yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (50)
  • medya (5)

  1. uygun fiyata, sigma'ya alternatif olabilecek gayet kullanışlı makyaj fırçaları ile İngiltere'de piyasaya çıkan marka. Beautybay sitesinde satmaya başlamış.

  (link: http://www.beautybay.com/zoeva/ http://www.beautybay.com/zoeva/)

  23 eylül 2014 18:42

  2. 227 numaralı karıştırma fırçası mac 217 ye iyi bir muadil olarak gösteriliyor

  24 eylül 2014 00:02

  3. Beautybay.com da satıldığını geçen ay görüp çığlık attığım markadır.fakat dün girip baktığımda sır olmuş.param varken alayım demiştim

  15 kasım 2014 14:13


  4. Fırçaları çok iyi olan marka. Çok memnunum, fırçalar çok yumuşak cildim normalde çok hassas ve fırçalar mahv ediyordu. 9 fırçası var bende zoevanın hiçbiri de tahriş etmedi cildimi. 1 yıldır kullanıyorum. Tavsiye ederim.

  15 kasım 2014 21:53 18 aralık 2014 02:52

  5. kendi (link: https://www.zoeva-shop.de/de/ sitelerinden) sipariş edebileceğiniz fırçalarıyla ün yapmış(gizlinot: bloggerlar sağolsun) ancak makyaj malzemeleri de bulunan alman menşeili bir firma. işin güzel tarafı türkiye eu bölgesinde olmadığı için ürünleri vergisiz gönderiyorlar(gizlinot: sanırım çünkü sepete eklediğinizde vergi bedeli düşüyor ben trye sipariş etmedim) böylece 18 euro(gizlinot: öeh) olan kargo bedeli çok da üzücü olmuyor. fırçaları oldukça yumuşak ve kaliteli sadece allık fırçam kıl döküyordu ama şu sıra o da durdu. rose gold ve silver serilerinden bir çok fırçasına sahibim rose gold serisi zaten başlıca görsel güzellik ama silver olanın da sapları hafif simli o da beklediğimden güzel çıktı. 227 soft definer fırçası bahsedildiği gibi mac 217 ye dupe boyut olarak birebir aynı. bunun yanında 102 silk finish fırçası baz ürünleri uygulamak için mükemmel. 101 luxe face definer çok amaçlı bir fırça bronzer allık ve aydınlatıcıyı uygulamada başarılı. 317 wing liner açılı fırçası ve 322 brow line kaş fırçası çok çok ince uygulamada kolaylık sağlıyorlar. 315 fine liner fırçasının boyun kısmı kırık gibi eğimli dolayısıyla jel eyeliner ugularken bileği tuhaf şekillere sokmaya gerek kalmıyor göz üstüne güzel yerleşiyor ve yine oldukça ince bir fırça. fırçaları set olarak alırsanız çok güzel deri bir çanta içinde geliyor ben rose gold olanın çantasına aseton dökerek mahvettim gerçi :( müşteri hizmetleri ise oldukça ilgili defalarca mail yoluyla soru sordum ve çok bekletmeden sorularıma birebir(gizlinot: bazıları gibi otomatik mesaj değil) cevap aldım. kısacası uygun fiyatlı ve kaliteli üstelik şık fırça arayanlara tavsiyemdir.

  13 şubat 2015 20:46

  6. rose gold serisini çeşitlendirmiş marka. görmez olaydım (link: https://www.zoeva-shop.de/en/rose-golden-luxury-set-vol-2/a-9008460/ bakar mısınız) çok güzel değil mi?

  10 mart 2015 01:08

  7. Almanya'dan blending fırçasını aldığım ve yumuşaklığına hayran kaldığım marka.

  18 mart 2015 00:27


  8. Yavaş yavaş serinin hepsini topluyorum. Yıllardır yabancı youtuberlar öve öve bitiremez gerçekten de öyleymiş.

  9 nisan 2015 14:34

  9. fırçalarının tasarımına, kalitesine, sunumuna ve müşteri hizmetlerinin ilgi alakasına hayran olduğum marka. sırf bu yüzden makyaj malzemelerini de çok merak ediyorum. fırça siparişi verirken aman ne olsa çok da pahalı değil diyerek 3 adet jel eyelinerını sipariş etmiştim. fiyatları 6.2 euro gibi oldukça uygun. yine ambalajıyla(gizlinot: mat siyah ambalajlara düşkünüğüm var) kalitesiyle olsun fiyatının çok da üzerinde bir his veriyor. bendeki renkleri nude reflection, mr marvelous ve ve rock'n'roll bride. (link: https://www.zoeva-shop.de/en/eye-makeup/eyeliner/graphic-eyes-nude-reflection-05/a-8000150/ şurda ) üçünün de swatchunu görebilirsiniz. nude reflectionı göz içime sürüyorum hem aydınlık hem de hafif ışıltılı bir etki bırakıyor bayılıyorum. rock'n'roll bride kahve zemin üzerine kırmızı ışıltılı, mr marvelous ise siyah üzerine mor ışıltı yine çok hoş renkler. yapıları yumuşacık kaygan. dağıtmaya müsait ama sabitlendiğinde de kesinlikle bulaşmıyor. gözüm close to heaven renginde kaldı. yanar dönerli lila-mavi bir renk yine alt kirpiklerde kullanmak için bahar ve yaz aylarında hoş olacağı kanaatindeyim. o da (link: https://www.zoeva-shop.de/en/graphic-eyes-close-to-heaven-10/a-8000155/ şurda). kalemlerinden memnun kalınca acaba diğer ürünleri nasıldır diye bir merak peyda oldu tabi. özellikle ilgimi çekenler far paletleri ve rujları. birkaç çeşit far paletleri var. hepsi çok güzel gözüküyor. pigmentasyonları yapıları nasıldır hiç bir fikrim yok ama swatchlar ümit vaadediyor. fiyatları 17.50 euro. kalem rujlar 6.80 stick rujlar 8.50 euro. yani kısaca fiyatları normal bir drugstore ayarında. ayrıca kendi sitelerinde ürünlerin swatchlarını paylaşmalarını taktir ettim. nice benim diyen firma hala böyle bir uygulamaya yeltenmiyor. ürünleri vergisiz göndermeleri çok hoş olsa da 18 euro kargo bedeli can yakmaktadır. dolayısıyla sadece makyaj malzemesi için alışveriş yapmak mantıklı değil. ama fırça siparişi yapılacaksa araya 2-3 makyaj malzemesi sıkıştırmak iyi olabilir(gizlinot: swh) kendimi tutmayıp rose gold vol 2 fırça setini alırsam şayet birkaç makyaj ürününe daha şans verebilirim.

  17 nisan 2015 13:03

  10. 227 yi almayı düşünüyordum ama kargo bedeli 18 euro çıktı fırçadan pahalı vazgeçtim :((( yok mudur bunun bir çaresi?

  21 nisan 2015 15:28 ed.21 nisan 2015 15:32