3.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (4)
  • medya (0)

1. Bugün itibariyle kendisini bitirdim. Bendeki pembe renkli olanı,adı pink vanilla tarzında bir şeydi sanırım,emin değilim. Nasıl bir heves ile aldım bilmiyorum ama dış görünüşünden de anlayacağınız üzere genç kızlara hitap eden bir ürün. Vanilyalı tatlı bir koku. Oldukça kalıcı fakat diğer kokularında kalıcılık var mıdır bilmiyorum. Bir kez daha alabilirim fakat bu sefer kendi üzerimde kullanmak için değil de oda spreyi olarak kullanmak için çünkü kesinlikle,kesinlikle 14-15 yaş kokusu. Ama ben aşırı şekilde kokusunu beğendiğim için satın almıştım ve utanarak da olsa üzerime sıkıp,gizlice kendimi kokluyordum asddfg Dün şişenin dibinde kalan son kısmını peluş koalama sıktım ve boş kutusunu çöpe attım :(

9 mayıs 2016 21:34 9 mayıs 2016 21:35

2. Çoğu parfümden kalıcı olan, hatta kalıcılığı baya baya yüksek seviyede olan body mist. Kokusu başta rahatsız etse de sonradan çok güzelleşiyor, diğerlerine de bakacağım.

16 mayıs 2016 00:32

3. twilight olanını çok seviyorum. sıradan olmayan akılda kalıcı bir koku, hemen de uçmuyor.

23 haziran 2016 15:15


4. fresh white musk olanını bugün bitirdim. Muhteşem bir kokusu var. Deodorantlardan daha kalıcı. Diğer ürünlerini de merak etmedim değil.

23 haziran 2016 20:43

5. Şekerli kokulara bayılan bir hatun olarak hemen vanilyalısının önce orta boyunu sonra da en büyük boyunu alarak yedekledim biter falan ortada kalmayayım mazallah. Ayrıca çoğu kişi bu tarz kokulari sicak zamanlara yakistiramasa da benim yaz kış kullandığım bir kokudur. Hele hele yaz akşamlarımın vazgeçilmezidir ❤

Edit: harf hatası.

23 haziran 2016 21:57 9 nisan 2017 06:00

6. (gbkz: gratis)'te satılıyorlar. büyük boy ve küçük boyları var. testerlardan deneyebilirsiniz ama lütfen tester değilse açıp denemeyin. çok fazla açılmış ürüne rastlıyorum gratis'te, çok sinir bozucu bir durum.

neyse, kokuyu beğenip beğenmeme durumu çok öznel olsa da beğendiğim çeşitlerinden bahsetmek istedim.

(link: http://bodyfantasies.pdcbrandsusa.com/body-fantasies/body-sprays/body-fantasiesr-signature-pink-vanilla-kiss-fantasy-fragrance-body-spray pink vanilla kiss fantasy): baymayan bir şekerli kokusu var. bir önceki şekerli parfümümü 10 yıl önce avon'dan almıştım. o zamandan beri uzaktım şekerli kokulara. fakat bu kokuyu denediğimde hoşuma gitti. she parfümler gibi baymıyor. bunun haricinde sitesinde şu notalardan bahsetmiş: şeftali suyu, berry, soft çiçek, odun, misk. feminen, meyveli, gurme sınıfında bir kokuymuş.

(link: http://bodyfantasies.pdcbrandsusa.com/body-fantasies/body-sprays/body-fantasies-signature-twilight-mist-8oz-fragrance-body-spray twilight mist): nasıl tanımlayacağımı pek bilemediğim, sıcak bir koku. kış mevsimine daha uygun olabilir. notaları şöyle: mandalina, hindistan cevizi, taze erik, manolya, sümbülteber, Tiger(gizlinot: bunu çeviremedim), Orkide, menekşe, Sandal ağacı, kremsi misk, Tonka fasulyesi, Vanilya

(link: http://bodyfantasies.pdcbrandsusa.com/body-fantasies/body-sprays/body-fantasies-signature-fresh-white-musk-8oz-fragrance-body-spray fresh white musk): şişesinde de olduğu gibi beyazı çağrıştıran, yumuşak, temiz bir koku. beyaz çiçekler ve misk içeriyormuş.

(link: http://bodyfantasies.pdcbrandsusa.com/body-fantasies/body-sprays/body-fantasies-signature-vanilla-8oz-fragrance-body-spray vanilla): bu kokuya bayılıyorum. kokladıkça insanı mutlu eden bir koku. oldukça yumuşak. her ne kadar başka notalar içerdiği yazsa da ben sadece vanilya notasını algıladım. içeriğinde kremsi vanilya, yasemin, taze elma, beyaz misk varmış.

3 temmuz 2016 22:42

7. Vanilyalı vücut spreyinin büyük boyuna sahibim. Şu ana kadar kullandığım neredeyse tüm kokular vanilya olmasına rağmen en baskın vanilya kokanı bu. Bana çok ağır geliyor kokusu. Ve gün içinde de uçup gitmiyor buram buram kokmaya devam ediyor. 1 fıs boynuma 2 fıs bileklerime sıkıyorum ancak öyle dayanabiliyorum kokusuna

10 haziran 2017 20:00


8. vanilyalı olanı var bende.vanilya kokusunu çok sevdiğim için almıştım büyük boyundan.geçen sene aldım hala bitmedi vanilya kokusundan bıktım artık.bitmesi için odama sıkıyorum

23 ağustos 2017 20:37

9. gratis'lerde satılan, büyük ve küçük şişelere sahip vücut spreyi. büyük boy vanilya olanını almıştım fakat kokusunu bir süre sonra çok ağır buldum. gerçekten baymaya başlıyor çünkü bence biraz daha özel zamanlarda sıkılmalı. garip bir şekilde hiçbir koku benim üstümde kalıcı olmuyor bu da onlardan biriydi. 

1 ekim 2017 16:41

10. son derece kalıcı, özellikle yaz aylarında parfüm yerine kullanılabilecek body mist. bendeki sarı renkli olan, yani vanilyalısı. sadece birkaç fıs bile buram buram vanilya kokmanıza yeteceğinden uzun süre kullanabilirsiniz.

9 ekim 2017 21:00