yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • oylar (9)
  • medya (1)
  4

  18. Bu maskaranın siyah kapaklı olanını (radical) kendi maskaramdan çok sıkıldığım için aldım. Lancome hypnose drama yıllardır kullandığım ve değiştirmeyi düşünmediğim bir üründü ama son zamanlarda çabuk bozulmasından ve başlardaki etkiyi alamamaktan çok sıkıldım. Ysl ilk başlarda akma yaptı. Çok önemsemedim. İlk başlarda olabilir. Zaten 3. Kullanışımda benzer sorunu yaşamadım. Verdiği kıvırma etkisinden, hacim ve uzunluktan çok memnun kaldım. Lancome gibi hemen bozulmazsa ysl ile devam ederim.

  12 nisan 21:41

  17. sephorada makyaj danışmanın tavsiyesiyle aldığım kullandığım dönemde kirpiklerime yüksek volüm etkisi veren karanfilimsi kokusuyla aklımda yer etmiş güzel ürün.

  23 temmuz 2020 03:49

  3

  16. Çok uzun yıllar hem bu maskarayı hem de göz altı kapatıcısını severek kullandım.Ancak geçen senelerde indirim varken fırsatı kaçırmamak için yine aldım. Kesinlikle aynı etkiyi alamadım. hatta çok çok pişman oldum ,indirim bile olsa yine de ucuz değil tabi ki. Benim gibi bir arkadaşım da aynı şeyi yaşamıştı. Sanırım içeriği değişmiş olabilir. Göz altı aydınlatıcısının da eskisi gibi olmadığını söyleyenler çok oldu. İlk aldığım senelerde herkes takma kirpik mi taktın diyordu. Beklentim büyüktü o yüzden ancak yeni versiyonu hayal kırıklığı yaşattı süslüler.

  25 kasım 2019 15:18


  2

  15. Ürünü sephoradaki satış temsilcisi önerisi üzerine Nisan ayında aldım, şu anda kurudu ve kullanmakta oldukça zorluk çekiyorum. Aldığıma pişman oldum bir daha almayacağım rimeldir. Özelliklerine gelecek olursam; gün içerisinde akma ve dağılma olmadı, sürmesi zor ve uğraştırıcı çok çabuk donuyor, ikinci katı sürmek pek mümkün olmuyor.

  24 temmuz 2019 13:57

  14. siyahını kullandığım ve memnum olduğum maskara. feci bir uzatma etkisi olduğunu söyleyebilirim. kısa olan kirpiklerimi kaş kemiğime değecek hale getiriyor. fakat dolgunlaştırıcılık konusunda aynı etkiye sahip olduğunu söyleyemem. akma veya ağırlaştırma gibi sorunları da yok.

  22 mayıs 2019 13:26

  13. 1 numara siyah olanı ve 5 numara mürdüm rengini kullandım.

  makyajda spesifik olarak maskaralara bayılırım. Düşük göz kapağına sahip olmamdan mütevellit belli renk far kullansam ve gölgeli makyaj yapmasam da göz makyajında renk tercihini renkli maskaralar ile kapatırım. bu sebeple renkli maskaralar ilgi alanımdadır.özellikle maskara kullanacaksam sade günlük makyajda, yaz aylarında renkli maskara kullanırım. bu ürünü de bu sebeple aldım. sık ve kıl fırçası bulunuyor ki ben kıl fırçayı kirpiklerimle anlaştığı, gözüme batırmadığım için daha çok severim.

  5 numarasında mürdümün en güzel tonlarından bir tanesini yakalayarak maskara tüpüne hapsedip kullanımımıza sunmuşlar; ama gel gör ki sürdükten en fazla bir saat sonra kaş altıma bulaşıyor. (bu duruma maskarada alıştım )ilerleyen saatlerde göz çevresine yayılarak mor halkalar belirmeye başlıyor. gözüme darbe almışım da morarmaya başlamış sanmıştım ilk gördüğümde.

  Siyah rengine gelirsek, gayet yerinde bir siyah.istediğim ve vaadettiği görüntüye ulaşırsa da o kadar kısa sürede kurudu ki size anlatamam.

  aynı ürünün siyah rengi tüpte ne kadar çabuk kuruyup kullanılamaz hale geldi ise, murdum rengi de bir o kadar uzun süre kurumadan dayanmıştır.irçasının performansını beğendiğim için, memnun olmadığım fırçalara ikame etmek amacıyla yıkadim iki fırçayı da bir kenara ayırdım. ikisi de verdiğim parayı hak etmemiştir maalesef.

  Sayesinde maskara değil ama fırça sahibi oldum.

  Hakkını kendisine iade etmem gereken tek husus mürdüm rengidir. Onun gibi güzel bir mürdüm renge başka markalarda denk gelmedim.

  22 aralık 2018 16:07 23 aralık 2018 14:22

  12. Yaklaşık 10 yıldır kullandığım maskara. Kendisine hiç ihanet etmedim. Bu markanin serumundan, kremine, rujundan, or rouge tonigine kadar ki en pahali ürün grubudur ysl’deki, hiçbir üründen çok memnun kalmadim. Bu maskara gerçekten iyi ama mutlaka ysl ambleminin iç kismi siyah olanını alın, baska türlü yanlış ürünü almis olursunuz. Satıcılara aldanmayın. Çoğu elinde kalan ürünü satmak için yanlış yönlendiriyorlar müşterileri. Bir de asıl farkı birçok maskara da olduğu gibi açıldıktan birkac hafta sonra vermeye başlar, biraz zaman tanıyın ;)

  27 ağustos 2018 18:40


  3

  11. Mavisini kullanıyorum. Herhangi bir markanın mavi rimelinden farklı ayırt edici bir özelliği yok. Benimki çok çabuk kurudu ve topaklanma yaptı. Şuan satış fiyatı 150 tl

  10 haziran 2018 01:10

  10. Kirpikleri hem dolgunlaştırıp hem uzatan maskara. Şu ana kadar kullandıklarım arasında en “takma kirpik etkisi” yaratan maskara buydu. 

  Kirpikleri tek tek ayırmıyor, doğal bir görünüm vermiyor, aksine kirpipinizin üzerine kat çıkıyor sanki. 

  Nişan makyajımda da kullandım, sadece uçlara üç tane tek kirpik takıp bunu uyguladım, gayet yeterliydi, fotoğraflarda baya belirgin çıkmış kirpiklerim.

  Bende başlarda dökülme yapmadı, fakat kurumaya başladıktan sonra akşam göz altımda hafif dökülmeler gördüğüm oldu. 

  Beni üzen tarafı çok çabuk kurumasıydı, bir ay geçmeden ilk etkilerini kaybetti sanki. 

  Bende siyah rengi var. Bana yurtdışından geldi, sevil’de 120 tl şuan. 

  20 nisan 2018 23:32

  9. Bence olağanüstü kirpikler, inanılmaz derin bakışlar vs yaratmıyor. Hatta bu konularda maybelline rocket üstüne maskara tanımadım ama maybelline (ve pek çok markanın maskarası) gözlerimi yaşlar içinde bırakıyor. Ysl ise alerjim olduğunu unutturdu. doğal kirpikleri seviyorsanız, topaklanmalardan hoşlanmıyorsanız, gözleriniz hassassa düşünebilirsiniz. 

  11 mart 2018 02:52