yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (10)
  • medya (2)

  1. beaulis markasına ait, yüze aydınlık bir görünüm vermeyi hedefleyen sıvı formdaki aydınlatıcı. üç farklı renk tonunda satışa sunulan bir ürün. 910 nude glow daha sarı alt tonlu, 990 amber light bej alt tonlu ve benim satın aldığım 916 rose quartz da adından anlaşılacağı gibi pembe alt tonlu bir renk. nude glow ve amber light birbirine biraz daha yakın iki renk bu arada. ben pembe alt tonlu bir likit aydınlatıcı istediğim için tercihimi bundan yana kullandım.

  gördüğüm kadarıyla üçü de içinde geçen radiant kelimesinin hakkını vererek, gerçekten de ışığı yansıtacak şekilde üretilmiş. benim kullandığım rengi sim falan da barındırmıyor bu arada. böyle kendinden ışıltılı, gayet de doğal duran bir aydınlatıcı.

  hem fondötenin üstüne hem de fondötenimle karıştırarak kullandım. iki şekilde de verdiği görüntü hoşuma gitti. ciltte kolay bütünleşip, iyi bir şekilde sabitlendiği için de öyle kolay kolay dağılıp gitmiyor. kalıcılığı o açıdan beni tatmin etti. elbette üstüne sabitlemek için makyaj spreyi kullanırsanız gün sonuna kadar rahatlıkla idare eder. sprey kullanmadan bile kalıcılığını beğendim çünkü.

  kısaca 20 lira olduğunu düşünürsek uygun fiyatlı olduğu kadar, aynı zamanda güzel iş gören bir aydınlatıcı diyebilirim. likit aydınlatıcı arayanlara rahatlıkla öneririm.

  ilgili medya:
  2
  29 mayıs 2019 22:46 30 mayıs 2019 15:34

  4

  2. Gratis markası olan beaulis’in 4 ayrı formülasyonla (gizlinot: Toz, jel, kalem-katı, sıvı) yapılmış aydınlatıcılarından ‘sıvı’ versiyonu.

  Fondötensiz günlerde kendimi daha iyi hissetmek için kullanmak, bazı durumlarda da toz aydınlatıcının etkisini arttırmak amacıyla altına sürmek için sıvı versiyonunu aldım.

  Elimdeki toz aydınlatıcı (gizlinot: Pastel - stardust) şampanya rengi olduğundan, tenimle daha çok uyum sağlayacağını düşündüğüm için 910 ‘Nude glow’ rengini seçtim.

  Gratisin websitesindeki ürün açıklamaları şöyle;

  • Radiant It likit aydınlatıcı yüze doğal parlak ve canlı bir görünüm verir. 

  • Arzu edilen parlaklığı yakalamak için ister tek başına cilt yüzeyine, ister fondöten ile karışıtırılarak uygulanabilir. 

  • Fondöten ile karıştırılarak kullanıldığında fondötenin dayanıklılığını arttırır.

  _______________________

  -Verdiği ışıltı gerçekten doğal duruyor. Kör edici bir etkisi yok. Beklentiniz bu yöndeyse başka ürünlere yönelebilirsiniz.

  -Fondötensiz ve fondöten üzerine, hatta göz kapağında da iyi duruyor. Uygulaması kolay. Elimde kıyaslayabileceğim tek sıvı aydınlatıcı ‘the balm, mary dew manizer’ ve beaulis the balm’la kıyaslayınca neredeyse krem kadar kolay uygulanabiliyor. Çalışmak, dağıtmak, yerleştirmek için yeterince zaman veriyor. Yalnız tüpten çok fazla ürün almamaya dikkat etmek gerekiyor.

  -Cildim karma olduğu için fondötenle karıştırmayı düşünmedim bile.. 

  ————-

  •kalıcılığı gayet iyi. Sabitlendikten sonra dağılmıyor, elinize bulaşmıyor. Üstüne toz aydınlatıcı geçildiğinde etkisini ziyadesiyle arttırıyor.

  •Ürün açıklamalarında belirtildiği gibi gerçekten doğal bir ışıltı veriyor. Uzaktan bakıldığında çok iyi, neredeyse ıslak duruyor. Ancak yakından baktığımda simli olabileceğinden şüpheleniyorum. Sevip sevmediğime karar vermek için sanırım biraz daha deneyimlemem gerekiyor.

  Güncelleme: içinde sim yok. Sedefli hatta ıslak görünüyor. Sürekli kullanıyorum, her seferinde daha çok seviyorum. Likit ve doğal aydınlatıcı isteyenler muhakkak bakmalılar(:

  13 haziran 2019 01:52 18 haziran 2019 14:25

  3. Rose quartz olanını edindiğim ve gerçekten bayıldığım aydınlatıcı. Bir iki senedir makyaj yapmaya çalışmama rağmen hala tam olarak beceremiyorum bu makyaj işlerini. Biraz da ben parlayayım diye heves edip pastel ve wet n wild'ın toz aydınlatıcısını almıştım. Büyük bir çabayla sürmeme rağmen gün içerisinde parlaklık falan kalmıyordu yüzümde. İşin garibi sürdüğümde de sürmüş gibi görünmüyordum hiç. Bugün gidip Beaulis'i bir deneyeyim dedim az önce sürdüm ve o ye dedim. Henüz kalıcılığını deneyimlemedim, aradan zaman geçince güncellerim burayı.

  Düzenleme : ilk sürdüğümde gaza gelip övmüşüm ama bildiğiniz simli bir ürün bu. Kalıcılık konusunda da anca "meh" diyebilirim.

  3 ağustos 2019 15:02 11 eylül 2019 21:04


  4. Doğal görünümlü, fiyatına göre performansı çok iyi ama açıldıktan sonra kullanım ömrü 6 ay ve oldukça bereketli bir ürün.

  6 ay içinde bitmediği için çöpe gitmek zorunda kalacak gibi.

  8 ağustos 2019 16:01

  5. 910 nude glow rengini kullandım ve hiç sevmedim. Çok sim sim durdu ve gün içerisinde komik bir şekilde simler sanki dağılıp uçup gitti ve yerinde kötü duran bir beyazlık bıraktı. Özellikle açık ve güneşli havada çok belli oluyordu ve kötü görünüyordu. Özetle beğenmedim. 

  31 ağustos 2019 02:07

  3

  6. herkes cok sevmiş fakat ben pek sevemedim. beaulis ürünlerini f/p açısından çok başarılı bulsam da aydınlatıcı içime sinmedi. kalıcılık konusunda başarısız, ve ıslak sim gibi duruyor.

  18 aralık 2019 21:51

  3

  7. Günlük ve Doğal bir ışıltı arayanlar için yeterli bir ürün. Ben bb krem ile karıştırarak uyguluyorum. Bb kremimin yapısı fondotene yakın olduğu için onun katı formunu ve yarattığı cakey görüntüyü azalttı. Bu aşama bittikten sonra bir de yanaklarıma ayrıca sürüyorum. Sırf buradan bile sizi bir disko topuna çevirmeyeceğine inanabilirsiniz. İndirimde 9liraya almıştım. Bendeki 916 rose quartz rengi. Cilt alt tonumu bilmemekle beraber bilekte denediğimde tenimle bütünleşen buydu ve aldım, pişman da etmedi. Fiyatının etkisiyle de pişman olmaksizin denenebilir. Herhangi bir iritasyona yahut gözenek belirginlesmesine de neden olmadı.

  5 ocak 13:35 5 ocak 15:05


  8. büyük gratis indiriminin olduğu bir dönemde en yakın arkadaşımla 916 numarasının testerını deneyip aşık olduğumuz fakat kalmamış olduğunu görünce eli boş döndüğümüz likit aydınlatıcı. bundan iki ay sonrasında tekrar bakıp indirimsiz hali ile 20 tl'ye edindik. ten makyajı pek yapmasam da arada bir burnumun ucuna tatlı bir görüntü katmak için ve far sürmediğim için göz kapaklarımın fazla ölü durduğunu düşündüğüm vakitlerde kullandığım ürün. kapağında kalmış çok az bir ürün bile bunları yapmama yetiyor. f/p açısından başarılı bir ürün.

  8 şubat 23:08

  2

  9. Likit sim bombası diyebilirim. İlk sürdüğümde ıslak görünümlü, hoş bir görüntüsü olsa da bir süre sonra geriye sadece sim kalıyor maalesef.

  26 şubat 22:11

  10. Parça parça ve simli görünen toz aydınlatıcılardan bezdiğim bir indirim gününde çok çok uygun fiyatıyla aklımı çelmiş aydınlatıcı.

  Altın rengine yakın tonda aydınlatıcıları esmerlere daha çok yakıştırdığımdan, bir hayalet olarak bendeki rengi 916 Rose Quartz.

  Çok bereketli bir ürün olduğunu keşfettim zira bir damlası elmacık kemiklerinize, burnunuza ve çenenize, hatta göz pınarlarınıza tamamen yetiyor. Bence az simli bir ürün, aydınlatması gayet güzel ve tonu da çok hoş.

  Beaulisin ürünlerini överken tedirgin oluyorum artık, korkuyorum zam gelicek diye. Canım marka, severek kullanıyorum.

  14 mart 22:24