yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (155)
  • oylar (148)
  • medya (7)
  5

  1. Yeni keşfettiğim bir maske, %100 organik ve sağlık bakanlığı onaylı. Haftada 4 kez uyguladım ve inanılmaz bir şekilde sivilcelerim, siyah noktalarım yok oldu. Rossmann mağazalarında deneme boyu satılıyor. Herkesin kullanmasını şiddetle tavsiye ediyorum

  ilgili medya:
  1
  21 temmuz 2018 04:31

  2. Rossmann'dan çok uygun bir fiyata alıp performansını çok beğendiğim maske.içinde çamur ve kil var yüzünüze sürdüğünüzde geriyor ama yıkadıktan sonra yumuş yumuş bir cilt o gerginlikten eser kalmıyor .

  15 eylül 2018 14:26

  3. Gratis'te 14tl gibi bir fiyata üstünde Sağlık Bakanlığı onayını ve %100 Muğla Köyceğiz'den çıkan kilden oluştuğunu görünce denemek istedim ve çok sevdim. Cildi kurutmadan gözenkelerin içini nefis temiziliyor. Ben 15 dk buhar banyosu sonrası sürüp tamamen kuruyana kadar bekledim ve yine buhar odasına girip ovalayarak çıkarttım. sonrada yüzümü yıkadım. Kesinlikle tekrar alır ve kullanırım. Karşılaştırma yapmak gerekirse Kiehls kadar kurutmuyor, Origins kadar cilde narin davranıyor ve hepsinden güzel temizliyor.

  21 ocak 2019 13:08 21 ocak 2019 13:08


  5

  4. Ambalajına bakıp işe yaramaz diye bıraktım sonra üzerindeki organik yazısı dikkatimi çekti ve süslüdeki yorumlara güvenerek küçük boyunu aldım. Cildim hassas ve karma. Homojen sürülmüyor, fırça yerine elle sürmek daha kolay. Ben çok kalın bi tabaka sürmedim, sürdükten kısa süre sonra kurumaya başlıyor . Kurudukça cildi inanılmaz gerdi ve acaba cildime zarar verecek mi stresi yaşattı ama yıkaması inanılmaz kolaydı. Suyun değdiği yerde maske ciltten akıp gitti, hiçbir irritasyona sebep olmadı. Cildim maske sonrasnda daha duru görünüyordu, verdiği hissi ve etkiyi sevdim. Ben rossmandan aldım. Kil maskesi sevenler ya da denemek isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.

  2 mayıs 2019 14:59

  5. gratisten 15 Tl'ye aldığım kil maskesi. 3. tüpümdeyim ve hayatımın maskesini buldum diyebilirim. Haftada 1 kez tüm yüzüme sürüyorum. Cildim yağlı ve yoğun sivilceli, ayrıca alın bölgemde komedon sorunu yaşamaktayım. Bu kil maskesini uyguladığımda alın bölgemdeki komedonlar azalıyor ve siyah noktalarım kayboluyor. Aktif sivilcelerime ise gece yatmadan önce küçük küçük uyguluyorum ve sabaha kadar sönmüş oluyor. Alınız aldırınız.

  23 temmuz 2019 08:40

  5

  6. hayatımda kullandığım en en güzel maske. siyah noktalarımı resmen yok etti. gözeneklerimin görünümünü azalttı. harika temizliyor. cildiniz ışıl ışıl oluyor.

  30 ağustos 2019 21:59

  5

  7. limonlu olanını hepsiburada'dan 10tlye aldığım maske. içerik listesi şu şekilde: Clay Minerals, Aqua, salicylic acid, citrus limon fruit extract.

  öncelikle ürün limonlu olmasına rağmen içerisinde limon esans yağının değil de limon ekstraktının kullanılmış olması mükemmel bir artı, çünkü kendi cildim de dahil olmak üzere hassas ciltler genellikle esans yağlarla anlaşamıyorlar. ürünün salisilik asit içermesi de fiyatına göre mükemmel bir olay çünkü kil maskesini yüzünüzde beklettiğiniz süre salisilik asidin faydalarını görmenize gayet yetecektir diye düşünüyorum.

  ürünle yaşadığım deneyimse; mükemmel. yüzü kurutuyor mu? evet yüzümde 10 dakikadan fazla tutarsam baya baya kurutuyor ama bu sorunu da maskeyi bi miktar ham balla karıştırıp kullanarak çözdüm(gizlinot: 10 dakika sanki yetmiyor mu ne maskenin işlevini yerine getirmesi için). maske sonrası cildim aşırı duru bi hal ve sağlıklı pembe bi renk alıyor ki benim cildim özellikle yazın sürekli kızarıktır, o anlamda maske sonrası yüzümün görünümüne bayılıyorum.

  ürün hakkında hoşuma gitmeyen tek şey yapısı oldu sanırım. daha önce lorealin detoks kil maskesini kullanmış biri olarak ikisinin yapısını kıyaslarsam; lorealin maskesi yüze çok daha eşit dağılıyor ve az ürün kullansanız bile tüm yüzünüze yetiyordu. cladermin maskesiyse daha sulu bi kıvamda ve tüm yüzünüze yeterli miktarda sürmek için neredeyse bi ceviz tanesi kadar kullanmak gerekiyor.

  özetle: mis gibi bir fiyata işini layığıyla yapan. yerli ve cruelty-free bir kil maskesi. tekrar alır mıyım? hell yes ama limonlu ve sadece kil içeren versiyonların dışında diğer versiyonlarını(gizlinot: narlısı, aloe veralısı, kahvelisi vs.)20tl'nin altında bulamadım o yüzden muhtemelen limonluyu ölene kadar falan kullanırım(gizlinot: ben baya baya sevdim keratayı he)

  edit: uyarmayı unuttum, ürünün tüpü bir tık kalitesiz. tüpü başından veya ortasından değil de sonundan sıkın çünkü öbür türlü bim ketçabı gibi pfftt şeklinde ürünü yüzünüz dışında her yere sıçratıyor

  31 ağustos 2019 18:38 31 ağustos 2019 18:44


  5

  8. Buradaki yorumları görünce bugün rossmandan kahveli olanı indirimle 13 tl aldım. Limonlu, aleoveralı gibi 4-5 çeşidi vardı. Cildim karma hassas. Genelde kil maskeleriyle anlaşamam ama bu maske beni üzmedi. Bugün denedim ilk izlenim olarak sevdim. Cildimi kurutmadı, gözeneklerimi temizledi, siyah noktalarımı kısmen azalttı. Ben alerji yapmasından çekinerek 5 dk beklettim hızlı kurudu. Bir dahakine 10 dk beklemeyi denicem. Bu fiyata oldukça başarılı bir ürün.

  1 eylül 2019 23:49

  4

  9. kahvelisine sahip olduğum maske. içeriğini çok beğenip çok uygun fiyata aldığımı hatırlıyorum. içerik listesi sadece kil mineralleri, su, salisilik asit ve kahve taneciklerinden oluşuyor. salisilik asit gözeneklerdeki sebumu çözerken kil de cilt yüzeyine çekiyor, çok mantıklı bir işbirliği bence. Kullandıktan sonra cildim yumuş yumuş oldu, çok uygun fiyatlı ve çok işlevsel bir maske olmuş. bittikçe alınacak ürünlerden biri.

  5 eylül 2019 11:52

  4

  10. 20 ml.olanı gratis'ten 6 tl'ye aldım. cildim yağlıya dönük karma. tüm yüzüme ince bi tabaka halinde sürdükten 5 dakika sonra cildim dayanılmaz bi şekilde gerildi. hatta nasıl bi gerginlikse göz altlarım bi tık morardı. yıkadıktan sonra gözle görülür bi etkisi olmadı ama tek kullanımda olumlu bi etki beklemiyorum zaten. sivilce yapmaması artısı diyebilirim şimdilik. iki günde bir kullanmaya devam edeceğim.

  6 eylül 2019 01:03 8 ocak 2020 04:41