yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23)
  • medya (0)

  1. iki hafta öncesine kadar milli takımdaki başarısıyla herkes tarafından gururla bahsedilirken, geçen gün kız arkadaşıyla fotoğraf paylaştığı için hakkında nefret söylemleri dolaşan milli voleybolcu. 

  fotoğrafı paylaştığında hiç de olay olmamıştı, ama çok sevgili onedio ekibi ve akabindeki leş basın “kız arkadaşıyla paylaştığı fotoğraf olay yarattı” diye haber yaparak tabiri caizse kız hakkında lekeleme kampanyası başlattılar. ne diyebilirim ki insanların yönelimleri üzerinden yapacağınız prim batsın. yanındayız ebrar! 

  (link: https://www.google.com.tr/amp/s/amp.onedio.com/haber/basarili-voleybolcumuz-ebrar-karakurt-sevgilisiyle-yaptigi-paylasimla-olay-yaratti-997910 kaynak)

  15 ağustos 2021 23:41

  2. insanların özel hayatına burnumuzu sokmayı ne zaman bırakacağız acaba? En büyük ahlaksızlıklara göz yum, sonra gel kız arkadaşıyla bir fotoğraf paylaştı diye olayı bu kadar abartmak neden? Neden Ebrar'ın olimpiyatlardaki başarısını, Attığı smaçları ve aldığı sayılar konuşulmadı? Belki de bu ülke de en nefret ettiğim olaylardan biri de, insanların başarısını konuşmamak. Ama konu özel hayat olunca maşallah yerden yere vuruyorsunuz. Bırakın size göre ahlaksızlıksa da onun ahlaksızlığı. Size ne, Bana ne, bize ne? Ülkemi en iyi şekilde temsil ediyor mu? Ediyor, voleybol maçlarını izlerken oynadığı oyundan zevk alıyor mıyım? Evet. O zaman susacaksınız arkadaşlar. ülke de o kadar çok olay varken bunu haber yapmak trajikomik.

  16 ağustos 2021 01:09 16 ağustos 2021 01:10

  3. kendisine bayılıyorum ve bu hadsizlerin yorumlarını dikkate almayacağını umuyorum. çok genç ve çok başarılı bir sporcu ayrıca çok güzel bir kadın. hayati da kendi istediği gibi yaşıyor. bu kimilerini kudurtabilir tabi. ama içlerine içlerine ağlasınlar, rezil düşünceleri benim midemi bulandırıyor.

  16 ağustos 2021 01:39 16 ağustos 2021 01:40


  4. İzlemekten hoşlandığım başarılı voleybolcu. Dövmesi ve saçları, dövme ve renkli saç sevmiyor olmama rağmen, gerçekten hoşuma gidiyor.

  Daha çok ekranlarda görebilmemiz dileğiyle.

  16 ağustos 2021 01:49

  5. Cinsel yönelimiyle ilgili kendisinin bir beyanı yok, açılmış değil. Kaldı ki malum sayfalar haber yapana kadar kimsenin fotoğrafa tepki gösterdiği falan da yoktu. Ebrar'a destek olma amacıyla da olsa konunun konuşulması ona uzun vadede zarar verici olabilir diye düşünüyorum. Uyuyan yılanı uyandırmaya gerek yok bence.

  Tanım: milli voleybolcu

  16 ağustos 2021 15:42

  6. ülkeye ebrar karakurt'un çeyreği kadar yararı olmayan bir grup cahilin eleştirdiği başarılı milli voleybolcudur.

  16 ağustos 2021 18:14

  7. olimpiyatlarda voleybolcularımız arasında en çok keyif alarak izlediğim, kariyerinin çok çok daha iyi günler göreceğine inandığım milli kadın voleybolcumuz. 

  16 ağustos 2021 20:00


  8. Karizmatik ve başarılı millî voleybolcumuzdur. öte yandan kendisi olmayı başarılı, karizmatik olmasa da, başka hiçbir ekstra özellik taşımasa da hak ediyor. çünkü var olmak bunlarla ilgili değil. var olmanın bazen birilerine inat ayakta kalmak olduğunu bildiğinden eminim ve onunla gurur duyuyorum.

  cinsel yönelimi hakkında hiçbir beyanı bulunmadığını da belirtelim. evet, her ne kadar athena'dan "ben böyleyim" paylaşmış olsa da, olay hâline getirilen gönderisini silmiş. profilinde tutmaya mecbur da değil. ama istese de tutamayacağı bir ülkede olduğunun bilincinde ve kışkırtıcı haberlerin onu kariyerinden edebileceğini unutmamak lazım. hiçbir lgbti+ kişisi aktivist olmak zorunda da değil. bu arada lezbiyen olmasının da şart olmadığını umarım biliyoruzdur, birçok farklı cinsel/duygusal yönelim bulunmakta çünkü.

  edit: nahoş bir şekilde demet akalın ve ebru gündeş gibi fobik beyanları bulunduğu bilinen tiplerin de günah çıkarma vesilesi olarak kullanılmış. bunlar gibiler sadece pride gününde gökkuşaklı reklam verip geri kalan günlerde hiçbir şey olmamış gibi davranan paragöz şirketlerden farksızlardır. samimiyetsizler. dolayısıyla ek tanım: kendisidir. kimsenin kendisini parlatma vesilesi değildir.

  17 ağustos 2021 03:25 17 ağustos 2021 03:29

  9. An itibarıyla romanya maçında destan yazmaktadır. Henüz 21 yaşındaki şu çocuğa bakınca başarılı bir sporcu, hırslı bir oyuncu dışında nasıl başka birşey görebiliyorlar, ne hakla özel hayatından dem vurup akıllarınca bu başarılarını itibarsızlaştırıyolar anlamıyorum... çatır çatır oynuyor adeta yobazların ağzına çakıyor o smaçlarını pembiş lokumum

  18 ağustos 2021 21:32

  10. 26 sayı ile oynayıp yobaz sürüsüne gerekli cevabı vermiştir. Yürü be pembe kafa!

  18 ağustos 2021 22:36