yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (4)
  • medya (1)

  1. temiz içerikli ve içerisinde 19 bitki özü barındıran şampuan.

  400 ml 29.99 tl kendi sitesinde.

  bir haftadır kullanıyorum. içeriğinin temiz olması beni yeterince mutlu ediyorken kokusunun güzelliği ise iyice mest ediyor. güzel köpürüyor. durularken de kuruduğunda da saçlarım yumuşacık. sadece biraz fazla akışkan olduğu için dökerken dikkat etmek gerekiyor. ben tek şampuanlama yapıyorum ve güzel temizliyor. uzun süreli sonuçlar için bir güncelleme yaparım ilerde.

  not : daha önce zehirsiz bir şampuan/sabun kullanmadıysanız ve ilk olacaksa saç diplerinde kepek, kuruluk meydana gelebilir. yıllarca kimyasala alışmış olan saç derisi temiz ürünlerle karşılaşınca ne yapacağını şaşırabilir. böyle bir sorunla karşılaşırsanız saçları şampuandan sonra durularken sulandırılmış elma sirkesi kullanın. hem yumuşatır hem de saç derisinde meydana gelen sorunları çözer. ben daha önce de temiz içerikli bir ürün kullandığım için bu şampuanda öyle bir sorun yaşamadım.

  ilgili medya:
  1
  21 ekim 2019 01:59

  2. Yaklaşık 2 aydır kullandığım, yapısı - bence- oldukça sıvı şampuan. Nasıl şişeden döküldüğünü anlamıyorsunuz bile ve eliniz küçükse elinizden akıp gidiyor. Kullandığım ilk sülfatsız şampuan olduğu için karşılaştırma yapamayacağım ama normal bir şampuan gibi köpürdüğünü söyleyebilirim. Saçlarımı sertleştirme gibi bir durum da olmadı. İlk zamanlar saçımı döktüğünü düşünsem de zamanla bu etkisi azaldı ve dökülmem normale döndü. Ancak benim için büyük bir eksisi var ki o da dalgalarımı kötü yapması. Benim bu şampuanı kullanma amacım zaten curly girl methodu uygulamaktı. Ancak saçlarımın dalgasının şampuanı kullanmadan önce daha iyi durduğunu düşündüğüm için yeniden satın almayacağım.

  8 kasım 2020 21:33

  5

  3. kesinlikle alın ve aldırın süslüler. içeriği aşırı ama aşırı temiz, paraben, silikon, sülfat, sls/sles, boya vb. hiçbir şey yok. sülfatsız bir şampuana göre gayet güzel köpürüyor ve saçı güzel temizliyor. benim saçımı kurutmadı, herhangi bir kepek ve saç dökülme sorunu da yaşamadım. love, beauty and planet'ın asla arınmamasından ve saçımı oluk oluk dökmesinden sonra bana ilaç gibi geldi bu şampuan. cgm uygulayacaklar için de buklelerimde herhangi bir sorun yaşamadım ben, gayet güzel ve belirgin duruyorlar.

  13 kasım 2020 13:55


  5

  4. bu şampuanı saç kremiyle birlikte set olarak kıvırcık kız metodu için aldım. yıllarca kullanılan sülfat ve silikonlu şampuanlardan sonra bunu ilk kullanışımda sanki saçım adeta nefes aldı. daha şampuanı durularken saçımın yumuşaklığını hissettim. saçlarım artık daha az kuru ve dalgalarım daha belirgin. kıvamının akışkanlığı ve az köpürmesi benim alışkın olmadığım şeyler. az köpürmemesinin dalgalı saç için yararlı olduğunun farkında olduğumdan şikayetçi değilim. çok memnun kaldım.

  edit: ya bu şampuan ya da setteki saç kremi saçımın belli bölgelerinde kabuksu kepek yaptı. bu iki üründen biri diyorum çünkü markanın tavsiye ettiği gibi yalnızca bu iki ürünü kullanıyorum saçım dönüşüm geçirsin diye.

  edit 2: bu şampuanı ve yanında set olarak satılan yoğun bakım kremini yaklaşık bir aydan fazladır kullanıyorum. ilk başlarda kepek sorunu yoktu her şey çok güzeldi. saçımı neme doyurmuştu ve yumuşacık yapmıştı. daha sonra kepek problemi oluştu ama saçım alışmaya çalışıyor diye önemsemedim. daha da sonrasında saçımda dayanılmaz bir kaşıntı ve kepek sorunu oluştu artık bugün kullanmayı bırakmaya karar verdim. çok güzel bir set ama bana uymadı.

  14 aralık 2020 13:03 30 aralık 2020 13:14

  5. tanım: yeşilmarka'nın ardıçlı, temiz içerikli, uygun fiyatlı şampuanı.

  köpürme performansı çok iyi fakat şampuan çok sıvı. yani şakır şakır su gibi dökülüyor. ömrü ne kadar olcak merak ediyorum bu yüzden ama temizlemesini oldukça sevdim. yalnız henüz saç nem dengesini sağlayamadı saçım yer yer kuruluğu hala görüyorum. fiyatları gördüğüm kadarıyla hızla artıyor. şimdilik indirimlerle bence fırsat verilebilir. kullandıkça editleyeceğim.

  4 ocak 19:49

  1

  6. organik, kkm'ye uygun, zararlı kimyasal içermeyen şampuan.

  not: birazdan yazacaklarım tamamen kişisel deneyimlerime ve görüşlerime dayanmaktadır.

  kıvırcık kız metoduna uygun şampuan ararken bu marka ile karşılaştım. yorumlarda da bu kadar övüldüğünü, herkesin buklelerine ne kadar iyi geldiğini okuduğumda kesinlikle bir şans vermeliyim dedim. bu şampuanı ve saç kremini birlikte aldım.

  ilk olarak kokusu çok güzel. kokusundan bile anlaşılıyor doğal olduğu. kıvamı biraz fazla sıvı. köpürmesi de başarılı. arındırırken de çok uğraştırmadı. performansı güzel.

  gel gelelim etkilerine. bir aylık bir kullanım sonucu şunu söyleyebilirim ki buklelerim mahvoldu. bu şampuanı kullanamaya başladıktan sonra buklelerim söndü ve hangi şekillendiriciyi kullanırsam kullanayım, asla kıvırcık olmadı saçım. baya bildiğiniz pırasa gibi oldu. elektriklenmesi çok çok arttı ve nem vermedi saçlarıma. zararlı içerikleri olan market şampuanlarının bile bu tarz olumsuz bir etkisi olmamıştı daha önce. o yüzden maalesef kocaman bir eksi oldu bu benim için.

  doğal ürün kullanmak tabi ki güzel ama buklelerim sönecekse, saçlarım elektriklenecekse bir önemi yok benim için. o yüzden bundan önce kullandığım yine zararlı içeriği olmayan farklı bir şampuana geçtim de saçlarım kendine geldi.

  7 nisan 16:20

  5

  7. cgm onaylı olduğu ve seboreik dermatite iyi geldiği söylendiği için bu şampuanı saç kremi ile birlikte almıştım. ikisini aynı anda kullanmak istediğimden elimdeki açık ürünlerin bitmesini bekledim. biraz zaman aldı kullanmaya başlamam ve bu süre zarfında dermatitim geçti gibi bisey artık nerdeyse hiç kaşınmıyorum,kepek problemim de yok.o yüzden şampuanın dermatite iyi gelip gelmediği hakkında birşey söyleyemeyeceğim. ama tetiklemediğini söyleyebilirim.

  sıvı yapıda bir ürün bütün sülfatsız şampuanlar gibi. ilk yıkamada asla köpürmüyor hatta iyi yıkanıp yıkanmadığından emin olamıyorum o derece. ama ikinci yıkamada gayet köpüklü oluyor temizlenmiş hissini veriyor. ve 2-3gün yıkamadığımda saçlarımı yağlandırmadığı için de aşırı memnun kaldım. şampuanların nemlendirici özellikte olduğunu düşünmüyorum en azından benim gibi çok kuru saçlılar için. aşağıdaki yorumdaki süslü gibi kıvırcıklarımın bozulduğunu da düşünmüyorum. şampuandan sonra bir sürü ürün kullanıyorum şahsen. kıvırcıklarım bozulsa bunun suçlusu asla şampuan değildir bence.

  şampuanları 400ml boyutunda ve 30-36tl civarı fiyatları. daha uygun fiyatlı (gizlinot: ve temiz içerikli dememe gerek yok sanırım) bir ürün bulamazsam tekrar alacağım bir ürün oldu benim için

  9 nisan 21:54 9 nisan 23:04