yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (80)
  • oylar (58)
  • medya (6)
  4

  80. Çok sevdim bu ürünü. Normalde ruj sürmekten nefret ederim çünkü dudağımda bir şey var hissini sevmiyorum. O yüzden 3-4 tane rujum vardır toplam. Bu ürün lip balm gibi ama değil ruj gibi ama değil. Tek katta bile Dudakta çok güzel bir renk bırakıyor ve nemlendirici etkisi olduğu için de kuruluk yapmıyor.

  22 şubat 21:33

  3

  79. Overrated bir ürün olduğunu düşünüyorum. Renginin çok benzersiz olduğu söylendiği için aldım ancak nivea cherry lip balm ile kıyaslarsam hiçbir farkını göremedim. Bende rengi birebir aynı duruyor. Renk aynı, kalıcılık aynı, sadece lip balmın ruj versiyonu.

  23 aralık 2023 15:29

  2

  78. Çok büyük beklentilerle alıp, çok sıradan buldum. Aşırı abartıldığını düşünüyorum. Pigmentasyon konusunda zayıf, sürüldüğünde normal bir lipstick hissi var. Yani biraz basit bir tabir olacak ama aynı etkiyi niveadan da alabilirsiniz. Fiyat ve performans açısından maalesef sınıfta kaldı. Bir daha almam. 

  21 aralık 2023 01:16


  4

  77. black fridayde alanlardanım bende güzel basic kalıcı değil. zaten en son ne aldıysam elim hep o ruja gider bunun içinde öyle olucak ama çok az berektsiz bir ürün üzücü. aynı rengin glossu da var bence bi maybelline lifter gloss kalitesinde değil ama rengi baya güzel tek bir ürün alıcak olsam black honey glossu alırım

  15 aralık 2023 12:51

  76. "sevip indirimde stoklasam mı yoksa hiç sevmedim de bitince bir daha asla almasam mı" arasında bıraktıran lipsticktir kendisi.

  yani bilemiyorum aşırı gerekli ve mucizevi bir ürünmüş gibi lanse edildi bu sebeple beklentim çok yüksekti. ama sanki pek bir olayı yok ve placebo etkisi gibi geliyor.

  evet özellikle bu aralar influence olmaya çok yatkınım (gizlinot: düğün arefesinde olmaktan mıdır alışverim çılgınlığım tuttu) bu yüzden "dudağınıza göre renk değiştiriyor, aşırı kalıcı, çok güzel" yorumlarına inandım. ilk olarak söylemek istiyorum ki asla kalıcı değil. yedikten içtikten sonra kalıcılığının azalmasından bahsetmiyorum, normal dururken de rujun rengi kendi kendine azalıyor yani geçiyor.

  rengi evet gercekten hoş ama bana biraz az sürülmüş note happy tint lip and cheek 02 wild cherry'i anımsatıyor.

  ben bahsettiğim tinte bayılıyorum ve pıt pıt azıcık dudağıma sürüp parmaklarımla dağıtınca buna benzer bir efekt alıyorum ve daha çok hoşuma gidiyor sanırım.

  ama gel gelelim tekrar alır mıyım kısmına işte onu bilmiyorum. bence bu rujun olayı şu, dudaklarınız kendiliğinden pigmentliyse, kendi rengi biraz koyu ise üzerine bu ruj gelince güzel bir efekt veriyor. ama benim dudaklarım pembe renk ve ben soğuktan kızarmış görüntüsü hayal ederek aldığım için bu ruju sanırım beklentimi karşılamadı.

  14 aralık 2023 22:22

  5

  75. Bu rujun muadili olarak geçen rujlar zaten bende olduğu için hiç merak etmiyordum ancak 11.11 indiriminde öylesine almak istedim ve çok beğendim. Muadili olarak gösterilen ürünlerle alakası yok. Dudakta duruşu çok güzel. Biraz da geçmiş yılların havası var bu rujun renginde ve duruşunda. Kalıcılığı çok olmasa da bu durum yapısına göre normal.

  14 aralık 2023 17:14

  74. en overrated viral üründür, hiç sevmedim. 

  14 aralık 2023 01:01


  3

  73. İnanılmaz hızlı biten balm-ruj. 600 liralık bir ürün ve içinde 2 gram var sadece. Ama o kadar güzel ki almadan duramıyorum, yine de kaziklanmis hissediyorum.

  11 aralık 2023 20:08

  5

  72. herkese yakışmayan ruj. evet saydam, evet nötr alttonlu.

  o zaman neden yakışmıyor diyorum? bu ruju çok sıcak alttonlu biri kullandığında renk nötr olsa bile o dudakta soğuk kalıyor. o yüzden sanki tamamen mor bir şey sürse de aynı rengi elde edebiliyor bu kişiler. bu yüzden nivea flormarı muadil olarak gösteriyorlar.

  ya da çok soğuk alttonlu biri için de sıcak kalabiliyor. bazı soğuk tonlu ve dudakları renksiz insanların dudağında turuncumsu duruyor mesela. eğer dudakları pigmentliyse, mesela clear winter olan birini düşünelim, bu sefer dudağın kendi soğuk tonu aşağıdan görünür olduğu için yine mor berry tonları ortaya çıkıyor. liv tyler'ın filmdeki dudakları hiç kiremit rengi durmuyor farkındaysanız. soğuk renkli koyu pembe diye tanımlayabileceğimiz bir rengi var.(gizlinot: ben mesela benim (nw10) dudağımda rujun duruşu dior mahogany glossla, glosunun duruşu da deborah 09 glosla aynı.) (gizlinot: hatta bende "black honey" rengi olacak, o çabasız görünümü verecek ruj rival loves me'nin 14 numarası aslında cildime yüzüme uygun yarı saydam koyu soğuk bordo. )

  ama cilt alttonu nötre yakın ve dudakları çok renkli olmayan birinde deneyince (gizlinot: annem (nc10) swh) bu ruj tam o kırmızı/kiremit/kahve tonu veriyor. çok da yakışıyor.

  yani aslında bu ruj en azından benim görüşüme göre en çok açık tenli sıcak alttonlu ve kendi dudak rengi belirsiz insanlara yakışıyor. ama herkes içinmiş algısı sayesinde şuan olduğu balon haline geldi. işletme bölümlerinde anlatılması gereken bir örnek oldu.

  11 aralık 2023 10:49

  4

  71. ilk kez birkaç ay önce aldım, nemlendirmesi güzel fakat uzayda değil, çok daha iyi nemlendiriciler var. rengini oldukça beğendim ama biraz daha yoğun olsun diye birkaç kat sürünce çok parlıyor, bir süre sonra geçiyor o parlaklık. fiyatını hakeden bir ürün mü emin değilim, renk olarak burt's bees red dahlia muadil gösteriliyor. burt's bees narlı nemlendiriciden aşırı memnunum, bu bittiğinde onu deneyip karşılaştıracağım.

  10 aralık 2023 21:06