0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar ()
  • medya (2)

1. Eczaneden 20 liraya aldığım ilk başta sürerken aseton gibi kokan ama kokusuz krem. Ben parlama olayını baya sevdim. sağlıklı bi görüntü veriyo. Gün içinde uzun süre sonra cildime dokunduğumda hala orada olduğunu hissedebiliyorum. Kısacası baya sevdim bi daha alırım. Ama altına nem sağlayacak başka bir şey de ister bence. Kuruluğu engellese de nem kazandırmıyor. Zira kuruluk ve nemsizlik ayrı şeyler. Bende ikisi de olduğu için altına bi de nem veren bir şey ihtiyacı hissettirdi

30 mart 2017 00:18 30 mart 2017 00:19

2. cildimdeki kurulukları güzelce gideren ve canlandıran gece kremim. sabah-akşam kullanmak bana ağır geleceği için sadece gece kullanıyorum. kızarıklıklarımı yok edip sabaha duru, dolgun bir ciltle uyanmamı sağlıyor. sivilceye meyıllı cildimde sivilceye neden olmadı. üstelik uygun fiyatlı ve bereketli. yağlı ciltler memnun kalmazlar çünkü gerçekten yağlı bir krem. cildi çok daha fazla yağlandırıp, parlama yapar.

6 haziran 2017 21:57

3. bu ürünü çok uygun bir fiyata almıştım.(gizlinot: 8 tane, iyi ki de o kadar almışım çünkü şu anki fiyatına ancak 2 adet alabilirdim. bazen stok yapmak faydalıdır) kokusu olmayan, kuru ciltlere ilaç gibi gelebilecek bir krem.

bu kremi sürdüğümde sanki tüm yüzüme hafif bir aydınlatıcı sürmüş gibi hissediyorum.

7 haziran 2017 11:51


4. birçok sitede uygun fiyata bulunabilen, ancak malesef mineral yağ içerdiği için almadığım krem. mecbur kalmadığım sürece de almayı düşünmüyorum.

7 haziran 2017 16:21

5. Bugün eczacının önerisiyle kampanyalı fiyatıyla 20 tlye edindiğim krem. Şu sıralar cildim aşırı kuru. Bepanthol sensidermle bunu dönüşümlü kullanmamı söyledi. İşe yararsa çok mutlu olucam.

22 şubat 13:47 22 şubat 13:50

6. eczanede 20 tl olduğunu görünce hemen satın aldım ve son 1 haftadır hem gece hem gündüz kullanıyorum. kesinlikle çok başarılı bir ürün, cildiniz kuru ise o pütürler kabuklanmalar yok oluyor, evet, fakat asla makyaj yapacağınız günlerde gündüz kremi olarak kullanmamanızı öneririm. makyaj asla cilde oturmuyor çok cakey duruyor. bu sebepten benim için makyaj yapacağım zamanlar dışında kullandığım güzel bir nemlendirici.

22 şubat 14:42

7. Kremsi yapısından dolayı oldukça kolay emilim sağlayan bir krem. Fiyatı da oldukça uygun, eczanelerde. Kuru ciltler için birebir ferahlık ve canlılık hissi uyandırıyor. Bu krem yağlı olduğu için karma ve yağlı ciltlere uygun olmayabilir. bioderma atoderm nutrition cream, çantamda her zaman olacak.

22 şubat 15:42 12 mart 09:47


8. kampanyalı fiyatıyla eczaneden 20 liraya aldığım, kupkuru cildimi neme doyuran, sivilce izlerimi hafifleten, cildimi yatıştıran, sabah pamuk gibi yumuşacık uyanmamı sağlayan, el kadar miktarına 100 lira vermek zorunda kaldığım kiehls ultra facial kremin pabucunu dama attıran, aşırı uygun fiyatlı bir kremdir kendisi. sabah makyaj öncesi biraz emilmesini beklemek lazımdır, karma ciltlere ağır gelebilir.

11 nisan 13:03

9. Mükemmel makyaj bazı olduğu iddiası olan krem. Üzerine makyaj çok kötü durdu. Nemlendirmesi yeterli geldi. Ama bir daha almayacağım.

18 mayıs 19:27

10. Kuru ve hassas cildim için eczacının önerisiyle almıştım. O sıralar zaten hassas olan cildimi daha çok yıprattı. Yüzümde yanma ve kızarma yaptığı için bir daha kullanmam. Hassas ciltlere uygun olduğunu düşünmüyorum.

4 ağustos 14:09