yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (28)
  • medya (26)

  28. İnglot'tan almak istediğim bazı tekli farlar var ve refill far oldukları için mıknatıslı boş bir palete ihtiyacım oldu. Dora joy'un mıknatıslı paletlerini de uzun zamandır görüyordum ve iki tane sipariş ettim. Fiyat olarak çok uygun ve kalitesi de gayet iyi. Düşündüğümden daha büyükler ve içinde büyük bir aynası da var. Bu paletlere epey bir refill far sığar. Çok kullanışlı ve pahalı markaların paletlerine o kadar para vermeye gerek yok.

  28 eylül 2023 15:54

  27. indirimlerinden ben de wild pink allık, transparan pudra ve multi sticklerden 03 rengini almıştım. allık güzel, pudra meh, stick sıcak tonlu bir krem bronzer, çoook yumuşak ve uygulaması kolay. yüzde eriyip gidiyor resmen. sevdim ben yine de. 

  gelelim büyük eksiye.. ürünlerin kokusu. inanılmaz ağır bebek poposu kokuyor ürünler. açık bıraktığımda tüm odayı kokutacak kadar yoğun. birebir yeni temizlenmiş bebek altı parfümü basmışlar ürünlere. parfüm hassasiyeti olanlar sevmeyebilir o yüzden. 

  10 haziran 2023 14:24

  26. geçen gün yaptıkları yüzde 51 indirim ile multistick allıklarından aldım. Çok yumuşak bir yapısı var, gözümün üzerine de kullandım ve çok memnun kaldım. İnanılmaz kalıcı değil ama birkaç saat güzel idare ediyor. Tam çantaya at çık ürünü, bittikçe alırım. 

  Bendeki 02 numarası, bence rare beauty'nin krem allıklarından nearly neutral muadili. 

  20 mayıs 2023 17:48


  25. pazar günü seçimlerde oy vermeden önce salonun önünde selfie çekilip mail olarak onlara atanlara %51 indirim kodu yollayacaklarmış. çok tatlı, çok düşünceli bir kampanya olmuş. 

  11 mayıs 2023 15:24

  24. süslülerin girdilerinin tamamını okumadan direkt iki allıktan da sipariş verdim, meğer sadece cuma-cumartesi-pazar günü için geçerliymiş. yine de farketmez, hem korona zamanı hem deprem zamanı ahbap derneğiyle işbirliği yapıp destek olan küçük bir işletmeye bir nebze katkıda bulunmuş oldum.

  eski ürün çeşitlilikleri maalesef yok, olsa hem daha çok katkıları olabilirdi satıştan dolayı, biz de destek olurduk.

  14 şubat 2023 17:20

  23. küçük bir işletme olarak çok güzel bir bağış girişimine imza atmış markadır. hem de çok fazla ürünü de olmayan bir marka olarak bu hâliyle geniş bir ürün çerçevesi olan senelerin markalarına ve mağaza zincirlerine örnek olması gerekir. (yazar: veradonovan) süslüme teşekkür ederim, sayesinde daha sonradan almayı düşündüğüm wild pink allığı sipariş ettim. bağış yapmak isteyen süslüler pazar gününün sonuna kadar wild pink veya juicy peach allıklardan satın alabilir.

  12 şubat 2023 12:11

  22. Depremzedeler için meşhur wild pink ve juicy peach allıklarının satışından gelen tüm geliri ahbap'a bağışlayan kozmetik markasıdır. Bu allıkların her birinin ücreti ahbap'a bağış olarak gidiyor.

  Satın almak ve destek olmak için (link: https://ty.gl/9fr5jtm9vs Tıktık)

  12 şubat 2023 02:47


  21. Dora Joy Wild Pink Allık trendyolda an itibarıyla 36.252 kişinin fav listesinde olan ürün. (oha)

  insanlar da oldukça memnun görünüyor. markayı hiç tanımıyorum. şöyle bir baktım nasıl, ne, kim, hala mı, aceba diyerek ancak pek de bir şey anlamadım. sanırım tiktokta bu ürüne denk gelmiştim. Dior allığın muadili olduğunu düşünmüyorum zira dior bir süre sonra cildin yapısına göre daha farklı bir renk alıyor. dioru da bu kadar hype kılan özelliklerinden biri de bu değişim. bu ürün ise baştan sona lineer gidiyor. yanlışım varsa düzeltilebilir. 

  21 ocak 2023 18:56

  20. Trendyoldan wild pink allığını aldığım marka. İlk kez bilmediğim bir kozmetik markasından alışveriş yaptım. Ürünün yorumları çok iyiydi ve elime ulaşınca ben de bayıldım. Dior pink blush a muadil olarak gösteriliyor. Hemen makyajsız yüzüme uyguladım yapısını ve rengini çok sevdim. Yüzde rengin duruşunu chanel affinite 65 e benzettim. 

  17 ocak 2023 15:36 17 ocak 2023 15:37

  19. deep web gibi bir marka. boş makyaj paletlerini almıştım. kendi çantaları içinde birkaç tane dudak kalemi hediyesiyle gönderdiler. açık konuşacağım, dudak kalemlerinin renkleri, şeffaf çantasının kalitesi ve paletin görseli bence çok güzeldi. ana akım firmalarda satışı olsa en az beaulis kadar tutulacağını düşünüyorum.

  14 ocak 2022 18:01