3.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar (2)
  • medya (1)

6. çok beğendim. Gerçekten çok uygun fiyatlı. Cilde ışıltı veriyor ve vaadini bende gerçekleştirerek aknelerimi götürdü. Tek sıkıntısı iki haftadır kullanmıyprum ve eskisinden daha çok sivilce çıktı yüzümde. Regl döneminin etkisi de olabilir ama bilemiyorum yine de. Haftaya tekrar kullanmaya başlayacağım. Bakalım neler olacak?

9 kasım 14:12

5

5. Akneyi gerçekten yatıştıran ve yağlanmayı azaltan bir ürün. Yalnız dikkat etmekte fayda var bu tür BHA içeren ürünleri kullanırken C vitamini kullanmamak gerekiyor. Hatta AHA'den de uzak durmak gerek aynı ürünün içeriğinde değillerse.

4 eylül 17:16

1

4. Bence bu anti akne değil akne tonik. Maşallah cildimde çıkmayan ağrılı, iltihaplı sivilce kalmadı. Hiç komedon olmayan yerlerimde yapıyor bir de bu sivilceleri. Çenemdeki ve burnumdaki komedonlar ise apaçık duruyor hala. Tek işe yarayan yönü cildimi daha bir berraklaştırdı o kadar ama onca sivilceyle ne kadar berrak olabilir o da ayrı bir şey.

21 ağustos 12:55


3. yeni yeni denemeye başladığım bha içeren tonik. üç dört defa kullandım henüz, bir etkisini gözlemleyemedim. ancak bugün ürünü yanlışlıkla biraz gözaltıma da getirdim, bayağı bir kızardı ve şişti, ayrıca yanağıma kadar uzanan kırmızı kırmızı kabarcıklar oluşturdu. aman dikkat edin. bir de arkasında ürünü oda sıcaklığından düşük bir yerde saklayın yazıyormuş yeni gördüm, ben odamda saklıyordum bir şey olur mu ki acaba, bilemedim şimdi.

19 ağustos 05:47 19 ağustos 05:48

2. (link: https://www.suslusozluk.com/süslülerin-satın-aldıkları-son-kozmetik-ürünü?i=698739 şu) girdimde aldığım ufak tefek ürünleri kullandıkça güncelleyeceğimden bahsetmiştim..

toniği aldığım günden beri gün aşırı kullanıyorum, etkilerini hafiften görmeye başladım.. düşük düzeyde salisilik ve laktik asit içeren bir tonik bu, maalesef alkol de içeriyormuş.

kullandığım ilk hafta sivilcelerimin hepsini bir güzel belirginleştirdi ancak kullanmaya devam ettim, şimdi sivilcelerimi normalden çok daha hızlı sürede kurutuyor.

cildimin minnak minnak soyulduğunu gözlemleyebiliyorum. kapalı komedonlarımın çoğunu da cilt yüzeyime çıkarıp kuruttu, umarım iyi bir şeydir bu.

sadece geceleri kullandığım ve kullandıktan yarım saat sonra da bir uyku maskesi sürüp uyuduğum için söylendiği gibi yağ dengesini kontrol altına alıyor mu emin değilim.

lekelerime bir etki etmedi elbette, uzun vadede sonuç alırsam editlerim kesin.

performansı şimdilik fena olmayan bir tonik, içeriği şu şekilde;

deonized water, alcohol, niacinamide, sodium lactate, dimethyl sulfone, lactic acid, sodium pca, arginine, zinc sulfate, salicylic acid, aleo barbadensis leaf exract, allantion, propylene glycol, zingiber officianale extract, potassium sorbate.

10 ocak 11:47

1. Kullandığım cilt bakım ürünlerinden belki de cildime en iyi gelen ürün bu. Düşük dozda da olsa asit içerdiğinden yalnızca akşam rutinimde kullanıyorum. Kistik sivilceleri değil de daha minik ve yağlı ciltten kaynaklanan sivilcelerim var.

Etkilerine gelirsek kesinlikle sivilcelerim azaldı ve yüzümde renk eşitliği sağladı.

3. şişemi kullanıyorum, kullandığımda yarıdan da az kaldı. Şimdiden doa’da indirim olur mu ki diye bakınıyorum düşünün o kadar vazgeçilmez bir ürün oldu benim için.

Edit: kullandığımız sürece güneş kremini ihmal etmemeliyiz (gizlinot: ☺️)

ilgili medya:
1
25 kasım 2017 00:00 11 şubat 21:05