2.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (3)
  • medya (1)

1. Bir ürünü en azından 10-15 defa kullanmadan hakkında yorum yapmayı sevmiyorum ama bu şampuandan memnuniyetsizliğim daha fazla kullanmama engel olacak seviyede. 5-6 defa kullandım şimdiye kadar ve saçlarım kazık gibi oldu adeta. Normalde saçlarım zaten bayağı kuru, şampuanların yumuşacık yapmasını beklemiyorum, ekstra kurutmasa yeterdi benim için ama hem kuruttu hem sertleştirdi hem de şekil alması zor bir hale geldi saçlarımı. Bunu kullanmaya başladığımdan beri saçlarım tel tel ayrık elektriklenmiş gibi duruyor. Bir de 300 ml'lik şampuana göre bereketsiz ve dolayısıyla pahalı bir ürün, bunun yerine otacı, isana, alterra gibi markaların şampuanlarından almak daha mantıklı.

17 haziran 2017 13:50

2. aşırı kalın telli ve kıvırcık saçlarım var. içeriğindeki sls'e rağmen sanırım krem içermesinden ötürü zor köpürüyordu. ancak baya bi miktar kullanıp bir de bekletirsem 5 dakika kadar saçlarımı yumuşak yapıyordu. baya bir şişe kullandım ancak hem pahalılığından hem de çabuk bitmesinden ötürü otacı argan şampuana geçtim.

20 haziran 2017 22:47

3. Bir süredir kullanuyorum. Temizlemesi ve kokusu güzel ancak bunu tek başına değil bir kremle ya da açıcı spreyle kullanmanızı öneririm. Aksi takdirde saçlarınızı tararken zorlanabilirsiniz.Ben memnunum kendisinden kurutma yapmadı, şimdilik takılıyoruz.

10 aralık 2017 17:00


4. Saçlarım normal tipteydi, hiç yağlanmazdı ta ki yanlışlıkla bu kuru saçlar için olan şampuanı alana kadar. Nasıl bir şuursuzsam "ya neden saçlarım yağlanıyor" diye baya düşündükten sonra şampuanın üstündeki yazıyı gördüm, kullanmayı bıraktım ve başka şampuana geçtim. Kuru saçlıysanız bakın derim yapıyor yani yapacağını.

25 şubat 19:15