yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (27)
  • medya (28)

  27. geçen gün yaptıkları yüzde 51 indirim ile multistick allıklarından aldım. Çok yumuşak bir yapısı var, gözümün üzerine de kullandım ve çok memnun kaldım. İnanılmaz kalıcı değil ama birkaç saat güzel idare ediyor. Tam çantaya at çık ürünü, bittikçe alırım. 

  Bendeki 02 numarası, bence rare beauty'nin krem allıklarından nearly neutral muadili. 

  20 mayıs 17:48

  26. pazar günü seçimlerde oy vermeden önce salonun önünde selfie çekilip mail olarak onlara atanlara %51 indirim kodu yollayacaklarmış. çok tatlı, çok düşünceli bir kampanya olmuş. 

  11 mayıs 15:24

  25. süslülerin girdilerinin tamamını okumadan direkt iki allıktan da sipariş verdim, meğer sadece cuma-cumartesi-pazar günü için geçerliymiş. yine de farketmez, hem korona zamanı hem deprem zamanı ahbap derneğiyle işbirliği yapıp destek olan küçük bir işletmeye bir nebze katkıda bulunmuş oldum.

  eski ürün çeşitlilikleri maalesef yok, olsa hem daha çok katkıları olabilirdi satıştan dolayı, biz de destek olurduk.

  14 şubat 17:20


  24. küçük bir işletme olarak çok güzel bir bağış girişimine imza atmış markadır. hem de çok fazla ürünü de olmayan bir marka olarak bu hâliyle geniş bir ürün çerçevesi olan senelerin markalarına ve mağaza zincirlerine örnek olması gerekir. (yazar: veradonovan) süslüme teşekkür ederim, sayesinde daha sonradan almayı düşündüğüm wild pink allığı sipariş ettim. bağış yapmak isteyen süslüler pazar gününün sonuna kadar wild pink veya juicy peach allıklardan satın alabilir.

  12 şubat 12:11

  23. Depremzedeler için meşhur wild pink ve juicy peach allıklarının satışından gelen tüm geliri ahbap'a bağışlayan kozmetik markasıdır. Bu allıkların her birinin ücreti ahbap'a bağış olarak gidiyor.

  Satın almak ve destek olmak için (link: https://ty.gl/9fr5jtm9vs Tıktık)

  12 şubat 02:47

  22. Dora Joy Wild Pink Allık trendyolda an itibarıyla 36.252 kişinin fav listesinde olan ürün. (oha)

  insanlar da oldukça memnun görünüyor. markayı hiç tanımıyorum. şöyle bir baktım nasıl, ne, kim, hala mı, aceba diyerek ancak pek de bir şey anlamadım. sanırım tiktokta bu ürüne denk gelmiştim. Dior allığın muadili olduğunu düşünmüyorum zira dior bir süre sonra cildin yapısına göre daha farklı bir renk alıyor. dioru da bu kadar hype kılan özelliklerinden biri de bu değişim. bu ürün ise baştan sona lineer gidiyor. yanlışım varsa düzeltilebilir. 

  21 ocak 18:56

  21. Trendyoldan wild pink allığını aldığım marka. İlk kez bilmediğim bir kozmetik markasından alışveriş yaptım. Ürünün yorumları çok iyiydi ve elime ulaşınca ben de bayıldım. Dior pink blush a muadil olarak gösteriliyor. Hemen makyajsız yüzüme uyguladım yapısını ve rengini çok sevdim. Yüzde rengin duruşunu chanel affinite 65 e benzettim. 

  17 ocak 15:36 17 ocak 15:37


  20. deep web gibi bir marka. boş makyaj paletlerini almıştım. kendi çantaları içinde birkaç tane dudak kalemi hediyesiyle gönderdiler. açık konuşacağım, dudak kalemlerinin renkleri, şeffaf çantasının kalitesi ve paletin görseli bence çok güzeldi. ana akım firmalarda satışı olsa en az beaulis kadar tutulacağını düşünüyorum.

  14 ocak 2022 18:01

  19. ilk kez burada gördüm ve bi bakayım dedim. macbook'um websitesini "güvenli değil, girme" diyor ve açmıyor. işte öyle profesyonel bir kozmetik firması. rica ederim süslü sözlük yazarlarına "kendini şımartmak isteyen kadınlar için..." diye feyk reklam entryleri girdireceğinize önce paraya kıyın da düzgün bir internet sitesi yaptırın. uyandırdığı güven hissi sıfır. 

  13 ocak 2022 23:54

  18. hem uygun fiyatlı hem kalıcı hem de baymayan bir koku nereden bulabilirim diye düşünenlere cevabım kuşkusuz dora joy'un parfümü ya da kendini şımartmak isteyenler için dört parçadan oluşan parfüm seti oluyor. Şimdiye kadar çıkarttıkları serilere göre 3 adet fakat hepsi birbirinden bağımsız, tekrara düşmeyen ve her kadının en az bir tanesini beğenebileceği türden parfümleri var. Hepsini deneyimleyen ve yalnız ikisine bağımlı olmuş birisi olarak bu girdiyi yalnızca wanna be üzerine ayıracağım.

  Wanna be parfümü tatlı bir pembe tonlu, yumurtaya benzer pürüzsüz tasarımlı bir kapak ile yarı şeffaf cam bir şişe. Şişenin ağırlığı kendini öyle bir belli ediyor ki kokudan yana heyecanınızı artırıyor. Ürün açıklamasına göre kırmızı meyveler, misk, kehribar ve çiçeksi kokular notaları oluşturmakta. Buradan da anlaşılabileceği gibi kokuyu tam olarak tatlı ya da çiçeksi kategorisine koyamıyoruz. Çünkü ilk sıktığınızda aldığınız tatlı -kesinlikle şekerli değil- kırmızı meyvelerin kokusu kendini zamanla misk ve kehribara bırakırken hala duyacağınız çiçek kokuları ile tazeliğini sürdürüyor. Sanırım ben de bu keyifli ton geçişlerinin verdiği zevki ve birkaç gün üst üste kullandığınızda kokuyu artık üstünüzden çıkartamamayı sevdim. Şöyle ki, kabanıma birkaç gün sıktığım parfüm yaklaşık 2 hafta boyunca hala kabanda varlığını sürdürüyordu, ve bu koku kesinlikle insanı boğmuyor, çevreyi de rahatsız etmiyor. Öyle olmasa bu kadar fazla ''bu güzel koku senden mi?'', ''yeni mi sıktın ne güzel kokuyor?'' şeklinde soruları almazdım.

  Parfüm setinin diğer ürünlerinden bahsedecek olursam vücut spreyinin, vücut spreyi olduğuna inanmanız pek güç çünkü kendisi parfümünün kokusuyla birebir aynı ve kalıcılığı da beklenmedik derecede. Yine aynı şekilde duş jeli yalnızca koku değil köpürme başarısıyla da mutlu ediyor. Ve son olarak vücut losyonu, nemlendirmesi yeterli ve parfüm kalıcılığı artırmak için vazelin sürme işini ortadan kaldırıyor. Sadece aynı kokuya sahip duş jeli ve vücut losyonunu kullansanız bile sanki bütün bir parfüm şişesini kullanmış gibi uzun süreli güzel kokabiliyorsunuz.

  ürünlere ait birkaç görseli de medyaya ekleyeceğim.

  ilgili medya:
  2
  13 ocak 2022 18:19