0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar (0)
  • medya (0)

1. Buyuk umutlarla aldigim vasat bir fondoten.

Oncelikle kokusu cok guzel, kavun gibi kokuyor.

Expert face brush ile uyguluyorum, yani mat mi isiltili mi bir bitisi var anlamadim. Ismi gibi cokta kalici degil maalesef, kuru ciltlerin uzak durmasi gerek bir urun. Kapaticiligi orta derecede.

2 kasım 2014 23:30

2. sadece bir kez (sayıyla 1 kez) kullanabildiğim fondoten. gözeneklerime bağdaş kurup oturdu. sirf indirimde diye almiştim ve aldığıma pişmanım. bir sonraki temizlikte kesinlikle elimden çıkacak.

3 kasım 2014 11:51

3. Bu fondöteni estee lauder double wear almaya gittiğimde akasya sephoradaki bayanın önerisiyle denedim ve baya sevdim. Özellikle rengime bu kadar uyan bir fondötenim olmamıştı ve aşırı mat (bunu dipnot geçmek zorundayım ciddi anlamda mat) tutuyor. O yüzden ışıltı istediğimde altına nyx angel veil yada loreal lumi baz geçiyorum günlük kullanırken ise cildimi iyi nemlendirmeye özen gösteriyorum yoksa kuru kısımları belli ediyor. Şimdi ELDW ile kıyaslarsam bu cildimde varlığını daha az hissettiriyor ve renk olarak daha uygun. Ancak yapı olarak ELDW biraz önde çünkü everlasting daha yoğun yapıdayken ELDW daha akışkan o yüzden uygulaması daha kolay. Bu fondöten ise kesinlikle kabuki fırçayla uygulanmamalı yassı fondöten fırçasıyla uygulanıp süngerle üstünden geçilmeli ki ciltle bütünleşsin,bu zamana kadar farklı şekillerde denesem de en güzel sonucu bu uygulamayla aldım.

19 haziran 2017 00:21