yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21)
  • oylar (11)
  • medya (1)
  4

  21. bu ürünün sivilce yapmaması için olabildiğince ince sürmek gerekiyor. her ne kadar çok yönlü bir ürün diye pazarlansa da (makyaj bazı, kısmi nemlendirici, cilt/makyaj temizleyici ve maske) bence en çok kuru ciltlerin sevebileceği bir makyaj bazından ötesi değil. maske olarak kullanmak ise sivilceye davet. acil durumlarda makyajı çıkartmak için de kullanılabilir ama her gün makyaj yapan birisi için uygun değil. belki kullananlar vardır, bebak acıbadem sütü de benzer işleve sahipti. koku hassasiyeti olanlar için de kokusu oldukça yoğun. ben sadece orijinal olanını denedim.

  26 mart 16:45

  5

  20. yaklaşık bir aydır kullandığım günlük nemlendiricim. iki seneden daha fazla süredir missha madecacosside serisinin x2 kremini kullanıyordum. hem bereketsiz oluşu, hem verdiği nemin yetersiz gelişi hem de missha'nın fiyat politikası sebebiyle markadan oldukça uzaklaşmıştım. tek tesellim missha ürünlerinin cildimde sivilce çıkartmaması ve alerjik reaksiyona sebep olmaması olduğu için kullandığım ürün yerine bir ürün bulabilmekte zorlanıyordum. nemlendiricim bittiğinde tekrar alabilmek için ramazan bayramı indirimlerini beklemiştim ama farkettim ki kadınlar gününün de yakın tarihte olması sebebiyle hiçbir indirim yapmamışlar. embryolisse kremi trendyol'dan satın aldım ve kısa sürede elime ulaştı. ayrıca 75 ml aldığım için yanına markanın mumunu da hediye olarak göndermişlerdi. cildim hiç olmadığı kadar aydınlık, nemsizlik sebebiyle ara sıra çıkan sivilcelerimden eser yok, herhangi bir cilt makyajı yapmadan sağlıklı görünen bir cilde sahibim. metal tüpte olması hariç her şeyini çok beğendim. bir de sıvı olması sebebiyle kapağı kapalıyken kapağın içine biraz akıyor. kremimi sürerken ilk olarak kapağa akanları kullanıyorum. kuru ciltli, aydınlık ve sağlıklı görünüm isteyen, markaların fiyat ve müşteri politikalarından sıkılan süslüler şans verebilirler bence.

  27 mayıs 2022 13:49

  5

  19. günlük olarak kullanımda sivilce çıkaran ama makyaj altına mükemmel olan krem. ince yapılı fakat bu sivilce yapmayacağı anlamına gelmiyor. çok az miktar yeterli geliyor. ben makyaj altına seviyorum bu kremi onun dışında her gün kullanılmaya uygun değil. ten makyajı (bb,fondöten) altına kullanılabilir. kuru ciltliler sever ama yağlı ciltlilerde ekstra parlama yapar. ben kuru ciltliyim en çok fondöten makyajı altına kullanıyorum bu ürünü.

  10 şubat 2022 18:37


  18. Şu ana kadar 4 paket bitirmiş olduğum favori nemlendiricim. Aşırı kuru bir cildim var, hani yeterli derecede nemlendirmezsem pul pul dökülen bir cilt. Bu sebeple her zaman kurtarıcım olmuş nemlendiricidir benim için. Cildim kuru olduğu için ne sivilce ne de parlama yapıyor bende ve az bir miktarı dahi yeterli oluyor. Ama karma veya yağlı cildiniz varsa tavsiye etmem, cildiniz kusabilir bu ürünü ve parlama yapar. (kuzenimde denemiştik, kendisinin yağlı cildi var ve o beğenmedi)

  31 ekim 2021 14:21

  17. Cildim kış aylarında havaların çok kötü olduğu dönemlerde aşırı kuruyor. Ben de bu aşırı kuruyan dönemlerde lait creme kullanıyorum. Ya da bir gece makyajı yapmadan önce makyajın cildimden dökülmemesi için makyaj bazı olarak kullanıyorum. Çok ama çok memnunum. Yoğun bir krem olmasına rağmen yapısı o kadar yoğun değil ve yağlı bir his bırakmıyor bende. Karma bir cildim var ve bende sivilceye neden olmadı.

  21 ekim 2021 14:14

  16. ilk nemlendiricim buydu. daha doğrusu benim değil annemindi. çocukken onun kozmetik ürünlerini yüzüme sürmeyi çok severdim. o dönemler herhangi bir cilt problemim yoktu o nedenle etkileriyle ilgili bir yorum yapamayacağım ama o lilyum kokusu hala burnumda şu an. anılar anılar fjdjf.

  28 temmuz 2021 17:16

  4

  15. yeni aldığım ve az önce ilk defa kullandığım nemlendirici. ben alev karslıdan görerek aldım ve ilk izlenimim cildimi yumuşacık kadife gibi yaptığı. sivilce de yapmazsa favori nemlendiricim olur. yapısı gerçekten ince, kokusu da rahatsız edici değil fena sayılmaz. ben kozmela'nın bayram indiriminden 131 liraya aldım, diğer nemlendiricilere nazaran 75 ml olduğu için de çok uyguna geliyor. uzun vadedeki etkilerini editlerim.

  ilk edit: cok az bir miktari bile yetiyor fakat burnumda fena halde yağlanma yapıyor, yagli ciltlere tavsiye etmem.

  28 temmuz 2021 14:53 30 temmuz 2021 16:10


  14. Güzel bir nemlendirici, dokusu yumuşacık, insanı rahatlatıyor sürünce. Kurudan karmaya dönük bir cildim olsaydı çok severdim ama yağlı cildimde fazla parlama ve yapışma yaptı. Ama Asla Sivilceye sebep olmadı. çok fazla kullanmadım bu sebepten ötürü, türkiye’ye gittiğimde çok çeşitli kremler denemeyi seven anneme denettim, buzdolabına koyup kullandı ve çok beğendi. Onun da cildi benim gibi yağlı ama parlamayı sorun etmediği için memnun. 2018’de £20’a almıştım (o zamanın kuruyla 120 liraya gelmişti) 

  2 şubat 2020 14:07

  4

  13. ben buna bayıldım, çok sevdim. ama ne zaman? sadece makyaj altına, yani ten makyajı yaptığım zamanlar. çünkü normal nemlendirici gibi her gün kullanımda komedon yaptığını fark ettim(gizlinot: muhtemelen mineral yağlardan ) ve o şekilde kullanmayı bıraktım. fakat ten ürünü olarak kullandığım dr. jart cicapair tiger grass color correcting treatment altına çok güzel nem verdi yumuş yumuş yaptı cildimi. dr.jart'ın yapısı kalın olduğu için onun sürümünü de kolaylaştırdı. şu an için çok memnunum bu üründen.

  8 ocak 2020 19:01 8 ocak 2020 19:25

  4

  12. Geçen sene çok soğuk kış günlerinde edindiğim krem. Aslında beklediğimden daha kıvamlı olması beni üzmedi . Çok kuru bir cilde sahip olmama rağmen benim bile t bölgemde hafif parlama yaptı. Ancak nemlendirmesinden çok memnun kaldım. Tabi Fransanın mucizevi kremi diye tanıtılıyor, o kadar da abartamam. Bahar aylarında hemen rafa kaldırmak zorunda kaldım. Sadece soğuk havalarda cildi çok kuru olanlar için iyi olabilecek bir krem diyebilirim. Makyaj bazı olayında katılamayacağım çünkü fondoteni yerinden kaldırıyor. Yağlı ciltli süslüler memnun kalmaz diye düşünüyorum, hatta karma cilt bile parlama yaşayabilir. Dediğim gibi cildimiz bazen pul pul kuruluk yaşarsa bu krem o işi yerine getiriyor ve hoş bir rahatlama yaşatıyor. Kokusu beni rahatsız etmedi.

  16 kasım 2019 16:18