sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (43)
  • oylar (16)
  • medya (1)

  1. sivilceli ciltlerin,özellikle sivilce tedavisi sonrası kurumuş cildi sivilceye yol açmadan nemlendirmek için icat edilmiş bir nemlendirici krem. cildimde hiç ağırlık yapmadı, ağır bir kokusu da yok. sevdim ben bu nemlendiriciyi.

  16 kasım 2015 22:57

  2. Anti aging etkisi için tretin kullanmaya başladım. Yüzüm özellikle dudak çevresi ve çenemde çok yoğun soyulma ve pullanma başladı. Mevcut nemlendiricim yatıştırmaya yeterli olmadı. Hem yağsız hem de nem verme özelliğinden dolayı dün bioderma hydra aldım. Bugün ilk defa kullandım ama ilk sürüşte bile farkı hissettim. Alerjik bir reaksiyon da göstermezse bu dönemde bebeğim olabilir. Ayrıca şansıma eczanede sebium serisinde %50 indirim varmış. 27 liraya almış oldum bu da ayrı bir mutlu etti.

  Edit: aldığım günden beri her gün düzenli kullanıyorum. Cildimi yatıştırdı. İnanılmaz memnun kaldım. Cildinizde pullanma, soyulma ve kızarıklık varsa şiddetle öneriyorum.

  10 aralık 2015 11:54 16 aralık 2015 09:49

  3. Eczacının tavsiyesiyle almıştım, yüzüm karma ve aldığım dönemlerde neme ihtiyacı vardı. İlk izlenimlerim gerçekten yoğun nem vermesiydi, tabii bu benim istediğim bir şeydi zaten, hiç sivilce yapmadı. Makyaj bazı olarak kullanılabilen bir krem, o yüzden krem emildikten sonrada yüzünüzde kalıyor gibi, pek rahatsız etmedi beni bu özellik ama hafif yüzde parlamaya yol açıyor. Fakat son zamanlarda bende işe yaramamaya başladı, mevsim değişikliklerinden dolayı özellikle birkaç hafta önce yüzüm aşırı kuruyordu, günde defalarca yüzüme sürüyordum bunu ama yetmiyordu bi türlü, bende bepanthol cilt bakım kremi aldım banyodan sonra ikisinide sürüyorum anca nemleniyor cildim. Şu an daha iyi durumda ama zaten farklı bir nemlendirici aldım, belkide yüzüm de alıştığı için çok etki etmemeye başlamıştı, bilemedim.

  edit: Söylemeyi unutmuşum, nemsiz yağlı-karma ciltler kullanabilir, nem ihtiyacını karşılıyor, tavsiye ederim.

  19 aralık 2015 23:22 19 aralık 2015 23:31

  4. Yaklaşık 1 haftadır kullandığım krem. Kış aylarında karma ve hassas cildimin bazı bölgelerinde kuruma meydana geliyor. Kullandıgım temizleme jelleri,tonik vs. de karma ve sivilce önleyici olduğu için cildim nemini kaybetmeye başlamıştı. Bu krem, hem cildimi yağlandırmadan nemlendirip yumuşacık yaptı hem de hiç bir iritasyona sebep olmadı. Makyaj altına kullanımından da memnunum.

  19 ocak 2016 01:09

  5. benzamycin' in yüzümü tuz gölünden hallice bir şeye dönüştürmesinden sonra bir umut aldığım ve aşırı memnun kaldığım nemlendirici.

  Yaklaşık bir aydır kullanıyorum ve artık kendisine olan sevgimi dile getirebilirim. Dediğim gibi benzamycin kullandım ve 3 gün içinde bana alerji yaptı bıraktım. Sadece 3 günlük bir kullanımda bile yüzümü acayip derecede kuruttu. Ne yapsam ne etsem de düzeltsem derken bu ürünü almaya karar verdim. Kullandığım daha ilk günü bile etkisini hemen gösterdi ve cildim şimdi eskisinden bile iyi. Yüzümü düzeltmek için aldım ancak sürekli kullanmaya devam edeceğim. Verdiği k yumuşacık his mükemmel. Karma bir cildim olmasına rağmen parlama yapmadı, sivilce yapmadı. Makyaj altına da kullanıyorum çok başarılı gerçekten. Eğer karma, yağlı ya da sivilce tedavisinden dolayı cildinizde aşırı kuruluk varsa bence bu kreme şans verin

  25 şubat 2016 12:06

  6. bugün aldım ve ilk defa kullandım. yüzümü sebium foaming gel ile yıkadıktan sonra gül suyuyla tonikledim ve sürdüm. şu an cildime verdiği hissi baya sevdim. ferah ve yumuşacık. yukarıdaki girdilerden sonra baya umutluyum bu kremden!

  25 nisan 2016 22:02

  7. eczacının önerisiyle aldığım nemlendirici. sivilce, parlama vs. yapmadı, kokusu da güzel. bunun dışında normal bir nemlendirici yani tamamen görevini yerine getiriyor fazlası yok.

  8 eylül 2016 19:00

  8. Biodermanın ürünleri ciltte olumsuz bir etki yapmıyor alerjen hassas ciltler için iyi. Fakat olumlu bir etki de yapmıyor. Kokusu guzel sadece.

  9 eylül 2016 03:58

  9. sivilce tedavim sırasında burun ve dudak kenarlarım pul pul kuruduğu için doktorum önerdiği nemlendirici. özünde işlevi bu zaten. tedavide kuruyan yağlı ciltler. gerçekten pul pul görüntüyü anında yok ediyor, çok güzel nemlendiriyor, hemen emiliyor. ayrıca bende sivilcelenme ve yağlanma yapmadı.

  9 eylül 2016 18:55

  10. tam 8 ay roaccutane tedavisi gördüm ve bu sürece yardımcı nemlendirici olarak biodermayı kullandım. Evet tedavi boyunca fazla dermokozmetik ürün kullanılmamalı ancak hametanın ciyak ciyak parlaması ve kuruyan cildin nolur nemlendir diye yalvarması beni buna itti. Hydra çok hoş bir nemlendirici, kendisi ben severek kullandım. ancak kabul etmek gerekiyor ki tereddüt etmeden güvenilip kullanılacak alerji yapmayacak ve günü idare edecek bir nemlendirici olması dışında fazla bir etkisi yok. neme doymazsınız. cildiniz yağlıysa biraz daha rahatlarsınız benim gibi ancak tedavi sonrasında değiştirseniz de olur. Bağlanmanızı sağlayabilecek bir ürün değil.

  28 kasım 2016 17:21