yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • oylar (11)
  • medya (5)

  1. tamamen tesadüf eseri sahip olduğum, nars ın orgazm ına düpe gösterilen allık.

  bu allığı alırken, gözüm kapalıydı desem yeridir. geçen mayısta bir allık alacaktım ve istiklal caddesindeki gratış te dolanırken wet n wild gözüme takıldı, hiçbir allığın testeri da yoktu, ambalajlarından hoşuma giden rengi aldım ve aldığıma asla pişman olmadım. çünkü bu allığı aldığımdan beri başka hiçbir allığımı kullanmıyorum diyebilirim. her makyaja uyan, uygulaması kolay, pigmentasyonu çok yoğun olmayan ama yetersiz de olmayan, kalıcığı iyi bir allık. içinde mini mini altın ışıltıların olması bu şeftali, pembe değişik renkli allığı bambaşka bir boyuta taşıyor. ciltte canlı ve taze bir görünüm yaratıyor.

  orgazm a düpe olduğunu da daha demin öğrendim, demek ki orgazm in bu kadar meşhur olması boşuna değilmiş, çünkü her tene ve her makyaja uyabilecek şahane bir allık.

  gerçi kafamı karıştıran şeyler de var mesela the balm in hot mama sı da orgazm a düpe gösteriliyor ama o allıkla bu allığın arasında çok da fazla bir benzerlerlik olduğunu düşünmüyorum.

  neyse zaten bu allığın kendisi başlı başına çok ekonomik ve şahane.

  edıt, başlığın sonuna allık yazmayı unutmuşum, sonradan duzeltemedım de, moderasyon bı el atıversın hehe

  12 ekim 2014 11:51 12 ekim 2014 11:53

  2. Bir indirim zamanında rengi hoşuma gittiği için ucuz bir fiyata aldıgım içerik listesini daha sonra okuyunca dehşete düştüğüm allık. Talc maddesini falan geçtim bunun içinde nylon 12, mineral yağ, aluminyum, alkol ne ararsan var. Elimde olan the balm allıklarla karşılaştırdım bu resmen zehir gibi yahu onların yanında. Öyle bir köşede duruyor şimdi bile bile nasıl süreyim ben bunu yüzüme.

  2 haziran 2015 15:17 4 haziran 2015 20:35

  3. eğer hafif sürmezsem beni palyaçoya çeviriyor ama hafif uygulandığında gayet tatlı ışıltılı duruyor. ayrıca oldukça kalıcı bir ürün kendisi

  12 şubat 2016 01:57


  5

  4. allık iyi güzel de ambalajı çok tırt be. içindeki ışıltılar fırçayla sürünce tende öyle yaldır yaldır parlamıyor, her gün kullanıyordum, kendisiyle baya mutluydum... önce kapağı kırıldı, aldırış etmedim, bir süre kullanmaya devam ettim. bir gün fırçayı allığa daldırdım, kalan fazlalağı atmak için allığın ambalajının kenarına hafifçe fırçayı dokundurdum ve paramparça oldu! yahu bari düşürseydim de öyle parçalansaydın :(

  18 ağustos 2017 22:56

  5. Çok pigmentli olan pembe tonunun şeftaliden daha baskın olduğu allık.içerisinde sinler bulunmakta fakat sürüldüğünde çok rahatsız edici bir görüntü oluşturmuyor.

  Kalıcılığı 4-5 saat aralığında.

  Dağıtılmasının biraz zor olduğunu söyleyebilirim. Kullandığınız ten ürünün üzerine pudra geçmeden uygularsanız oraya yapışıp kalma gibi bir sorun ortaya çıkabilir.

  25 mart 2018 15:46

  6. Pembe tonlu çok simli bir ürün. Pembe pigmentten çok sim kendini gösteriyor. Simler minik olsa da allığın içinde yoğunlar. Yüzde kalıp gibi kalmıyor. Yine de fondöten üzerine pudra geçip dağıtmak daha doğal bir sonuç veriyor. Ya da dağıtmadan önce fondötenin yüze oturması, sabitlenmesi beklenmeli. Dağıtırken simler yüze çok dağılıyor. Dikkatli kullanılması gereken bir ürün. Koyu tenlerde çok belirgin olmayacağını düşünüyorum. Cruelty free bir ürün olması artısı. Ancak miktarı çok fazla. 5,85 g. Allıktan çabuk sıkılırım diyenlere tavsiye edebileceğim bir ürün değil. Ben bir ömür kullansam yine bitiremem. İçeriği önemseyenler için (gizlinot: fazla içerik bilgim olmasa da) çok temiz bir ürün olduğunu düşünmüyorum. (gizlinot: İlk üç içeriği Mica, Talk ve Nylon-12)

  25 mart 2018 15:58 20 ağustos 2018 00:50

  7. aslında allık olarak bayaa pigmentli ama simleri bende çok belirgin durdu, elmacık kemiklerimin üstünü sanki gözenekli gibi gösterdi. kardeşim bayılarak kullandı ama.

  26 mart 2018 13:19


  8. Çok tatlı pembe bir allık makyaj yapmasam bile bunu sürüyorum çünkü yüzde çiğ durmuyor çok doğal duruyor. Aşırı pigmentli değil bu yüzden yoğunluğunu istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. Doğal ve uygun fiyatlı allık arayanlar buna bakabilirler.

  18 mayıs 2018 20:39

  9. Elimdeki tek allık. Allık kullanmaktan çok anlamayan biriyim ama yüzüme renk versin diye, esmer tenime de uyar diye bunu almıştım. Çok da güzel. Böyle hafif ışıltıları var içinde cildi çok saplıklı gösteriyor. Hem böyle lök diye de yanağa oturmuyır, insan palyaçoya dönmüyor. Başka allık deneyimlemediğim için karşılaştırma yapamıyorum ama ben severek kullanıyorum. Sadece ne yazık ki her wet n wild ürünü gibi bunun da ambalajı kötü. Şu an allığı tutan kapak çıkmış durumda. Wet n wild nolur bizden 1-2 lira fazla al da şu ürünlerinin kapakları kopup gitmesin.

  7 eylül 2018 15:30

  10. Renginin canlılığı çok güzel gerçekten her makyaja uyacağını düşünüyorum 

  Onun dışında bende çok simli durdu onun yerine daha sedefli olsaydı kesinlikle favorim olacaktı 

  Ama hala çok güzel buluyor ve her gün kullanıyorum ^^

  19 kasım 2018 21:36