yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar (8)
  • medya (3)
  2

  10. Base eclat olarak isim değiştirmiş, kendi sitelerinde yine "makyaj bazı" olarak geçen 2 üründen biri. Ele fondöten renginde bir sıvı olarak geliyor ama tende renk vermiyor. Sitedeki detayında aydınlatıcı gibi kullanabilirsiniz demesine rağmen Işıltı etkisi mac strobe cream gibi değil. Mat fondöten ile karıştırınca belki hafif ışıltı veriyordur ama aydınlatıcı olarak kullanılabilecek kadar değil. 

  Ürünü yılbaşına doğru olan aralık alışverişimde hediye olarak vermişlerdi, geçenlerde kullanmaya başladım ve yanağımda sivilce yaptı. Büyük ve beyaz uçlu sivilceler. Bir süre kullanmayı bırakacağım, bakalım düzelecek mi?

  31 mart 18:39

  3

  9. Bilmemkaç liraya bedava şeklinde aldım. Öncelikle kötü kokuyor. Sonra hiçbir özelliğini görmedim. Bb krem renginde ama renk vermiyor. Makyajıma da pek faydası olmadı . Edit; gözümün altında kabarcıklar oldu, rutinimi bozmuştum. Bunla ilgili de olabilir başka yeni ürünle de.

  7 kasım 2022 01:37 8 kasım 2022 00:01

  1

  8. indirimde almıştım bunu. valalhi turuncumsu bi renk bıraktı. satıcı kız çok övmüştü ama ben beğenmedim.

  5 ocak 2022 11:50


  7. Sanırım bunun yeni ismi base eclat olmuş, yılbaşı alışverişi yaparken hediye ettiler, ben fondöten kullanmıyorum başka şey verin dedim ama kadın boş cilde sürseniz de çok güzel aydınlık yapar dedi, sıktığınızda hafif renkli ve simli gibi dağıtınca renk etkisi olmuyor. Boş cildime güneş koruyucudan sonra sürdüm bir iki gündür ama pek fark yaratmadı bence, belki fondöten öncesi veya karıştırarak kullanıldığında güzel olabilir.

  4 ocak 2022 22:23

  6. Elle beauty box'tan çıkmıştı bana bu baz maalesef hiç memnun kalamadım. Nedeni benim cildimin biraz dandik olması ama. Seveni var sonuçta. Atopik egzamalı cildim var ve bazı ürünler ani egzama atağına neden olabiliyor yüzümde. Bu baz da egzama atağı yaptırdı aynı şekilde. Çene ve dudak çevremde çok fena kaşıntı ve kabarma ile gelen bir atak oldu ve bir haftada zor düzeldi cildim. 

  3 ocak 2020 16:15

  5. Cildi ışıl ışıl ve sağlıklı gosteren bir ürün fakat makyaj sabitleme ihtiyacını hicbir sekilde karsilamiyor. Bunun yaninda T bölgemde ciddi sivilcelenmeye yol actigi icin artik kullanamadigim primer

  26 ekim 2019 01:48

  4

  4. Hem çok sevdiğim hem sevmediğim bir baz kendileri. Sevdiğim yönü gerçekten çok doğal sağlıklı bir canlılık ve ışıltı veriyor Fondötenin altında. Cildime makyajın sonunda aydınlatıcı sürme gereği duymuyorum bile bunu kullanınca. Ancak benim cildim karma T bölgem yağlı ve parlamaya müsait. T bölgem çok çabuk parlıyor bunu kullanınca (2-3 saatte parlama çok belirgin) . Nemlendirici özelliği çok belirgin. Bazen evde öyle bir canlı görünmek icin tek basına sürdüğümde oluyor bunu. Eğer çok yağlı bir cilde sahip değilseniz seversiniz 

  24 eylül 2019 23:18


  3. Niyans in motion videosunda bahsettikten sonra indirimde almıştım. Dokusu, parlaması çok güzel ama benim cildimin yağlıya dönük kısımları ile pek anlaşamamıştı. Yazın gelmesi ile birlikte bacaklarımda ya da omuzlarımda kullanmayı düşünüyorum. Henüz denemedim ama günlük kullanıma uygun olacak hafif bir parıltı vereceğini düşünüyorum.

  13 temmuz 2019 17:10

  2. 20 Ml lik boyutu ile 65 tl olması dışında beni çok çok memnun eden (gizlinot: İndirime girme sıklığını maalesef bilmiyorum) ışıltılı makyaj bazı. Bu kategoriden ürün denemeyi çok seviyorum ve mac strobe cream ağır yoğun geldiği için, golden rose’un bazını ise yeterince kalıcı bulmayanlar için (benim gibi başka birileri varsa yani) oldukça güzel bir alternatif olduğunu düşünüyorum. Makyajın kalıcılığına efsane bir etkisi olduğunu söyleyemem ancak yüzümü daha uzun süre canlı ve ışıltılı gösterdiğini söyleyebilirim. Ve ten ürünlerinin altına veya karıştırarak uygulanabilecek kadar hafif strobe cream mesela fondotenin altında bana ağır geliyor tek başına daha rahat kullanabiliyorum. Işıltılı bir ürün ancak yüzde parlayan simler görülebilecek şekilde değil. Ancak golden rose kadar çabuk bitmeyecek gibi geldi gözüme çünkü az miktarı yeterli oluyor.

  24 haziran 2019 23:15

  3

  1. yves rocher’nin ışıltılı makyaj bazı. silikon, alkol ve paraben içermiyor. bitkisel içerikli, pirinç özü içeriyor. komedojenik olmadığı iddia ediliyor. ayrıca hafif formülü sayesinde cildin nefes almasını sağladığı, fondöteni tuttuğu ve cildi yorgun göstermediği söyleniyor. gelelim benim izlenimlerime;

  ışıltılı bir baz, hatta simli bile denilebilir. elimdeki swatchlarda simi görünmüyor ama yüzde hoşuma gitmeyen bir görüntü oluşturuyor, doğal bir parlama değil de sanki yağlı-terli gibi gösteriyor. mac strobe cream gibi sakin ve sağlıklı bir parlama beklenmemeli bence. öte yandan bir bazdan beklenilecek her şeyi yerine getiriyor, makyajı tutuyor. ben fondöten kullanmıyorum, bu yüzden bronzer ve allığım hemen uçar gider fakat bu baz tüm ten makyajımı 6 saat boyunca tuttu. allığım sürdüğüm gibi duruyordu makyajımı çıkartırken, fakat denemediğim için fondötenle nasıl durduğunu bilemeyeceğim. ayrıca çok açık tenlilere rengi fazla pembe gelebilir, ben duruşuna bayılmadım açıkçası. ama denediğim diğer ışıltılı bazın baz görevini yerine getirmemesi sebebiyle bunu tercih ediyorum. bitince tekrar almam. güncel fiyatı 65 tl. 

  ilgili medya:
  1
  24 ağustos 2018 20:37