yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • oylar (4)
  • medya (3)

  1. bu ara tüüüm blogger/youtuberların makyaj çantasında bulunan "öyle harika bişi ki..." nidalarıyla bahsettikleri ürün.

  bir anda nasıl bu kadar popüler oldu bilmiyorum ama vakti zamanında makyaj koleksiyonu adına tek bir ruju olan annelerimiz/büyükannelerimizin o ruju yanaklarına sürerek allık şeklinde de kullanmasını hatırlatıyor bana hep bu ürün. ve çok sevimsiz. iki ay sonra hiçbir youtuberın da bu üründen bahsetmeyeceğine eminim.

  9 ağustos 2014 20:28

  2. 3 ve 10 numarasını aldığım ve kendimce beğendiğim üründür.Yaz aylarının heyecanıyla aldığım 3 numaralı pembe rengindense,biraz olgun teyze işi gibi durmasına rağmen 10 numarayı daha çok sevdim.Çünkü açık tonların dudakta duruşu biraz problemli bana göre. Çünkü kuruysa dudaklar,bu ürünü uygulayınca normal rujlara göre daha kötü görünüyor

  9 ağustos 2014 22:43

  3. Allık almak için Sephora'ya gittiğimde deneme fırsatı bulduğum ysl ruj&allık bir arada olan gloss yapılı ürün. Ben ki krem allıklara karşı bile önyargılı olduğum için uygulama yaparken üşeneceğimi düşünerek almadım tabiki. O ıslak yapısını düşününce allık olarak bana göre değil ancak ruj olabilir. Eh o zaman da o kadar para etmez bence. Bence değmez ama tabi alanlara saygı duyarım. O gün peki ben ne aldım? Chanel krem allık aldım. Eh bi yerden önyargıları yıkmak lazımdı değil mi!

  10 ağustos 2014 06:44


  4. Öve öve bitiremediniz ne oldu dudağımda iğrenç duruyor yanaklarımda kalıcılık yok. Offf yapmayın şu her elinize aldığınız seye ayyy harika demeyi.

  30 eylül 2014 21:31 6 şubat 2015 21:11

  5. yabancı youtuberların anlata anlata bitirememesi üzerine gidip 2 tane birden aldığım ürün,neden aldım neden böyle bir şey yaptım diye ara ara elime alıp hala bakıyorum. Dudaklarınızda çatlak varsa nemlendirirseniz bile mutlaka arasına doluyor,rengini tam vermiyor,hiç beğenmedim. Demek ki neymiş,bir şey çok övülerek anlatılıyorsa orada bir kusur mutlaka varmış.

  30 eylül 2014 22:04

  6. 6 numara kırmızı olan ile 10 numara -görece- nude rengini aldım.

  her ikisi de allık olarak kullanılabilir ama ben ruj olarak kullanımını beğeniyorum.

  kırmızı; mavi alt tonlu, dudağı kurutmayan güzel bir ton. çok beğenerek, bayılarak aldım. kalıcılığı çok iyi. bir şeyler yiyip içtikten sonraki çıkmış görüntüsü kötü değil. fırçadan ruju dudağıma noktasal olarak sürüp parmaklarımla dağıtarak uyguladığımdaki görüntüyü seviyorum. daha doğal duruyor. genel olarak bu şekilde kullanıyorum.

  diğer renk olan 10 nude insolent rengi ise koyu göz makyajlarına çok uygun. ölü dudak efekti vermeyen şeftali kiremit bir renk. uygulanan yoğunluğa göre rengi artabiliyor. aslında tam çantada taşımalık olan bu ton. hem yanağa hem dudağa olur olmadık zamanlarda aceleyle sürüp kullanılabilecek bir kurtarıcı benim için.

  çantamda allık taşımaya gerek bırakmadı aldığımdan beri.

  her ikisini de sevdim. hevesle beklemiştim. değdi.

  14 ekim 2014 08:37

  7. babacığımın sağ olsun bana dutyfreeden aldığı dudak ve yanak ürünü. (gizlinot: hiç yapmadığı şeyler kıyamet alameti). 7 numarasını kullanıyorum. şu son bir haftadır deneyimlerimi paylaşayım madem. rengi çok güzel her mevsim gidecek doğal bir ton. dudakta kalıcılığı çok zayıf geldi bana. bir de ilk katta dudağa rengini tam yansıtmıyor bir kat daha geçmek lazım. ben (bkz: emily dudak kalemi 211) üzerine tek kat uyguluyorum. hem daha kalıcı oluyor, hem de daha tok bir görüntüsü oluşuyor. yanaktaki duruşunu çok sevdim. inanılmaz doğal. likit ürünlerin bitişlerinden anlamasam da sanırım pudralı bitişi var. ben kendi fırçasıyla iki nokta yanaklarıma koyup parmaklarımla yayıyorum. bazen üzerine inanılmaz ince bir şekilde mat yanak istersem frat boy, hafif ışıltılı istersem hot mama kullanıyorum. son olarak Türkiye'deki fiyatını asla ama asla hakkedecek bir ürün değil.

  14 ekim 2014 11:28


  8. kesinlikle parasını hak eden bir ürün değil. 8 numarasını aldım hoş bir pembe ama kalıcılık çok zayıf . O paraya çok daha iyi bir allık alınabilir.

  16 aralık 2014 18:23

  9. Tester olarak denemiştim ona göre alacaktım kalıcılığı çok iyi bence. En azından bende saatlerce bozulmadan kaldı. Ayrıca denediğim ton çok tatlıydı. Fakat biraz küçük olduğundan fiyatına değer mi diye düşünürken burada okuduklarım biraz aklımı karıştırdı. :/

  16 aralık 2014 19:06 19 temmuz 2015 19:42

  10. Dünyanın en abartılmış ürünü.

  Bende 10 dakikada silindi gitti, asla kalıcı değildi.

  Şu rimmel london apocalips rujun azcık daha katı olanı.

  Sırf biraz daha katı diye de 100 kağıt fark ödemek zoruma gitti.

  allık olarak da yapış yapış.

  Saç uçsa üstüne yapışıyor.

  Bunu iade edip, yerine 8 kilo baklava alma şansım olsaydı dakika durmazdım.

  16 aralık 2014 23:27