıma normal miktarda, kalan yerlere daha az uyguladım. Sabah uyandığımda t bölgesi parlaması kaçınılmaz oldu hep ama yanaklarım yumuşacık, nemli ve pürüzsüzdü. Dolayısıyla ürünü sıcak yaz günlerinde yağlı ciltlerin kullanmasını önermem. 

Yapısı kalın. Tereyağı gibi kalın. Kıvamı yoğun bir göz kremini andırıyor çünkü ben bu zamana kadar bu kadar yoğun kıvamlı yüz nemlendiricisi kullanmamıştım. Uygulaması kolay, parmaklarınızı yüzünüzde gezdirmeye başlarken daha hemen katılığını kaybedip eriyor. 

Sivilce, alerji, beyaz nokta, siyah nokta vs yapmadı. Tedirgin eden “yağlı” yapısı sizi korkutmasın. 

Yaşlanma karşıtlığı sebebiyle, n’olacak diyip göz çevreme kadar getirdim uygularken. Göz çevremde de bir irritasyona sebep olmadı. 

Güzel nemlendiriyor, yapış yapış bir hissi yok, tamamen emilmeden önce hafif ıslak, parlayan bir ışıltı oluyor ciltte ve tamamen emildiğinde yumuşacık, kuruluktan eser kalmamış bir cilt kalıyor geriye. 

Deneme boy ile uzun vadede gözlemlenebilecek kırışıklık açma etkisini göremedim elbette. Elimde nemlendirici olmasaydı tam boyunu almak için ciddi anlamda düşünebilirdim. Nemsiz kuru ciltler ya da özellikle kışın normal karma ciltler severler büyük ihtimalle. 

ilgili medya:
1
2 ekim 10:18