yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • oylar (7)
  • medya (1)

  1. Bugün aldığım şirin mi şirin kirpik kıvırıcım. İşlevini yerine getiriyor kirpikleri çok güzel kıvırıyor ve yıpratmıyor. Araya göz kapağını sıkıştırmaktan korkup ds kullanmayanlar için tam . Çok pratik çok cici ay ben çok sevdim bunu (gizlinot: swh ) içinde 3 adet yedek süngeri de bulunmakta. Fiyatı sanırım 7-8 tl bi şeydi

  10 haziran 2015 16:28

  4

  2. yaklaşık 5 aydır kullanıyorum ve oldukça memnunum bu üründen. kirpiklerde herhangi bir kırılma veya dökülme yapmadı. silikonu da hem yumuşak hem de yeterli bir kalınlıkta. neredeyse her gün kullanmama rağmen bozulma olmadı(gizlinot: silikonda) ve 3 tane de yedeği olduğu için uzun süre kullanılabileceğini düşünüyorum. fiyat performans oranı gayet iyi.

  10 haziran 2015 16:49 10 haziran 2015 16:50

  3. bir önceki kirpik kıvırıcım yüzünden sağ kirpiklerimin bir kısmını köklediğim için yaklaşık 1,5 sene kadar kullanmayı bırakmıştım. birkaç ay önce yeniden heves edip yeni bir kıvırıcı aramaya başladım. burada yazılan güzel şeylerden dolayı dirty works almaya karar verdim ve bayıldım. kirpiklerimi kıvırırken diplerini acıtmıyor, daha uzun süre kıvırıklığını koruyor ve en önemlisi kirpiklerimi sıkıştırmıyor.

  kirpik kıvırıcı alacaklara/kullananacaklara tek tavsiyem kıvırıcının yanındaki o metal bağlantı yerine çok dikkat edin. yani (link: http://2.bp.blogspot.com/-CWQ4nScHWTE/VUQPGRNZ9RI/AAAAAAAATLc/2uWSSXKZbFM/s1600/DSCN0103.JPG şöyle olanlar) yerine (link: http://1.bp.blogspot.com/-7ekB4bBY0pQ/UOs1BJ_pxvI/AAAAAAAAFlI/hcU9XLrJm6I/s1600/inglot+kirpik+k%25C4%25B1v%25C4%25B1r%25C4%25B1c%25C4%25B1.jpg şöyle olanları) tercih edin ki siz de benim gibi metaline sıkıştırıp kopardığınız kirpiklerinizin ardından ağlamayın sonra. hof, anlatabildim mi emin değilim ama birkaç kıvırıcıya aynı anda bakarsanız anlarsınız bence ne demek istediğimi.

  ekleme: ya siz en temizi bunu alın ya. güzel bu. koparmıyor falan. (gizlinot: swh)

  düzeltme: linkler ölmüş. yenilendi.

  11 haziran 2015 16:11 4 aralık 2015 00:47


  4. geçen aldığım üründür. ama benimkinin içinden 3 adet süngeri falan çıkmadı. gayet güzel kıvırıyor. arada kullanıyorum. zaten orta kıvrıklıkta kirpiklere sahibim. memnunum yani bildiğimiz kirpik kıvırıcı. sadece pembe saplısı :)

  12 haziran 2015 10:55

  5. Paketiyle, şekliyle, ekstra 3 lastiğiyle göze oldukça hitap eden bir ürün. Uzun fakat dümdüz -hatta neredeyse aşağı bakan?- kirpiklere sahip olan birisi olarak kirpik maşaları olmazsa olmazım. Tavsiye üzerine bunu aldım, işini görüyor. Kıvırışını yapıyor fakat diğer maşalara kıyasla biraz hızlı düşüyor ve eski haline bürünüyor kirpikler sanki. Bunun maşayla bir alakası var mı bilmiyorum ama böyle bir şey yaşamadım da değil. Yine de şu an aktif olarak kullandığımı söyleyebilirim.

  10 temmuz 2015 21:06

  6. yeni aldığım sevimli kirpik kıvırıcım. daha önce markasını hatırlamadığım bir tane almıştım ve korkunç bir yapısı vardı kirpiklerimin tamamını kavrayamıyordu, birazı hafif kıvrık gerisi normal kalıyordu, normal olanları kıvırmaya çalışırken göz kapağımı kıstırıyordum derken o korkuyla 5 sene kadar hiç ilişmedim kendisine. burada olumlu yorumları okuyunca bir şans vermek istedim ve gerçekten memnun kaldım. hem tüm kirpiklerimi kavrayabiliyor, hem göz kapağımın başına bir şey gelmiyor, hem de gerçekten kirpiklerimi kıvırabiliyor. daha ne olsun!

  10 eylül 2015 13:15

  7. kullandığım kıvırıcılar içinde en iyi olanı.daha önce watsons kirpik kıvırıcıyı ve her yerde bulunan şu pembe saplı kirpik kıvırıcıyı kullandım.göz şeklime en iyi uyan bu kıvırıcı oldu,daha az kavisli.mekanizması diğerlerinin aksına yaylı ve bu daha kontrollü bir uygulama sağlıyor.3 adet yedeği olmak üzere 4 tane kullanabilieceğiniz dayanıklı ve üst kısmı bombeli lastiği var.çabuk deforme olmayacak gibi.watsons kıvırıcımın lastiklerinin üst kızmı düzdü ve direk kıvıyordu ve çok çabuk deforme oluyordu.şuan fiyatı 9.90 bence kullanım süresi düşünülürse gayet hesaplı ve güzel bir kıvırıcı.

  7 ekim 2015 16:39


  8. benim inatçı ok gibi kirpiklerimi bile bir nebze olsun kıvırmaya yaradı en azından kaldırdı. Önceki kullandığımın markası neydi bilmiyorum. çok sık kullanmama rağmen silikonu ortadan kesilmişti ve bu yüzden kirpiklerimi v şeklinde kıvırıyordu. bence bir şans verin süslüler

  10 kasım 2016 22:09

  9. Harika bir kirpik kıvırıcı yanlış hatırlamıyorsam 14 TL gibi bir fiyata almıştım.Yaklaşık 4 ay once almış olmalıyım.3,5 aydır hiçbir işe yaramadığını düşünüyordum meğersem ben kullanmayı bilmiyormuşum.Nasıl kullanmam gerektiğini şans eseri fark ettim.Kurtulmayı düşünürken baştacım oldu kendileri :) Benden size bir tavsiye hangi gözünüzdeki kirpiği kıvıracaksaksanız o gözünüzü kapattıktan sonra kirpik diplerinize yakın bir yerden kıvırın sonra bu şekilde uca gidinceye kadar birkaç farkli noktada daha kirpiklerinizi kıvırın.Zaten yapa yapa kendi stilinizi oluşturacaksınız.Kirpiklerinizin düzleşmemesi için de maskarayı kıvırdığınız yere değil uçlara sürün.

  25 mayıs 2017 15:59

  10. fiyatına göre çok çok iyi bir kıvırıcı benim kirpiklerim aşağıya baktığı için biraz zorlansam da diğer markalara kıyasla en başarılı dirty works'ün kıvırıcısını buldum.

  14 temmuz 2017 22:39