yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (30)
  • oylar (17)
  • medya (4)

  1. Fiyatı 33 lira ile 40 lira arası değişen dudak kuruluğuna bire bir krem. Kullanın, kullandırın!

  27 ocak 2016 02:05

  2. Tam da dudak kremi arayışındayken süslüsözlük'te görüp aldım. Çok beğendim. Çok güzel nemlendiriyor ve yağlı his bırakmıyor. Fiyatı pahalı gibi gözükse de miktarı normal bir lipbalmın 3 katı 30ml. Çabuk bozulmazsa çok da pahalıya gelmediğini düşünüyorum.

  Edit: içerik listesinin ilk sırasında petrolatum olması vazelinden bir farkı var mı acaba diye düşündürüyor.

  Edit2: içerik listesini görsellere ekliyorum.

  28 ocak 2016 23:30 2 aralık 2016 11:28

  3. roaccutane tedavimin birinci ayının sonunda doktorumun önerisiyle aldım bu kremi. tedaviden önce de çok kuru dudaklarım vardı. tedaviye başladıktan 1 hafta sonra dudak kenarlarımda kuruluktan yaralar çıktı. 1 ayın sonuna kadar da yaralar geçmedi. bu süreçte blistex med plus kullanıyordum. sonra decubal dudak kremini aldım. bir iki gün içinde yaralarım iyileşti. o günden beri hiç başka bir dudak kremi kullanmadım, dudaklarımda da tekrar hiç yara çıkmadı. ambalajın arkasında %99 yağ içeriği yazmasına rağmen yağlı his bırakmıyor. ayrıca paraben içermiyor. benim için açık ara en iyi dudak kremidir.

  9 nisan 2016 18:32


  4. Etkisi oldukça hızlı olan bu kremle ben de roaccutane tedavim sırasında doktor önerisiyle tanıştım.işe yarayan tek krem bu olmuştu çünkü dudaklar o kadar kuruyor ki blistex ler vs.çok da işe yaramayabiliyor.bu krem yanık görünümlü aşırı kurumuş dudakta bile akşam sürüp sabah kalkıldığında mucize etkisi gösteriyor. Fiyatı biraz fazla ama bereketli bir ürün,uzun süre gidiyor.

  25 ekim 2016 08:38

  5. Dudağım dikişliyken o kadar çok kurudu ve çatladı ki hiç bir şey etki etmedi. Bir tek bu krem çare oldu. Eczaneden 35 liraya almıştım ki aldığım eczane biraz pahalı bir eczane görece. Ama o kadar az bi miktar yeterli oluyor ki çok uzun süre dayanabileceğini düşünüyorum. Dolayısıyla miktarına göre fiyatı kesinlikle pahalı sayılmaz.

  30 aralık 2016 15:08

  6. Standart blistexler nivealar bodyshop ürünleri dahil denemediği dudak balmı kalmamış bir kişi olarak geçen sene itibariyle eczanelere dadanmıştım. Artık Avene, Babe vs ne marka bulursam, dudak için özel ne ürünü varsa alıyordum ama hiçbiri yeni keşfettiğim Decubal kadar muhteşem etki göstermedi. Artık başka da ürün almam diyorum. Çok güzel nemlendiren, yağlı his bırakmayan, tatsız, kokusuz mü-kem-mel nemlendirici. Hatta hafiften bir dolgunluk bile veriyor, ya da ben öyle hissediyorum, bilemiycem...

  Kesinlikle ve şiddetle tavsiye ederim. Biraz pahalıca, ama minnacık bir uygulama bile etkili olduğu için, uzuun süre kullanılabiliyor. Verdiğin parayı misliyle çıkarır yani.

  28 şubat 2017 12:07

  7. efsane bir ürün. roaccutane kullanmaya başladığımda aldım. 10 farklı markanın dudak balmını kullanmışımdır hiçbiri yanına yaklaşamaz. biraz pahalı ama ben temmuzda aldığım ürünü daha yeni bitirebildim. (8 ay olmuş, hey yavrum hey :)) hatta boşa gitmesin diye tüpü kestim hala içinde en az bir hafta yetecek kadar ürün var. öyle de bereketli.

  kuruluktan dudakta oluşan çizgileri önlediği için de dudakların görüntüsünü pürüzsüz yapıyor ve daha dolgun görünmesini sağlıyor.

  28 şubat 2017 12:28


  8. Anketrent tedavimle başladım ben de. İnanılmaz güzel nemlendiriyor çatlak varsa bile yumuşacık yapıyor blistexin fayda etmediği dudaklarımı adam eden ürün. Parlaklığını bile sever oldum resmen bunsuz bir odadan diğer odaya bile geçemiyorum.

  28 şubat 2017 14:49

  9. Eveet bugün itibariyle yanlış ürüne 40 lira bayıldığım meret. Her yere sorup soruşturdum lakin bir türlü bulamıyordum sonunda bir eczane depoda var getiririm dedi atladım balıklama tabi. Günlük cilt kremi olanını almışım bu da dudak için olan kadar iyi midir yorumlarınızı mesaj kutumda bekliyor olacağım

  4 ekim 2017 02:50

  5

  10. normalde çok sevdiğim blistex'in bile roaccutane tedavisi süresince bana yardımı olmadığı dönemde tanıştığım dudak ve kuru bölge balmı. sadece eczanelerde satılıyor. Fiyatı pahalı gibi görünse de miktarı ortalama 3 blistex'e denk geldiği için neredeyse aynı hesap aslında. çok az bir miktarı da çok çok yeterli olduğu için oldukça da bereketli. tüp şekli de en kullanışlı tip olmakla beraber, kavanoz ve stick çekişmesini de ortadan kaldırıyor. çok seviyorum bir daha başka ürüne para vermem

  27 mayıs 2018 16:43