yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar (12)
  • medya (3)

  1. Yaklaşık iki haftadır kullandığım yüz serumu.

  50 ml ve indirim zamanı 40 TL gibi bir fiyata almıştım.

  Haftada birkaç kez 4-5 damla yüzüme uyguluyorum. Çabuk emiliyor. Karma ciltliyim ve ilk başta gözümü korkutsa da bana ağır gelmedi. Aksine hafif bir ürün. Güzel nemlendiriyor, ertesi güne kadifemsi bir ciltle uyanıyorum. Ancak bazen ağız çevrem çok kuru olduğunda yeterli gelmiyor. Günlük (gbkz: Bee beauty organik sertifikalı beyazlatıcı krem) kullanıyorum, onun nemlendirmesi daha yoğun.

  ilgili medya:
  1
  14 ekim 2019 04:11 29 ekim 2019 00:19

  4

  2. çok kuru ciltliyim bu yüzden de yoğun nem veren serumlara ve nemlendiricilere çok ihtiyaç duyuyorum.

  bu serumu da 4 5 ay önce almıştım ve 2 hafta önce açıp kullandım.

  öncelikle, tuhaf ama hoş kokuyor. 5 6 damla benim yüzüme yetiyor. nemlendirmesi iyi, her ne kadar kuruluktan soyulan dudak ve burun çevreme aman aman bir etkisi olmasa da üstüne sürdüğüm nemlendiricinin etkisini artırıyor. tek kötü yanı sürdüğümde bana aşırı yağlı gelmesi ve uzun süre emilmemesi. eski serumlarımda böyle bir sorun yaşamamıştım. o yüzden bunu yatmadan hemen önce sürüp o şekilde uyuyorum ve sabaha yumuşacık bir ciltle uyanıyorum.

  2 aralık 2019 14:06

  4

  3. ürünü 1 aydan fazladır, haftada 2-3 gün olacak şekilde kullanıyorum. cildim karma, hem her gün kullanmak ağır gelebilir hem de argan yağı falan var içinde yüzde kıllanma yapabilir diye.

  ilk olarak yüzü yumuşacık yapıyor ve nemlendiriyor. bana nemlendirmesi yeterli geldi, bu yüzden bunu uyguladığım zaman nemlendirici kullanmıyorum üstüne, gerek kalmıyor.

  sivilce yapmadı. aksine sivilce izlerini geçirmede yardımcı oldu, lekelerin geçmesini hızlandırdı.

  kokusu rahatsız edici değil. 1 dakika boyunca yüze masaj yaparak uyguluyorum ve çizgilerde etkili oldu. (bende gülüş çizgisi var, onu hafifletti masajla)

  makyaj altına güzel olduğunu düşünüyorum. makyaj yapmadan 10 dakika önce uygulandığında nemli bir bitiş sağlıyor ve bence makyajı tutuyor. ama iyice yedirmek gerek.

  organik ve vegan olması ayrıca olumlu bir özelliği.

  29 ocak 2020 23:40 1 nisan 2020 01:48


  5

  4. Yaklaşık Bir aydır kullandığım ve çok beğendiğim serumdur.

  Daha önce nuxe, l'oreal ve caudalienin yağlarını kullanmıştım. Kıyas yaparsam yapı olarak l'oreale benzettim.

  Emilimi kolay, ciltte yağlı görüntüye sebep olmuyor, kokusu yok gibi rahatsız etmiyor, nemlendirmesi çok başarılı - ki ben kış aylarında kuru ciltliyim- ancak üzerine yine de nemlendirici kullanıyorum. Hergün sabah yüzümü yıkadıktan sonra kullanıyorum negatif bir etkisini görmedim. Sivilceye sebep olmadı, hatta (gbkz: Dr. Plante cream r cilt bakım kremi) ile birlikte kullanıyorum, yeni sivilce lekelerimin hızlı iyileşmesini sağladı diyebilirim. Bitince tekrar alacağım bir ürün ve oldukça bereketli. Serinin diğer ürünlerini de denemeyi düşünüyorum.

  2 şubat 2020 19:29

  1

  5. Adı serum kendi yağ. Evet ilk başlarda memnun kaldım, ihtiyacım olan kuruluğu alıyor rahatlatıyor cildimi yumuşatıyordu. Sonradan farkettim ki kıllarım o kadar hızlı çıkıyor ki şaştım kaldım. Benim hormonal problemim var ama olmayan bir arkadaşla aynı zamanda alıp başladık ürüne ikimizde de kıl problemi yaptı. Ben birkaç ayda bir bıyıklarımı alırım çünkü çıkmazdı bu üründen sonra her hafta alma ihtiyacı hissettim. Ayrıca çenemde bir iki tane çıkan koyu arkadaşlarda epey canlandı. Bunları gözlemleyince kullanmayı bıraktım normale döndü. Şimdi kaşlarıma sürüyorum özellikle dökülen yerlere. Herhalde yıllar sonra sayesinde kaş aldırmaya gidecem. Olayın birde böyle bir tarafı var arkadaşlar. 

  27 mart 2020 01:10

  4

  6. şimdi bu başlığa daha önce yazmıştım, onu silmeyeceğim çünkü verdiği etkiye aynen devam ediyor ama eklemem gereken bir şey var ki benim yüzümde çok az kıl çıkardı ve 3 ayda bir anca alırdım fakat bu ürünü kullandığımdan beri neredeyse 1 haftada, sert şekilde çıkıyor. üstelik haftada 2 kez anca kullandım.

  evet yüzü yeniliyor ve canlandırıyor fakat kıl köklerini inanılmaz besliyor.

  içeriği tamamen yağ zaten. zeytinyağı, argan yağı, turunç yağı, jojoba yağı, kuşburnu yağı gibi yağlar var içinde. e kıl kökünü beslemesinde ne yapsın?

  eski ve bitmek üzere olan bir oje şişemi aseton ile temizleyip ona aktardım, içine biraz gliserin ekledim ve tırnak bakım yağı olarak kullanıyorum şuan. ve şunu söyleyebilirim ki kalyon bakım yağından kat kat iyi oldu. tırnaklarıma ve tırnak etlerime inanılmaz nem veriyor ve bakım yapıyor. kırılmalar oldukça azaldı.

  2-3 oje şişesine yetecek kadar daha ürün var hala. anlaşılan uzun süre kendisiyle beraberim. tekrar alırsam indirimde, tırnak bakım yağı yapmak için alırım sadece. indirimde 50 ml 25 liraya denk gelirken kalyon bakım yağı 11 ml ile 12 lira. bence daha mantıklı bir seçim.

  ilgili medya:
  1
  1 nisan 2020 01:47

  3

  7. Yaklaşık iki aydır birlikteyim kendisi ile , yüzüm acneylse krem kullandığım için kuru ve hassas bu yüzden içeriği doğal organik sertifikalı bir ürün olması beni cezbetti . Ama deneyimlerimle o kadar memnun değilim ne yazık ki . Vaatlerini yerine getirmiyor . Beni en rahatsız eden şey emilmemesi yağlı his bırakması , kılları beslediğini düşünüyorum . Yani adı serum ama kendisi yağ. Yüzüm hariç baska bir bakımım için kullanacağım.. saç maskelerimin içinde biraz kullanabilirim.

  12 mayıs 2020 16:38


  8. Öncelikle kuru bir cilde sahibim. İçerik okumada pek iyi değilim ama serum demişler yalnız bildiğiniz yüz yağı. Bir kaç aydır kullanıyorum uzun vadede çok bir fark olmadı bana göre serum etkisi değil yani. Ayrıca çene bölgemde çıkmaya başlayan tüyleri de bu ürüne bağlıyorum. Elimdeki ürünleri bitirmeye çalışırım genelde ama bu ürünü pek beğenmedim hatta kullanmaya devam etmeyeceğim.

  14 mayıs 2020 20:17

  9. İçerisinde organik yağlar bulunduran,nemlendirmesi çok güzel,karma cildimi ekstra yağlandırmayan ve sivilce yapmayan,indirimde çok uygun fiyata alınabilecek,temiz içerikli bir ürün.cildime yağ kullanmaktan çekinirim ama bu serumdan bir tane bitirip ikinciyi aldım.bende tüylenme de yapmadı.isopropyl palmitate,liquid paraffin gibi gözenek tıkayıcı maddelerle dolu yüz kremleri yerine tercih edilesi bir yüz yağı.

  22 haziran 2020 18:38

  10. cilt bakım ürünlerinde "organik = iyi" algısını bozmamızı gösteren ürünlerden sadece biridir. Bu tıp az işlem görmüş maddelerden oluşan, minimum koruyuculu ürünler belki çoğunluğa iyi gelir, ama hassas ciltlilerde facialara sebep olabilir.

  Yüzünüze x yağı, y bitkisi suyu sürerken o "organik" maddeyi iyisiyle kötüsüyle, besleyicisiyle ve alerjeniyle yüzünüze boca etmiş oluyorsunuz. Bununla aynı mantık aloe verayı kesip yüze sürmek.

  Temiz içerikleriyle ünlü markaların, laboratuvarlarda bilim insanlarıyla geliştirilen ürünlerin bir bildiği var ki detaylı prosedürlerden geçiriyorlar bu malzemeleri ve artık organik olmuyor. Alerjenini ayrıştırıyorlar, yağ asitlerini seçici olarak ekliyorlar, etken maddeyi de izole edip yoğunlaştırıyorlar ki bir saksı bitkiden, bir şişe yağdan alamayacağın faydayı bir damlayla konsantre şekilde alabilelim. Koruyucular da kimyasal formülün zaman içerisinde stabil ve etkili kalmasını sağlamak için ekleniyor, şeytanlık olsun diye değil.

  Bilime güvenin, düzgün formülasyon arayın. Organik sertifika değil.

  20 temmuz 2020 22:41