0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar (0)
  • medya (2)

1. Eczaneden 20 liraya aldığım ilk başta sürerken aseton gibi kokan ama kokusuz krem. Ben parlama olayını baya sevdim. sağlıklı bi görüntü veriyo. Gün içinde uzun süre sonra cildime dokunduğumda hala orada olduğunu hissedebiliyorum. Kısacası baya sevdim bi daha alırım. Ama altına nem sağlayacak başka bir şey de ister bence. Kuruluğu engellese de nem kazandırmıyor. Zira kuruluk ve nemsizlik ayrı şeyler. Bende ikisi de olduğu için altına bi de nem veren bir şey ihtiyacı hissettirdi

30 mart 2017 00:18 30 mart 2017 00:19

2. cildimdeki kurulukları güzelce gideren ve canlandıran gece kremim. sabah-akşam kullanmak bana ağır geleceği için sadece gece kullanıyorum. kızarıklıklarımı yok edip sabaha duru, dolgun bir ciltle uyanmamı sağlıyor. sivilceye meyıllı cildimde sivilceye neden olmadı. üstelik uygun fiyatlı ve bereketli. yağlı ciltler memnun kalmazlar çünkü gerçekten yağlı bir krem. cildi çok daha fazla yağlandırıp, parlama yapar.

6 haziran 2017 21:57

3. bu ürünü çok uygun bir fiyata almıştım.(gizlinot: 8 tane, iyi ki de o kadar almışım çünkü şu anki fiyatına ancak 2 adet alabilirdim. bazen stok yapmak faydalıdır) kokusu olmayan, kuru ciltlere ilaç gibi gelebilecek bir krem.

bu kremi sürdüğümde sanki tüm yüzüme hafif bir aydınlatıcı sürmüş gibi hissediyorum.

7 haziran 2017 11:51


4. Bugün aldım hemen denedim yarında makyaj altına baz olarak uygulayacağım bu kremi.Uzun süredir kuruluk problemi ile mücadele ediyorum.Yüzümde fondötenler kalmıyor baza rağmen hemde.Ne yapsam sonuç alamadım.İlk kullanımda iyi gibi geldi nemlendirmesi ancak tam emin olamadım deneyimlemek lazım.Buda işe yaramazsa bir doktora görüneceğim.Cildi kuru olup nemlendiricisi olanlar mesaj atarsa ayrıca çok mutlu olurum.

1 kasım 2017 21:56

5. Bugün eczacının önerisiyle kampanyalı fiyatıyla 20 tlye edindiğim krem. Şu sıralar cildim aşırı kuru. Bepanthol sensidermle bunu dönüşümlü kullanmamı söyledi. İşe yararsa çok mutlu olucam.

22 şubat 13:47 22 şubat 13:50

6. Kremsi yapısından dolayı oldukça kolay emilim sağlayan bir krem. Fiyatı da oldukça uygun, eczanelerde. Kuru ciltler için birebir ferahlık ve canlılık hissi uyandırıyor. Bu krem yağlı olduğu için karma ve yağlı ciltlere uygun olmayabilir. bioderma atoderm nutrition cream, çantamda her zaman olacak.

22 şubat 15:42 12 mart 09:47