yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • oylar (7)
  • medya (1)

  1. Bi ürün ismini ancak bu kadar haketmez. Insan maske diyince saçları yumuşatsın bakım yapsın falan diye bekler ama bu öyleki maske gibi bi süre bekleterseniz saçları kazık gibi yapıyor. Mecburen saç kremi gibi kullanıp bitirdim, bir daha da almam. Fiyatına kanmayın, normalde 9-10 lira civarı sanırım ama bence 5 kuruş etmez.

  Ukte sahibi: (yazar: mystviol )

  4 ekim 2014 14:21

  2. Gereksiz bir ürün ambalaj büyüklüğü ve fiyat uygunluğu artı avokadoyu duyunca alayim diyorsun ama alinca da bitmek bilmiyor bitsede kurtulsam modunu yasiyorsun :D berbat diyemem şimdi kullandim ama bitsin diye dört gözle bekledim almam bir daha

  26 ekim 2015 22:59

  3. Bugün ikincisinde %50 indirim görünce gliss saç maskesi yerine aldığım ürün. Olumsuz şeyler yazılmış ama umarım saçımı kötü yapmaz.

  kullandıktan sonra gelen edit: ben saçlarımdan arındırmakta çok zorlanmadım. saçlarımı yumuşacık yaptı ve kokusu çok güzel

  5 aralık 2015 18:53 14 ocak 2016 20:27


  4. saçmalık hiçbir işe yaramayan saç maskesi. kullanmanın saçınıza yararı olacağına zararı olacağı kanaatindeyim. ucuz olduğu için almıştım, ve içeriğindeki maddelerin çoğunun gereksiz ve zararlı olduğunu düşünüyorum, rengi çok yapay duruyor. kullanmakla kullanmamak arasında hiçbir fark göremedim, onun yerine saç kremiyle beraber besleyici herhangi bir yağ uygulamanın etkisi daha iyi.

  edit:içerik düzeltildi

  5 aralık 2015 18:54 15 aralık 2015 23:53

  5. çok çabuk dolaşan kıvırcık saçlarımı taramamı kolaylaştıran aynı zamanda deli gibi elektriklenme yapan saç maskesi. Saçımı açamadığım zamanlarda saç kremi yerine kullanarak bir kutu bitirdim. Ballısında da gözüm vardı ama riske girip almam sanırım.

  5 aralık 2015 21:37

  6. Öncelikle saç tipinden bahsedeyim, kalın telli ve kuru saçlara sahibim bir de 1 senedir saçlarımı boyuyorum kuruluğu hayal edebilmişsinizdir sanırım. Bu maskeyi çok büyük umutlarla almadım hem fiyatından dolayı hem de hiçbir saç ürününün mucizeler yaratacağına inanmıyorum. Neyse gelelim yorumlarıma 2 aydır her banyoda kullanıyorum ilk başlarda ürünün üzerinde yazdığı gibi diplerine masaj yaparak uygulayıp 5-10 dakika bekletebildiğim kadar beklettim verdiği yumuşaklık beni tatmin etmişti ancak tahmin edersiniz ki saçlarımın hızlı yağlanmasına yol açtı. Bu yüzden artık saç kremi niyetine saçlarımın boy ve uçlarına kullanıyorum verdiği yumuşaklık hissi, kokusunun kalıcılığı, saçta ağırlık hissi yapmaması ve rahat alınması beni memnun etti. Sonuç olarak fiyatı, miktarı ve performansı açısından beni tatmin eden bir ürün oldu.

  16 ocak 2016 03:35

  7. Watson's ın saç waxları arasında bence en iyisi; saçı çok güzel nemlendiriyor; gün içinde saç uçları asla dolaşmıyor. Avakadonun verdiği nem saç uçlarında hissediliyor..fiyat performans olarak gayet güzel.

  20 mayıs 2016 19:13


  8. Saç diplerim yağlanmaya meyilli, boylar ve özellikle uçlar ise tam tersi oldukça kuru. Elektriklenen ve kolayca düğüm olan saçlara sahibim.

  Her saç kremi ve maskede olduğu gibi bunu da diplere getirmeden, saçımın boylarına ve uçlarına uyguladım.

  Saçımda biraz daha uzun kalmasını istediğimden duştan önce saçımı biraz ıslatıp uyguladım ve yarım saate yakın bekletip üstüne 2 kez şampuan yaptım.

  Öncelikle ürünün kötü koktuğunu söyleyebilirim.

  Fakat yorumların aksine ben saçımı yumuşatmasını oldukça beğendim. Kolayca tarandı ve hala düğümlenmedi. Elektriklenme de oldukça az.

  Kötü kokusuna rağmen fiyat/performans olarak çok beğendim.

  26 eylül 2016 14:05

  9. Serinin bütün çeşitlerini kullandım. Saçımı en iyi nemlendiren fakat deli gibi dökeni bu oldu ki saçlarımda dökülme problemi yok benim. Hala yarısından fazlası duruyor. Bir ara üşenmeyip çöpe atmalıyım..

  26 eylül 2016 17:45

  10. bugüne kadar loreal excellence'ın içinden çıkan kremden sonra en beğendiğim saç kremi oldu şahsen. saçım boyalı olduğu için almıştım. saçım normalde çok zor taranır özellikle kırıkları varsa ve kestirmemişsem. ancak kırıklarım varken de yokken de saçımı yumuşacık yaptığı için çok kolay taradım. kokusu beni rahatsız etmiyor, kötü kokmyor gibi geliyor. elektriklenme sorunu vardı saçlarımın, elektriklenme olmuyor ancak saç telleri tek tek ayrıldığı için benim saçımın dalgası biraz saçmalıyor. bi daha alır mıyım? alırım. zaten 3. kutumdayım.

  26 eylül 2016 21:10