yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • oylar (8)
  • medya (5)

  1. Bugun gratisten 9.90 TL'ye aldığım ruj. Yapısı yumuşak ve dudak çerçevelemek için de yeterli sertlikte diyebilirim. Yani çizik atarken sağa sola yamulacak cinsten değil. 170 numaralı rengini aldım, günlük bir kahverengi nude diyebilirim. Fiyat/performans ürünü olduğu için başka diğer renklerini de almayı düşünüyorum, indirimsiz hali de 14.90 olması lazım.

  5 mart 2019 00:19

  2. Geçenlerde gratisten aldığım bir ruj. Yumuşak yapısı ve sürümünün kolay olması beni çeken özelliklerindendir. Sürüldüğünde de yapışıklık hissi bırakmıyor. Fiyat performans oranı mükemmel.

  10 mart 2019 18:23

  3. merve kutlu’nun velvet teddye renk olarak muadil gösterdiğini görünce 110 essential nude rengini aldım. renk ve sürüm olarak gerçekten başarılı olsa da sürdükten beş dakika sonra çizgilere dolmaya başlıyor hatta yüzdeki kalın cakey fondöten görünümünü dudakta sağlıyor. bir de şu ana kadar ilk defa böyle bir şey yaşadım sürdükten 1 saat sonra baktım (gizlinot: bir şey yiyip içmemiştim) ve dudağımın içi ve dış hattında ruj varken ortadaki anlamsız bir yerde rujun sanki hiç sürülmemiş gibi yok olduğunu gördüm dudağımın kalanında da parça parça duruyordu. sonuç olarak evet fiyatı indirimsiz bile çok uygun ama ben önermiyorum hatta aldığıma pişmanım, sonuçta çirkin görünecekse hiç ruj sürmem daha iyi

  18 mart 2019 23:31


  4

  4. Denemek amacıyla indirimsiz 13.90 tl'ye 110 essantial nude rengini aldım, dünden beri evde deneyip duruyorum. Sürümü rahat, yapısı güzel, tombik olmasına rağmen dudak çerçevelemesi kolay, dudakların ic kısmına sürümü biraz sıkıntı orada durmayacağı daha sürerken belli oluyor yani. Bir üst girdideki süslünün nokta tespiti gibi; bir kaç kere üzerinden geçildiğinde kalınlaşıp, ikinci katı sürülünce cakey görünen fondötenler gibi duruyor. Ben sürdükten sonra parmağımda iç kısımdan fazlalıgı alınca daha hoş durduğunu düşünüyorum bu yüzden. Ve kalıcılığı... yok arkadaşlar. Yani velvet teddy'ye benzesin, uygun fiyatlı olsun, benim için kalıcılığı hiç önemli değil diyecekler için bile önemli olacak kadar kötü bir kalıcılığı var. durduğum yerde dudağımdan silindi diyeceğim nerdeyse. İlla rengi için denemek isteyenlerde şöyle bir 7 liraya düşmeden almasın bence, ederi o kadar çünkü.

  Bunların dışında evet wnw bare it all dan daha iyi bir muadil vt'ye. Üzerinde made in turkey yazıyor ve içerik listesinde ilk sırada hint yağı bulunuyor. 18 ay ömrü olan 3.5 gr bir ruj. Golden rose almak istemeyenler indirimde şans verebilirler.

  Edit: Fişten bakıp fiyatı düzelttim.

  ilgili medya:
  3
  4 nisan 2019 19:08 4 nisan 2019 20:27

  5. Merve kutlu'nun bir videosunda mac velvet teddy'e benzetmesiyle merak edip satın aldığım ruj. Sürümü yumuşak, rengi ölü gibi olmayan tam bir nude ruj. Kalıcılığı çok iyi değil.

  9 haziran 2019 20:47

  6. 110 numarasına sahip olduğum ve bayılarak kullandığım ürün.her tene yakışabilecek bir renk.fiyatı da çok çok uygun.

  3 ekim 2019 16:41

  5

  7. Bende herkes gibi mac muadili olduğu için 110 essential nude rengini aldım. Bence fiyatına göre gayet güzel bir kalem ruj. Rengi bence her tende güzel durur, sürümü çok kolay, yapısı da dudakları aşırı kurutacak bir mat değil tam olması gerektiği gibi. Beaulis bu işte bence gerçekten başarılı aldığım hiçbir ürününden pişman olmadım.

  16 ekim 2019 22:15


  4

  8. gratiste şuan 7₺ ye alabileceğiniz efsane kalem rujlar.

  yapısı yumuşacık ve kremsi. kalıcılığı çok yüksek olmasada yapısı fiyatı rengi için bittikçe almaya devam edeceğim bir seri seviyoruz <3

  ilgili medya:
  2
  9 ocak 11:35

  5

  9. İndirimle spice up rengini 7 tlye satın aldım. belki fiyatının bu kadar ucuz olmasından şu an en favori rujum bu. Ben dudak kalemi kullanmaya çok alışkınım ve kullandığım her rujda belirgin, özenli durması için dudak kalemine ihtiyaç duyarım. Bu rujda buna ihtiyacım olmadı. Yapısı, sürümü yumuşak ve kurutmuyor. Dudakları dolgun gösteriyor. Kalıcılığının cok zayıf olduğu yorumunu çok fazla okudum. Satın almadan elime denediğimde kasaya gidene kadar silinmis oldugunu da görmüştüm ama dudakta bir şey yemeyip içmedikçe öyle inanılmaz bir silinme olmadı bende. Diger rujlarda ne kadar tazeleme yapmam gerekiyorsa bunu da o kadar tazeledim. Rengi bende golden rose Velvet matte 16 gibi durdu. Tam Fiyat performans ürünü. Bayıldım.

  11 ocak 20:46