yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (6)
  • medya (2)

  1. Etkisi 1 saat süren ve etkisi geçtikten sonra cildi daha fazla kurutan sözde nemlendirici.

  Kesinlikle beğenmedim.

  8 mayıs 2015 23:55

  2. Kız kardeşimin elleri gerçekten çok hassas ve özellikle kışın çok kuruyor. Bu sebepten denemediğimiz nemlendirici kalmamıştı. Doktor Hametan krem vermişti o seviyede düşünün. Ama bir moda dergisinden testerı çıkınca kız kardeşim dur bakalım bir de bunu deneyelim diyerek denedi ve gerçekten çok iyi geldi süpriz bir biçimde. Yapısı çok güzel olduğu için bende kullanıyorum ve memnunum, hemen hemen tüm marketlerde var, ulaşımı ve fiyatı uygun bir krem. Aqua mineral ve e vitamini içerdiği yazıyor ambalajın üzerinde. Kokusu fresh ve temiz, yapısı ince, emilimi kolay.

  23 aralık 2016 10:30

  3. sürülmesiyle emilmesi bir, vıcık vıcık olmayan, bu kadar geç keşfettiğim için üzüldüğüm nemlendirici krem. özellikle bulaşık sonrasında ellerim için çok işime yarıyor. üzerinde el yüz ve vücut yazsa da yüz için denemediğimi belirteyim.

  5 ocak 2017 15:54

  4

  4. hediye olarak geldiği için kullanmak konusunda şüphelerim vardı. öncelikle indrimsiz fiyatı 14 lira civarı. bu fiyata indirim döneminde yakalanırda çok daha güzel nemlendiriciler mevcut. ürünü yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. sadece yüzümde kullandım. ben bol sürdüğüm için sanırım bitmek üzere. emilimi çok güzel çok kısa sürede emiliyor. ayrıca üzerinde e vitamini içerdiğini yazıyor belirteyim dedim :) tekrar alır mıyım derseniz başka ürünler denemek istediğim için almam muhtemelen. ama indirimde bulursanız kaçırmayın derim. bu devirde 6-7 liraya nemlendirici bulmak zor.

  10 şubat 2018 21:48

  5. Mavi olan ve üzerinde nemlendirici yazan versiyonundan bir kaç tüp bitirdiğim ve Geçen anneler günü indiriminde bir alana bir bedava kampanyasıyla tanesini 3,5 TL’ye alarak yedeklemiş olduğum muhteşem güzellikte bir nemlendirici kremdir. Elleriniz çatır çatır çatlayacak kadar kuru ve ekstra yoğun bir bakıma muhtaç değilse yani normal bir nemlendirici krem arayışı içerisindeyseniz, kendime oldukça güvenerek söylüyorum, bu fiyata bundan iyi bir krem bulma ihtimaliniz imkansıza yakın. Türk firması olan evyap tarafından üretiliyor zaten annelerimizin senelerce kullandığı bir krem olduğundan ben Arko kremleri hep sevmişimdir ama bunu daha da çok sevdim. Bu ürünü bana sevdiren artıları ise; neredeyse parfümsüz oluşu, hızlı emilmesi, yağlı his bırakmaması ve içeriğinin nispeten temiz olması. (paraben ve türevleri içermiyor.)

  Teyzem geçen gün, bu amaçla kullandığı nemlendirici yüz kremi bittiği için kendisine koyu gelen fondötenini de bu kremle incelterek uygulamış, kendisi sivilce vb. sorununun olmadığını ve fondötenin de kusma yapmadığını söyledi. Bana bu uygulama doğru gelmedi ama ürünün üzerinde gerçekten de “el, yüz ve vücut kremi” yazıyor, teyzem de buna istinaden denemiş. İlginç hakikaten. doğru bir uygulama olup olmadığını bilen varsa beni aydınlatabilir mi?

  24 mayıs 2018 08:20

  6. Kendimi bildim bileli koyu kıvamlı kremleri sevmem ve işe yaradıklarını da düşünmüyorum. Babamın tesadüfen indirimde diye aldığı bu krem bayağı iyi geldi kuruyan bölgelerime. Dirseklerim pul pul olmuştu şu an iyi durumdalar. İçerik listesinin ilk sırasında su var. İnce yapılı, güzel kokulu, hızlı emilen bir krem. Bir şans verilmeli.

  23 ekim 2018 14:47

  7. Yağ bazlı, yapış yapış kremlere tahammül edemeyecek bünyelere ilaç gibi gelecek, su bazlı, sürdüğünüz anda emilen müthiş bir nemlendiricidir. Sadece ellerim için değil yüzüm için de kullanıyorum ve kesinlikle sivilce problemi yaratmadı. Bu edindiğim üçüncü kutusu ve eminim ki birçok kutu daha edinirim.

  15 ocak 01:33

  4

  8. Gratiste şu seyahat boy ürünlerin olduğu reyonda görüp ay ne güzel minicik hem de bildiğin arko, kullanırım bitirince de kutusunu başka şekillerde kullanırım diyerek almış olduğum krem. (gizlinot: Hem de aşırı ucuzdu ) Ellerim kışın çok kurur sürekli nemlendirmem gerekir. Bu krem bu yuzden bana biraz hafif kaldı. Yukarıda sevgili (yazar: aylakmadonna) nın dediği gibi ellerinizin aman aman nemlenmeye ihtiyacı yoksa gündelik hayatta işinizi görecek bir krem. Dışardayken falan aklınıza geldiği an sürüp hayatınıza devam edebilirsiniz zira hemen emiliyor. Yalnız kokusu bana biraz ilaçsı geldi, onu pek sevemedim. Çantamda taşıyıp bitirene kadar kullanacağım ama benim ellerimde yetersiz kalacağı için bittiğinde kutusuna hayatımın aşkı olan vaseline losyonumu koyup kutusunu yaşatmaya devam edeceğim.

  ilgili medya:
  1
  28 mart 13:16