yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • medya (3)

  1. Show tv'de çocuktan al haberi isimli yarışma da oynayan henüz 3 yaşında dünyalar güzeli bir bebek.

  Malesef ailesi bu sirinligi ticarete dokmuş, instagram'da her fotoğrafı sponsorlu

  Evet ikea reklamında da oynayan bebek bu bebek.

  Tv'de gördüğümde yüreğim eriyor kutu bebek seni..

  Her bölüm ayrı bir yemek ezberletiliyor ve izlettiriyor kendisini

  Umarım gelen bu yapay geçici ilgiye alışıp normal hayata alışmakta zorlanmaz,psikolojisi darbe almaz.

  (gizlinot: çocuk istismarı sadece cinsel istismardan ibaret değildir. Umarım bu gerçeğin farkına varirsiniz ey sosyal medya anneleri!)

  26 şubat 2017 17:34

  2. Verdiği yemek tariflerine hayran olduğum barbie bebek! bi' çocuk nasıl bu kadar düzenli ve doğru tarif verebilir ya. Hadi ezberlettiler diyelim, bu yaşta o ezber yeteneği bile harika. (gizlinot: <529976135)

  26 şubat 2017 17:52

  3. Show tvdeki çocuktan al haberindeki dünyalar tatlısı kutu bebek çok da akıllı,öyle güzel yemek tarifi veriyorki bayılarak izliyorum.

  26 şubat 2017 20:24


  4. böyle meşhur olmadan çok önce biliyordum ben bu miniği. O boncuk boncuk gözleri kelimeleri tane tane vurgulu vurgulu söyleyişi, bebek suratı! Bayılıyorum bayılıyorum. İnanılmaz zeki inanılmaz akıllı bir çocuk. Hem de daha 3 yaşında.Ama bu kadar erken yaşta kameraydı şöhretti programdı reklamdı derken psikolojisi bozulmaz umarım. Büyümüş de küçülmüş, bıcır bıcır bu minik kızı çok seviyorum ben. Bir ömür mutlu olsun hep yüzü gülsün.

  26 şubat 2017 20:29

  5. ailemin ve arkadaşlarımın doğurmam için sipariş verdiği şirinlik abidesi. 4 bir yandan fotoğraf ve videoları geliyor, izle izle benzer belki diye (gizlinot: elimden geleni yapıyorum gençler tamam)

  bebeklerine sponsor alıp da event event (!) gezen blogger annelere son derece gıcığım ve evet bu kesinlikle çocuk istismarı. ebrarın ailesi özelinde nasıl yaşıyor bilmiyorum ama en azından paylaşımlardan gördüğüm kadarıyla ebrar üzerinden gelen para ile lüks içinde yaşama derdinde değiller. biriktirip çocuklarının eğitimine harcayacaklarsa ne mutlu onlara..

  minik gerçekten aşırı sevimli ve bilmiş. umarım büyüdükçe bugün yaşadığı popülerlik onda travmaya sebep olmaz. ayrıca ablası da gördüğüm kadarıyla eli yüzü düzgün ama kardeşi kadar dikkat çekmeyecek bir genç kız. umarım bu durum onun psikolojisini de bozmuyordur.

  27 şubat 2017 13:07

  6. Gördüğüm en güzel bebek. Resmen porselen bebeklere benziyor o saçlar o gözler yüz. Anne bloggerlara ve çocukların bu şekilde kullanılmasına karşı biri olmama rağmen izlemekten kendimi alamıyorum. O bilmiş tavırları o yemekleri ezberleyişi hareketleri allahım mükemmel bi tatlılık ya. Hayatı hep güzel iyi olur umarım şu an ki neşesi ve tatlılığı devam eder.

  7 mart 2017 18:11

  7. inanılmaz tatlı bir bebek ama kendi ailesi bilhassa videolarını çekip youtube'da yayınlayan annesi çocuğu istismar ediyor. bu gerçeği bebeğin şekerliği değiştirmez. her videosuna denk gelişimde ailesine sinir oluyorum bunca pisliğin olduğu dünyada nasıl çocuğun her halini yayınlarlar üstelik çocuk üzerinden para kazanmayı asla etik bulmuyorum. çocuğun ailesi çocuğa bakmakla yükümlüdür çocuğun üzerinden para kazanmak çok adi bi şey. çocukken çok ünlü olup büyüyünce eski ilgiyi bulamayan çocukların yaşadığı travma bi yana çocuk resmen program program, reklam reklam koşturuluyor. bu düpedüz istismar ve insanların bunu kendi çocuklarına yapabilmesi toplumda ne denli bilinçsiz evebeynlerin var olduğunu gösteriyor.

  29 mart 2017 17:19


  8. gördüğüm en güzel bebek olabilir, inanılmaz tatlı.

  29 mart 2017 23:57

  9. bir (link: https://www.youtube.com/watch?v=aw3N5h7tfsU Brielle) olamaz..

  30 mart 2017 18:49

  10. oyuncak bebek kadar güzel olmasına rağmen maalesef adına üzüldüğüm çocuk.

  aslında çocuk olmasına bile izin verilmiyor gibime geliyor. sanki ailesi sağmal bir inek bulmuşçasına çocuğu kullanıp hazır akarken dolduralım diyorlar.

  şimdi baktım 3 yaşındaki bebeye ""official" hesap açmışlar. bir de kocaman maşallah yazmışlar ironiye gel. çocuk değil de sanki kadınmışçasına sponsorlu pozlar.

  bilmiyorum küçük yaşta çocukların bu kadar reklam malzemesi olmasına karşıyım. bırakın rahatça yaşasın yaşını, büyütmeyin, öyle bilmişliklere zorlamayın.

  jonbenet ramsey gibi çok yazık olmuş örnekler var. daha çok masum bu kuzular bırakın fotoğraf çekinirken dudaklarını uzatmak yerine koşarken düştüğü dizleri kabuk tutsun.

  30 mart 2017 22:35