yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26)
  • oylar (16)
  • medya (0)
  5

  1. Koleksiyonumdaki en güzel lip balm. blistexi bile sollar geçer benim için. Nem vermesi çok başarılı, diğer markalara göre bir hayli hızlı emiliyor. Dudağımdan silindiğini değil de, gerçekten işe yaradığını hissediyorum. Yapış yapış bir his asla bırakmıyor. Tadı, kokusu, aroması yok. Makyaja başlamadan önce kalın bir katman şeklinde sürüyorum. Makyajım bitene kadar yarısı emiliyor zaten, kalanın üstüne rujumu sürüyorum. Fazlasını almadığımda, rujumda gloss etkisi bırakıyor ama dediğim gibi yapış yapış olmayan bir gloss. Blistex gibi etkisi geçtikçe daha da kurutan lip balmlardan değil. Roaccutane kullanan bir kaç arkadaşıma, dermatologları tarafından önerildiğini görüp öyle satın aldım. Kuruluktan çatlak çatlak olan dudaklar için birebir. Etkisi diğer markalara göre daha uzun sürüyor, daha az tazeleme ihtiyacı hissediyorum. Fiyatı tek başına alındığında, bir lip balma göre biraz yüksek. Ama ikili paket şeklinde satılanları daha uyguna geliyor. Aynı zamanda stick lip balmlara göre gramajı hayli yüksek, 15 ml. En uygun recete.com’da gördüm. Farklı ürünlerle olan ikili paketleri de mevcut. Almayı düşünen varsa ihtiyacına göre ikili bir paket seçip nispeten uygun fiyata sahip olabilir.

  28 nisan 2018 19:50 28 nisan 2018 19:52

  5

  2. tamamen tesadüfen aldığım lip balm. (decubal artık üretilmiyormuş sanırım). Genelde diğer lipbalmlar asla dudağım tarafından emilmez. Hele neutregena, nivea gibileri dudağımın pul pul olmuş, kurumuş kısmının üzerinde yağlı bir tabaka gibi kalıyor, gerçekten nemlendirmiyordu. Bioderma atodermin ise dudaklarım tarafından gerçekten emildiğini hissediyorum. kuru dudak üstünde yağlı tabaka bırakmıyor da gerçekten yumuşatıyor. Decubaldan bile iyi diyebilirim. (Blistex, burts&bees, eos vs de kullandım en iyisi bu)

  18 mayıs 2018 23:28

  3. Blistexten daha iyi olduğunu düşündüğüm lip balm

  18 mayıs 2018 23:42


  5

  4. Bioderma Atoderm Levres hayallarimdeki dudak bakım kremi. Sürekli elimde lip balm ile gezmeyi sevmediğimden bir kez sürdüğümde beni uzunca bir süre idare edebilecek dudak bakım kremini arayıp duruyordum ve buldum. Şu ana kadar Nivea ürünlerinin hemen hepsi, Blistex, Neutrogena, Sebamed, Isana, Incia, Le Petit Marsellias, Yves Rocher, Bepanthol dudak kremlerini kullandım ve Bioderma açık ara farkla öne geçti. Yemek yemediğim sürece dudağımda 2-2,5 saat kadar kalıyor. Kokusu hiç rahatsız etmiyor hatta ben çok seviyorum. Açılı olması sürmeyi kolaylaştırıyor. Tek ürün olarak fiyatı diğer ürünlere göre 3 kat fazla fakat 1+1 indirim kutularını eczanelerden takip edin.

  Edit: Avene markasının da kullandım o da fena değildi ama sürerken uç kısımlarından hep kopma oldu, ayrıca Bioderma kadar uzun süreli kullanamadım. Elimdeki nemlendiriciler bittiğinde tek markaya dönüş yapacağım.

  31 ekim 2018 21:54 14 mart 2019 18:18

  5. vaatlerini yerine getirdiğini düşündüğüm lip balm. içeriği temiz, kokusu hafif, nemlendirmesi bana göre yeterli, çabuk emilen ve yapış yapış kalmayan bir ürün. fiyatına göre şans verilebilir olduğunu düşünüyorum.

  14 aralık 2018 22:54

  5

  6. roaccutane tedavimle beraber bana eşlik etmiş en güzel dudak nemlendiricisi. Yaklaşık 1 yıla yakın süren tedavimde abartmadan söylüyorum yaklaşık 10-12 markadan lip balm denedim ve hepsini bir köşeye atmak zorunda kaldım. Nuxe, Nivea, blistex med plus vs vs aklınıza ne gelirse. Kuruyan ve artık kuruluktan parçalanan dudaklarımı iyileştiren tek ürün bu oldu. Her gün 2 veya en fazla 3 kez sürmeme rağmen ilk aldığım paket hala duruyor. Dudaklarımdaki o yarılmaları (evet yarılma, çatlama falan değil neredeyse dudağım kopacak gibiydi) bile iyileştiren Harika bir ürün.  Eczaneden ikilisini 35 liraya almıştım sanırım 5-6 ay önce. Bundan sonrasında kış aylarındaki dudak nemlendirme ürünüm kesinlikle bu, fiyatını sonuna dek hak ediyor. 

  12 şubat 2019 02:08

  7. Ürünün bahsettiği tüm vaatleri yerine getiriyor.Çatlamış ve kurumuş dudakları pamuk gibi yumuşatıyor.Pul gibi olan görünümü azaltıyor.Yapısı yumuşak ve sürülüşü kolay.

  12 şubat 2019 20:54


  8. Sivilce tedavim sırasında kullanmaya başladım.Yaklaşık 6 ay boyunca dudaklarımı çatlayıp kanamaktan kurtardı.Kullanışlı buldum.

  12 şubat 2019 22:27

  9. en sevdiğim lip balm. bugüne dek 500 çeşit lip balm kullanmışımdır ve bu açık ara en sevdiğim. stick olanını kullanmadım, bendeki sıvı ve dudakta duruşu çok güzel. ben de blistex'ten daha iyi olduğunu düşünüyorum. roaccutane sebebiyle dudaklarım çok kuruyor ve çatlayan yerlerden derisini sürekli kaldırıyorum. kalkık kalkık derilerle dolu dudaklarım. kendimi tutamıyorum sürekli kalkan derileri ısırıyorum. blistex sürsem de dilime geliyordu, dayanamayıp ısırıyordum. ama biodermanın bu ürününü sürdüğümde ısırmıyorum. yeterince ıslatıyor ve dile gelmiyor o deriler.

  9 haziran 2019 15:58

  5

  10. tüpte olanından 2 adet bitirdim. roakutan tedavim sürecinde kullanmak için almıştım, başka lip balma ihtiyaç duymadım. biraz yağlı bir yapıya sahip, çok fazla emilmiyor ama nemlendirmesi çok başarılı. özellikle gece yatarken bol uygularsanız sabaha yumuş yumuş dudaklarınız olabilir. kokusuz ve aromasız olması da büyük bir artı. ayrıca çok bereketli bir ürün, çok az bir miktarı tüm dudağa yetiyor.

  13 eylül 2019 12:41