yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (32)
  • oylar (18)
  • medya (1)

  1. Çoğu parfümden kalıcı olan, hatta kalıcılığı baya baya yüksek seviyede olan body mist. Kokusu başta rahatsız etse de sonradan çok güzelleşiyor, diğerlerine de bakacağım.

  16 mayıs 2016 00:32

  2. twilight olanını çok seviyorum. sıradan olmayan akılda kalıcı bir koku, hemen de uçmuyor.

  23 haziran 2016 15:15

  3. fresh white musk olanını bugün bitirdim. Muhteşem bir kokusu var. Deodorantlardan daha kalıcı. Diğer ürünlerini de merak etmedim değil.

  23 haziran 2016 20:43


  4. Şekerli kokulara bayılan bir hatun olarak hemen vanilyalısının önce orta boyunu sonra da en büyük boyunu alarak yedekledim biter falan ortada kalmayayım mazallah. Ayrıca çoğu kişi bu tarz kokulari sicak zamanlara yakistiramasa da benim yaz kış kullandığım bir kokudur. Hele hele yaz akşamlarımın vazgeçilmezidir ❤

  Edit: harf hatası.

  23 haziran 2016 21:57 9 nisan 2017 06:00

  5. (gbkz: gratis)'te satılıyorlar. büyük boy ve küçük boyları var. testerlardan deneyebilirsiniz ama lütfen tester değilse açıp denemeyin. çok fazla açılmış ürüne rastlıyorum gratis'te, çok sinir bozucu bir durum.

  neyse, kokuyu beğenip beğenmeme durumu çok öznel olsa da beğendiğim çeşitlerinden bahsetmek istedim.

  (link: http://bodyfantasies.pdcbrandsusa.com/body-fantasies/body-sprays/body-fantasiesr-signature-pink-vanilla-kiss-fantasy-fragrance-body-spray pink vanilla kiss fantasy): baymayan bir şekerli kokusu var. bir önceki şekerli parfümümü 10 yıl önce avon'dan almıştım. o zamandan beri uzaktım şekerli kokulara. fakat bu kokuyu denediğimde hoşuma gitti. she parfümler gibi baymıyor. bunun haricinde sitesinde şu notalardan bahsetmiş: şeftali suyu, berry, soft çiçek, odun, misk. feminen, meyveli, gurme sınıfında bir kokuymuş.

  (link: http://bodyfantasies.pdcbrandsusa.com/body-fantasies/body-sprays/body-fantasies-signature-twilight-mist-8oz-fragrance-body-spray twilight mist): nasıl tanımlayacağımı pek bilemediğim, sıcak bir koku. kış mevsimine daha uygun olabilir. notaları şöyle: mandalina, hindistan cevizi, taze erik, manolya, sümbülteber, Tiger(gizlinot: bunu çeviremedim), Orkide, menekşe, Sandal ağacı, kremsi misk, Tonka fasulyesi, Vanilya

  (link: http://bodyfantasies.pdcbrandsusa.com/body-fantasies/body-sprays/body-fantasies-signature-fresh-white-musk-8oz-fragrance-body-spray fresh white musk): şişesinde de olduğu gibi beyazı çağrıştıran, yumuşak, temiz bir koku. beyaz çiçekler ve misk içeriyormuş.

  (link: http://bodyfantasies.pdcbrandsusa.com/body-fantasies/body-sprays/body-fantasies-signature-vanilla-8oz-fragrance-body-spray vanilla): bu kokuya bayılıyorum. kokladıkça insanı mutlu eden bir koku. oldukça yumuşak. her ne kadar başka notalar içerdiği yazsa da ben sadece vanilya notasını algıladım. içeriğinde kremsi vanilya, yasemin, taze elma, beyaz misk varmış.

  3 temmuz 2016 22:42

  6. Vanilyalı vücut spreyinin büyük boyuna sahibim. Şu ana kadar kullandığım neredeyse tüm kokular vanilya olmasına rağmen en baskın vanilya kokanı bu. Bana çok ağır geliyor kokusu. Ve gün içinde de uçup gitmiyor buram buram kokmaya devam ediyor. 1 fıs boynuma 2 fıs bileklerime sıkıyorum ancak öyle dayanabiliyorum kokusuna

  10 haziran 2017 20:00

  4

  7. fresh white musk olan çeşidini ismine kanarak alıp kullanırken boğulacağım sandığım, beni her kullanışımda feci öksürtüp alerjimi azdıran bir vücut spreyi. bir daha almam diyordum ama son çıkan çeşitlerinden freesia kokusuyla beni cezbetti. belirgin ama asla rahatsız etmeyen tam kararında bir çiçek kokusu. Bu markanın spreylerinin en güzel yanı kalıcılığının da bir vücut spreyine oranla oldukça başarılı oluşu.

  ayrıca japanese cherry blossom çeşidinin gerek koku, gerekse kalıcılık anlamında bath and body works'ün japanese cherry blossom serisinden hiçbir farkı yok fiyatı dışında. bbw'nin bu çeşidini severek kullanan ya da denemek isteyenlere body fantasies'i kesinlikle öneririm. bu markanın yurtdışında bbw'e muadil olarak görüldüğü kadar var sahiden.

  10 haziran 2017 22:50


  4

  8. bu yaz wedding day fantasy isimli vücut spreyini severek her gün kullandığım marka. önce şişesindeki resimle dikkatimi çekti, sonra ismiyle gülümsetti derken, bir kere kokladıktan sonra da direkt kasaya yöneltti beni. ben normalde çiçek kokulu parfüm ve vücut spreylerinde şakayık olmasını pek tercih etmem, çünkü alerjimi tetikliyor benim. merak edip araştırdığımda orta notalarında şakayık kokusu olduğunu öğrenmeme rağmen bu spreyde hiçbir sorun yaşamadım. son derece soft, ağırlıklı olarak çiçek kokusu hakim, yaz ve bahar aylarına uygun, sıktığınız anda adeta ortamın havasını değiştirerek, sizi tazeleyen bir koku. isminin hakkını da veriyor yani öyle bir günde insan bu tip bir koku ister herhalde(gizlinot: swh). kalıcılığı tabii ki çok çok iyi değil, nihayetinde bir vücut spreyi olduğu düşünülürse zaten bu da gayet doğal. ihtiyaç duyduğunuz anda sıkıp ferahlatacak, kokusuyla sizi baymadan bu sıcaklarda gönül rahatlığıyla kullanılacak bir sprey arayanlara tavsiye ederim.

  hazır gratis indirimi başlamış ve bu spreylerde de %40 indirim varken, mağazada denk gelir de görürseniz almasanız bile bir kez koklayın en azından derim yani ben.

  23 ağustos 2017 15:38

  9. gratis'lerde satılan, büyük ve küçük şişelere sahip vücut spreyi. büyük boy vanilya olanını almıştım fakat kokusunu bir süre sonra çok ağır buldum. gerçekten baymaya başlıyor çünkü bence biraz daha özel zamanlarda sıkılmalı. garip bir şekilde hiçbir koku benim üstümde kalıcı olmuyor bu da onlardan biriydi. 

  1 ekim 2017 16:41

  10. son derece kalıcı, özellikle yaz aylarında parfüm yerine kullanılabilecek body mist. bendeki sarı renkli olan, yani vanilyalısı. sadece birkaç fıs bile buram buram vanilya kokmanıza yeteceğinden uzun süre kullanabilirsiniz.

  9 ekim 2017 21:00