yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • medya (2)

  16. küçük sevimli bir kızı vardı, küçük bir şehirde mütevazı bir hayatı vardı. o zaman keşfetime düştükçe bakardım. şimdi yine keşfetime düştü. kızı sayesinde meşhur oldu sanıyordum ama olayı kendine çevirmeyi çok iyi becermiş. ünlülerle takılıyor, zenginleşmiş epey. bu kadar çevreyi nasıl yaptı bravo gerçekten yetenkliymiş networking konusunda demek. 5-6 sene evvel akşamları çekirdek çitlerken şimdi ünlü düğünlerinde, yazları yatlarda falan geziyor. 

  influencerlıktan iyi para kaldırmış. post başına kaç alıyor merak ettim. 

  4 aralık 2023 06:14

  15. Kendisi hoşuna gitmeyen yorum sahiplerini tek tek engelliyor. Üşenmiyor da. Hayatı o telefon ne de olsa. Merak ediyorum o hesapta kaç bin hesap engelli. 

  Toplumun gözü önünde olmayı seçtiysen bu riskleri de almış olman gerekmiyor mu? Her dakika kavga ederek yaşıyormuş gibi bir hali var. Kıza çok üzülüyorum. Daha önce de yazmıştım. Çocuk kendi seçimi olmayan bir hayatı yaşıyor. Ağır olacak ama bana bu artık child abuse gibi geliyor.

  9 mart 2022 13:33 24 mayıs 2022 00:08

  14. tatlı bir kadınken itici bir kadın olmuş instagram ünlüsüdür. kızı ece'yi çok çok tatlı buluyordum ki hala öyle ece ama zeynep..... bir olmamışlık, bir abartılı tavırlar, hiç yakışmayan roller ve çalıntı içerik. maalesef o sevimli kadın gitti yerine "napıyo bu ya?" dediğim biri geldi. bir de body shaming olayı var ki kimi kandırıyorsun be zeynep? bir dönem çılgınlar gibi kilo vermeye çalışıyordu, verdi de biraz, baktı olmuyor sardı biz böyle güzeliz mottosunun ekmeğini yemeye. bana samimiyetsiz ve itici geliyor artık zaten çok uzun zamandır takip etmiyorum. şimdilik gemisi yürüyor bakalım nereye kadar..

  13 nisan 2021 21:06


  13. Belli bir dönem kilo vermek için kasıp diyetler yapıp daha sonra ''amaaann veremiyorum bu kiloyu'' kafasına girerek şişmanlamaya devam eden, ardından kilolu fotoğraflarını paylaşıp vay efendim vücudumdan utanmıyorum vay efendim bodyshaming yapamazsınız vs şeklinde gereksiz triplere giren instamom.

  3 ocak 2021 20:31

  12. Bu influencer denen ölücü kadro herhalde o kadar alışmış ki hayatlarındaki her şeyi sponsorlu olarak bedavaya getirmeye, bedavaya yaşamaya çekiliş için kullandığı uygulamaya verdiği 700 TL'yi bile bangır bangır söylüyor. lütfetmiş hanımefendi sağolsun. Sen kimsin? Sanki takipçilerinin kara kaşına kara gözüne yapıyor çekilişini haspam. Kendine gelen tamamen sponsorlu hediyeleri 5 kuruş ödemeden çekiliş diye koyuyorsun, bedavaya binlerce takipçi kazanıyorsun yav bir zahmet çekilişte kullandığın uygulama için de para çıkıversin cebinden be. sağolsun adaletsizlik olmasın diye hassas davranıyormuş, titiz davranıyormuş pardon başka ne yapacaktın acaba o piti piti diye sayarak mı bulacaktın kazananı? lütfediyor paşam bize allah razı olsun. 

  Tarih böyle ölücü, böyle bedavacı, böyle beleşe hayat süren bu kadar vasıfsız bir topluluk daha görmedi. şu insanları takip edip, peşinden giden, bunlara pirim veren insanlara da yazıklar olsun gerçekten. tepenize çıka çıka bir hal oldular yetmedi küfür de hakaret de etmeye başladılar. yakında yüzünüze tükürse yarabbi şükür de dersiniz siz bu ekibe. inanılır gibi değil gerçekten.

  3 ocak 2021 02:01

  11. Asla seni takip etmiyorum süslü sözlük kullanıcısı ettiğin hareketin görüntüsünü ss atmış, sen bir bok mu oldunda insanlara bu şekilde hakaret ediyorsun? Sanki görende çekilişi karşılıksız yapıyor zanneder. bu kadını çekiliş verdiği zaman bile takip etmedim, iğrenç suratına ve takipçilerine ettiği hakaretlere bir gün bile katlanmam. Takipçileri sayesinde bir yerlere gelen sonrada takipçilerine ağır hakaretler eden vasıfsız insanlara nolur para kazandırmayın, takipten çıkın, tepkinizi gösterin. 

  Edit: 700bin takipçisi varmış birde hahahha ulan o kadar insan seni niye takip etsin 7 cihan duydu bot takipçi kastığını.

  2 ocak 2021 21:26 2 ocak 2021 21:28

  10. bu kadını çekiliş için takip etmiştim sonrasında ayıp olmasın diye biraz daha takipte kaldım hemen çıkmamıştım ama artık bugün bi takipçisine verdiği cevabı görünce direkt unf. zaten anlamıştım şımarık ağzı bozuk biraz da terbiyesize kaçan birisi olduğunu hiç bir storysini sonuna kadar bile izleyemedim takip ettiğim süre boyunca.

  bugün bi takipçisi biraz sitem ederek çekişili açıklamadın mı postu da kaldırmışsın eğer fake çekilişse takipten çıkıcam yazmış biraz sitemli sekilde. bu da demediğini bırakmamış kız kendi mallığı yüzünden görmediyse ona neymiş ahaha çüş "çekiliş programı bile 699tl amk" yazmış bide. ve bu insanın 700bine yakın takipçisi var. sen bu platformdan para kazanıyorsan bu senin "iş"inse; işine saygı duy üzerinden para kazandıın insanlara küfreder gibi cevap veremezsin ne kadar terbiyesiz bi kadınmış emin oldum

  ilgili medya:
  2
  2 ocak 2021 21:09 2 ocak 2021 21:12


  9. kendisini az takipçili snapchat sohbetleri zamanlarından beri takip ediyordum. kendine has bir tatlılığı varken zamanla göze batacak kadar artan şımarıklığı ve kendini beğenmişliği yüzünden itici gelmeye başladı. sahte sosyolog (gizlinot: çağla düvenci sönmez) arkadaşını destekledikten sonra takipten çıktım. çok sevimli güzel bir kız olsa da ecenin de şımarık olduğunu düşünüyorum.

  stalk yaparken profilinde soyadını değiştirdiğini fark ettim. eşiyle boşanmasına şaşırmadım butik otellerin reklamlarına tatile koşarken adam zaten varla yok arası gibiydi. sokağı bile çekip attığı profilinde eşinin son fotoğrafı 3 sene önce olabilir...

  24 mart 2020 16:47

  8. Dünyanın en tatlı bebesiydi bu. Şimdi büyümüş tabi hala tatlı. Umarım annesinin egosunun kurbanı olmaz, çok kibirli bir kadın. Evlat üzerinden para kazanmak fikri beni çok geriyor, ne olursa olsun. Böyle bir ilişkinin tarafı olmayı seçmedi ki o çocuk. Neyse, Allah o yürüyen egoya akıl versin.

  4 ağustos 2019 18:30

  7. Çocuğunun fotoğraflarını paylaşarak üzerinden para kazanan, kazandıkça da farklılaşan , tatili yediği giydiği sponsorlu olan insanlardan biri. 

  14 nisan 2019 23:54