2.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (4)
  • medya (1)

1. Bir ürünü en azından 10-15 defa kullanmadan hakkında yorum yapmayı sevmiyorum ama bu şampuandan memnuniyetsizliğim daha fazla kullanmama engel olacak seviyede. 5-6 defa kullandım şimdiye kadar ve saçlarım kazık gibi oldu adeta. Normalde saçlarım zaten bayağı kuru, şampuanların yumuşacık yapmasını beklemiyorum, ekstra kurutmasa yeterdi benim için ama hem kuruttu hem sertleştirdi hem de şekil alması zor bir hale geldi saçlarımı. Bunu kullanmaya başladığımdan beri saçlarım tel tel ayrık elektriklenmiş gibi duruyor. Bir de 300 ml'lik şampuana göre bereketsiz ve dolayısıyla pahalı bir ürün, bunun yerine otacı, isana, alterra gibi markaların şampuanlarından almak daha mantıklı.

17 haziran 2017 13:50

2. aşırı kalın telli ve kıvırcık saçlarım var. içeriğindeki sls'e rağmen sanırım krem içermesinden ötürü zor köpürüyordu. ancak baya bi miktar kullanıp bir de bekletirsem 5 dakika kadar saçlarımı yumuşak yapıyordu. baya bir şişe kullandım ancak hem pahalılığından hem de çabuk bitmesinden ötürü otacı argan şampuana geçtim.

20 haziran 2017 22:47

4

3. Almanya'ya geldiğimden beri 3 4 farklı şampuan markası denedim drugstorelarda. Saçlarım normalde çok sağlıklı ve yumuşacık olmasına rağmen hepsi berbat hale getirdi. Daha önce Yves Rocher'den birşey kullanmadığım için hiç umudum yoktu ama denemek için bu şampuanı aldım. İyi ki de almışım. Normalde birşey almadan önce buradaki yorumları detaylıca incelerim ama bu ürün için neden bu kadar negatif yorum yazıldığını anlamadım. Herkesin üzerindeki etkisi farklı olabilir tabii ki, benim saçlarımı eski haline geri döndürmekle kalmadı, fazlasıyla hacim verdi ve verdiği hacim 2 gün boyunca da sürüyor. Üstelik normalde saçlarım 3. günde çoktan yağlanmış olurken bu sayı 4 e hatta 5 e çıktı. Tek beğenmediğim özelliği birazcık saçlarımı kurutması oldu ama yine de çok gözle görülen bir fark değil. Bence nemlendirme özelliği olan bir saç kremiyle kullanılırsa çok güzel sonuçlar verebilir.

30 kasım 2017 12:26


4. Saçlarım normal tipteydi, hiç yağlanmazdı ta ki yanlışlıkla bu kuru saçlar için olan şampuanı alana kadar. Nasıl bir şuursuzsam "ya neden saçlarım yağlanıyor" diye baya düşündükten sonra şampuanın üstündeki yazıyı gördüm, kullanmayı bıraktım ve başka şampuana geçtim. Kuru saçlıysanız bakın derim yapıyor yani yapacağını.

25 şubat 19:15