yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (28)
  • oylar (19)
  • medya (10)

  1. eveshoplardaki w7 markasının yeni çıkarttığı far paleti. urban decay naked heat muadili. indirimsiz fiyatı 67,90. eğer pigmentasyonu far bazı ile arttırılabiliyorsa farların dağıtma ve tozutma problemleri fiyat açısından tolore edilebilir. bence 280 lira vermektense şu an %50 indirimde 33 liraya alınabilir.

  ukteyi veren: (yazar: yumurtanınfırcalanmayantarafı)

  4 mart 2018 05:26

  2. Yakın zamanda youtuberlar ve bloggerlar tarafından popüler edileceğini düşündüğüm far paleti. Naked Heat paletinin dupe u çünkü. Evelerde denk gelmedim henüz ama swatchlarda ben aşırı benzettim. Alınca buraya güncelleme yapacağım. Farın resmini de ekliyorum.

  ilgili medya:
  1
  5 mart 2018 21:20

  3. Uzun zamandır far paletleri ilgimi çekmiyordu ama bunu görünce kendimi tutamadım ve satın aldım. İlk defa bir palette kullanmam dediğim renk çıkmadı.mat farların daha çok olduğu ama ışıltılı farlarda içeren bir palet. Açıktan koyuya doğru pigmenti artan, ışıltılı farları çok hafif sim içeren(gizlinot: Simden nefret ederim ama ben rahatsız olmadım ), bazsız eh işte bir performansı olan palet diyebilirim. Renkler bana göre dikkatli kullanmam gereken tonlar olduğu için pigmentli olmaması benim için iyi bir şey. Sırf bu paletle çok güzel makyajlar ortaya çıkarılabilir. Fiyat sanırım 33 tl idi indirimli haliyle. Ambalaj olarak bana eski metal kalem kutularını anımsattı aynasız ama işlevsel yinede. Bu tonlarda hiç farı olmayanlar baksın derim çünkü kullanılmayacak renk yok indirimli haliyle de alınabilir olduğunu düşünüyorum.

  ilgili medya:
  1
  9 mart 2018 11:40


  4. Kozmetik diyetinde olduğum şu günlerde beni alev alev günaha çağıran palet. Naked heatta çok fena gözüm kalmıştı ama alt tarafı göz kapağıma süreceğim boyaya 200 küsür vermeye elim gitmiyordu. Bu resmen aynısı, pigmenti az denmiş ama the balmın far bazıyla çok güzel kullanırım ben bunu. Her an şeytana uyup alabilirim.

  9 mart 2018 22:43 9 mart 2018 22:49

  5. Kendisini iki gündür inceleyebilmek için kızılaydaki eve'ye uğruyorum ilk gidişimde rafta göremedim heralde daha gelmemiş dedim diğer girişimde ise etraflıca baktım bi de ne göriyim gelmeyi bırak tester dışında kırıntısı kalmamış neyse dedim onlineda var nasılsa inceleyim öncelikle renkler çok güzel fakat birbirlerine çok yakın bunu göz önünde bulundurabilirsiniz ,baya pigmentli ve yumuşacık muhtemelen herkesin dediği gibi iyi karışan farlar,hmms iyiymiş alıyım ben bunu dedim fakat onlineda kalmamış :(üstüne bugün hem%50indirime girmiş hem de kargo bedava ama yine stok yok gelince haber ver seçeneğinş çökerttim ama acaba girecek mi merak konusu sabahtan beri kontrol ediyorum,hayır daha süslüye bile çok yazılmamıştı ne ara bu kadar haberdar olundu ya korktuğum başıma geldi:( daha youtuberlar bile tanıtmadan böyleyse şuan aldım aldım yoksa 1sene karaborsa

  15 mart 2018 16:09

  5

  6. Kadınlar günü indiriminde eveshop onlinedan edindiğim ve oldukça memnun kaldığım far paletidir. Sipariş verdikten 2 gün sonra elime ulaştı. Urban decay nekad heat paletin çıktığından beri aşığıydım ve öğrenci bütçemle para biriktirip almaya yeminliydim, 34 liraya benzerini bulunca kaçırmak istemedim. Farlar rengini özellikle far bazı ile çok güzel veriyor. Başlardaki kahve renkler dahi sıcak tonlu renkler, sıcak tonlu göz makyajının aşığı olduğumdan kullanmadığım tek bir renk dahi yok içinde. Işıltılı renkleri uygularken en güzel sonucu parmaklarım yardımıyla aldım. Farların tozutma problemi var fakat aşırı değil, dolayısıyla benim için sorun değil. Aldığımdan beri her makyajımda kullandığım ve sevdiğim bir palet oldu kendisi, bence tek eksiği aynalı olmaması. Sıcak tonları seven ve almayı düşünen varsa gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

  16 mart 2018 23:02

  7. Harika bir palet Harika. Anlatmaya gerek yok zaten güzel güzel incelemiş anlatmışlar tek tek. böyle bir yumuşaklık, tozutmama, woooow hello pigment ben hayatımda 33 liraya görmedim. Muazzam ya. Naked heat halt etmiş. (İkisini de kullandım, halt etmesinin sebebi arada 200tl olması)

  Edit: bir yıl sonra hala kullanıldığı belli bile değil o kadar pigmentli ve parmakla nokta nokta bırakıp, fırça ile şöyle bir dağıtınca bile harika bir makyaj oluyor. tek sıkıntım çok büyük olması, bir yere taşıyamıyorum.

  19 mart 2018 22:52 9 mart 2019 18:30


  4

  8. Uzun zamandır naked heat almayı düşünüyordum ama açıkçası o kadar parayı vermeye hiç gönlüm razı gelmiyordu. Yağmur Vardar’ın bir videosunda da w7 markasının naked heat muadili palet çıkaracağını söylemişti sabrettim w7 blazin çıkınca koştum aldım.

  İyi ki almışım diyorum. Renkleri aşırı güzel naked paletine göre karıştırılması biraz daha zor olsa da çok memnunum. Kızıl tonlarını seveniniz varsa gidin alın asla pişman olmazsınız.

  31 mart 2018 20:39

  9. Şimdiye kadar ben hiç far kullanmamışım ya malum öğrencilik deneyimlediğim farlar gosh,the balm,wet and wild.kızıl far aşığı olarak heat dupeu olduğunu gördüğüm an uzun çabalar sonucu edindim kendisini,renkler süper sürdükçe süresim geliyor yumuşacık,pigmenti dediğim gibi bence harika ama daha önce hiç high end kullanmadım bilemem,çok güzel karışıyor bu fiyata bence harika biraz tozutuyor ama olsun

  9 nisan 2018 19:35

  10. Urban Decay muadili olduğunu bilmeden mağazada indirimdeyken görüp renkleri beni cezbettiği için almıştım. Birkaç haftadır elim ondan başkasına gitmiyor açıkçası, hep kullandığım ve sevdiğim tonları barındırdığı için tek far paletim olsun o da bu olsun diyebilirim :) Sayesinde elimden 2 far paletimi çıkardım çünkü tek bir renk için koca paletin boş boş durması pek hoşuma gitmiyordu.

  11 nisan 2018 22:33