yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • oylar (1)
  • medya (0)

  1. İlk önce tester olarak kullandim ve bayildim hemen orjinal boyunu satin aldim. Cilt tarafindan hemen emiliyor ve inanılmaz güzel nem veriyor. Özellikle yazin benim karma cildime cok iyi geldi. Kışın üzerine ekstra bir krem sürmek gerekebilir ama kuru ciltlerde

  11 eylül 2015 10:34

  2. valla çok net kış favorim oldu. acele etmek istemedim yorumlamak için ama artık şişeyi yarıladım ve rahatlıkla söyleyebilirim ki bu güne kadar cildimi bu kadar güzel nemlendiren başka ürünler de oldu ama hep başıma ciltte kusma, sivilce gibi dertler açtılar. bu üründe bu sorunları yaşamadığım için çok mutluyum. ben geceleri kullanıyorum çünkü cildim hem neme çok ihtiyaç duyan hem de hep en hafif yapıda ürünleri isteyen türden. alnımdaki mimik ya da kuruluk kaynaklı 2 adet çizgiyi ciddi derecede hafifletti - ki bu bir yaşlanma karşıtı ürün değil fakat sanırım verdiği nem ile onarım sağladı. -

  benim tüm yüzüme ve boynuma tek pompa yetiyor. bazı bloglarda denk geldiğim koyulaşma veya ürünün gelmemesi gibi bir sorun yaşamadım. bitince tekrar almayı ve yaza kadar devam etmeyi düşünüyorum. yazın cildimin verdiği reaksiyona göre ara verebilirim. ayrıca içeriği cidden çok temiz. cilt zararlı içerik bulunmayan ürünleri kucaklıyor resmen. bence bu kadar işe yaramasının nedeni bu. sabah rutinimde bayılarak kullandığım doa nemlendirici cilt serumunun yanına aranan kan bulunmuş oldu vesselam.

  29 kasım 2015 04:41

  3. elimdeki testerını dün gece denedim, emilimi kolay nemlendirmesi de bana yeterli geldi. en azından karma yağlı bir cilt için. fakat bu sabah iki sivilceyle uyandım, sivilceye meyilli bir cildim var ve bir süredir sivilce çıkarmazken direk suçu bu üründe buldum. kısaca herkeste aynı etki olmayabilir ama sivilceye meyilli bir cildiniz varsa tester denemeden tam boyunu almamak lazım.

  9 aralık 2015 02:30


  4. garip bir kokusu var. kullananlar ne demek istediğimi anlamıştır. nedeni nedir bilmiyorum ancak gayet nahoş.

  14 ocak 2016 23:42

  5. başka bir cyrene alışverişimde gelen deneme boyunu kullandıktan sonra hayran olup tam boyunu aldığım nemlendirmesi güzel fakat "pekıcing" kısmı hiç başarılı olmayan ürün.

  ürün damlalıklı cam şişede geliyor ve sanırım kıvamının diğer bir çok seruma göre koyu olmasından dolayı damlalıktan akmıyor. bir noktadan sonra tamamen tıkanıp hiç bir şekilde ürün gelmemeye başlıyor hatta. ben artık şişeden elime dökerek kullanmaya başladım. aslında bu ürünün esinlendiği joise maran argan milk de yine böyle damlalıklı bir şişede geliyor. ama onunla ilgili bir şikayet yazısına rastlamadım.

  damlalıktaki problem dışında çok severek kullanıyorum. özellikle yaz aylarında karmadan yağlıya doğru dönen cildime çok iyi geleceğine inanıyorum. kış aylarında cildim daha kuruya dönük olduğundan ve şu ara retinol de kullandığımdan bu serumun üzerine nemlendirici de kullandığımı ekleyeyim.

  22 şubat 2016 18:45

  6. Oldukça hafif bir nemlendirici. Şahsen kokusunu çok seviyorum ve sırf o yüzden kullanıyorum bile diyebilirim. Karma cildimde yağlanma yapmadı. Hafifçe nemlendiriyor, cildimin çok kuru yerlerine ekstradan shea yağı sürüyorum. Sivilceye falan da neden olmadı, oldukça memnunum. Fiyatı oldukça pahalı (bence) ama uzun bir süre gidecekmiş gibi görünüyor. Bitince tekrar alacağım bir ürün.

  30 mart 2016 22:45

  7. Cildim kışın çok kuruyor bu sütü yatmadan önce sürüyorum yüzüme ve boynuma. Çok güzel kokuyor gerçekten süt gibi iyi de nemlendiriyor sayılır ama onun dışında bir numarası yok.

  14 aralık 2016 17:22


  8. Kış aylarında karmadan oldukça kuruya, yaz aylarında ise karmadan yağlıya dönük bir cildim var. bu ürün cyrenein aylar önce yaptığı gizemli ikili kutusundan misel su ile birlikte çıkmıştı. çok işime yaramayacağını düşünüp başta bir köşeye attım ancak nemlendiricim cildimi kurtarmaya yetmeyecek kadar havalar soğuduğunda gece bu ürünü kullanmaya başladım. İnanılmaz güzel bir süt kokusu var, ya da en azından ben beğendim, süt kokusunu sevmeyenler kesinlikle hoşlanmayacaktır. Cildimi o kadar güzel nemlendirdi ki sabahları uyandığımda inanamadım. Şimdilik havalar da ısınmaya başladığı ve merak ettiğim için geceleri advanced night repair seruma geçtim ancak kışa doğru cildim pullanmaya başlarsa tekrar kullanacağım.

  7 mart 2017 12:17 7 mart 2017 14:29

  9. Anneler günü kutusu almıştım kendime, o paketten çıkan ürünlerden biriydi.

  Ben bu ürünü çok beğendim. Cildim bu yazı sorunlu geçirdi, sürekli kızarık, her şeye duyarlı hale geldi (gizlinot: arada oluyor), cildimin boyle durumlarında olabildiğince az ürün kullanıyorum, kendi haline bırakıyorum. Bu ürünü de sade bir ürün oldugu için kullandım (gizlinot: vaadi nemlendirme) ve gerçekten hiç iritasyona sebep olmadı, cildimi güzel yatıştırdı ve nemlendirmesinin benim cildim için az kalma sorununu da fazla fazla kullanarak çözdüm. 3 aydır günde iki kez kullanarak bitirdim ürünü, bence bereketli.

  Ama şöyle bir durum var cyrene'nin tüm ürünlerinde, kutu ya da set içerisinde almadığınızda tekli ürünlerin fiyatları yüksek bana göre. Ambalajlama çok, çok kötü. Tekli fiyatlarını hakettiğini düşünmüyorum.

  25 eylül 2017 16:38