yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • oylar (4)
  • medya (2)

  1. flormar'ın bir süre önce çıkardığı pin-up koleksiyonundan olan, ahir ömrümde kullandığım belki de en kötü maskara.

  'too burgundy' isimli rengine vurulup aldım, zaten değişiklik olsun diye bordo tonlarında bir maskara arıyordum, hazır bulmuşken alayım dedim, demez olaydım. inanılmaz başarısız, para israfı bir maskara. ne hacim veriyor, ne uzunluk veriyor, sadece kirpiğinizi temiz bir (gbkz: kaş ve kirpik tarağı) ile taradığınızı düşünün, işte bu maskaranın verdiği etki de bundan fazlası değil. tüm bunların üstüne bir de gün içinde dökülme yapması var ki, ne siz sorun ne ben anlatayım.

  bak yine sinirlendim, resmen 25 tl'mi sokağa atmış gibi hissediyorum yahu! bir daha da türkiyeli bloggerlara uyup da bir şey alırsam nolayım.

  önemli not: ben sadece bendeki rengi yorumladım, diğer renkleri başarılı olabilir bilemem, ama 'too burgundy' için durum malesef bu.

  26 mart 2015 23:03 26 mart 2015 23:07

  2. Hacim vermesi cidden guzel olan rimel. Kızlar gorsele ekliyorum bu rimeli sürmüş halini ve rimelsiz halini, oradan görüp karar verebilirsiniz.

  8 haziran 2015 13:08 8 haziran 2015 13:08

  3. Too burgundy rengi berbat. Hiç surme daha iyi, cunku hiç boyamıyor.

  Flormar a sozum, o kocaman fırçayı acilen kirpiği boyayan bir fırçayla değiştirin. Bunca büyük bir firmaya yakıştıramıyorum bu berbat rimeli. Cok param varmış gibi copu boylayacak.

  1 temmuz 2015 21:19

  4. kaçıncısını bitirdim, aldım hatırlamıyorum. too black olanı kullanıyorum ve gerçektende hem gayet siyah hem de hacim veriyor. alt kirpiklere sürmek çok zahmetli fırçasının tombulluğu yüzünden ama hacmi veren de fırçasının o kadar büyük olması zaten. kullanmaya devam edeceğim bir ürün olacak.

  21 temmuz 2015 12:20

  5. merhaba,arkadaşlar

  too wolume maskara nın kahverengi rengini görüp edinmiştim. normalde kirpikler, mascara konusunda çok seçiciyimdir, bu rimeli sadece rengi için edinmiştim.

  renk konuşnda, çok başarılı kahverengisi çok güzel; fakat sürdükten sonra gözümde batma yaptı rahatsızlık verdi.

  bu konuda sıkıntılı onun dışında hacim konusunda iyi, iyi değil diyen arkadaşlar lütfen sürüş tekniğini konusunda dikkat etsinler. bir çok kişi doğru sürüş yapmadan rimel iyi değil yorumunu yapıyor. rimel alırken dikkat etmemiz gereken konu fırça yapısı, biz tek tek ayırsın mı istiyoruz( silikon fırça)

  bütün halde çok hacimli olsun mu? (kıl fırça)

  isteğimize göre fırça yapısını belirleyip, daha sonra marka tercih etmeliyiz.

  bütün bunları karşıladıktan sonra en önemli şey, sürüş tekniği, öylesine bir iki kez sürüp bitirirsek uygulamayı verim alınmaz.

  özellikle gözler konusunda hassas iseniz biraz süre ayırmanız gerekiyor.

  9 ağustos 2015 15:56 17 ağustos 2015 10:38

  6. Resmen rüyamda bile kendini belli eden maskara. Süslüler bu sabah kargom gelmeden bir ara kalktım, baktım telefona mesaj gelmiş ''Bla bla kargonuz dağıtıma çıktı'' diye. İyi dedim. Ama ondan sonra yine uykuya dalmışım bir anda. Yarım saat kadar daha uyumuşum. O sırada da rüyamda kargom geliyordu. (gizlinot: swh) Kutuyu açıyorum, annem eline maskarayı alıp ağlamaya başlıyor. ''Bunu mu layık gördün bana? Güzel değil'' diye. Ben de onu ikna etmeye çalışıyorum falan. Ben sana aslında onu almadım, yanlış göndermişler diye. (gizlinot: swh ) Neyse gerçekten kötü bir maskara. Pişmanım aldığıma. Keşke bunun hakkındaki yorumları da okusaydım. :( Pütür pütür oluyor. Kirpikleri biraz tel tel yapıyor o kadar.

  25 ağustos 2015 13:22 25 ağustos 2015 13:33

  7. too black ne kadar başarılıysa too burgundy o kadar rezalet.

  ilk açtığımda acaba kullanılmış bitmiş bi ürün mü aldım diye düşündüm çünkü daha sürerken minik minik fırçadan dökülmeye başladı ve bildiğiniz kuru. Renk vermesi inanılmaz başarısız. Uzatma, hacim verme falan bunlara hiç girmeyelim bile..

  Bi de sanki çok süper bi iş yapmış gibi çıkmak bilmiyor. biraz elime bulaştırmıştım kaç kere yıkadım, yağ bazlı göz makyajı temizleyicisi ile sildim, yok izi çıkmıyor.

  indirimde görüp almak isteyenler olabilir, ben de too black çok başarılıydı diye bugün indirimde görüp aldım ama değil 12 küsür, 2 tl bile fazla bu rengi için.

  25 eylül 2015 13:33

  8. ben bu maskaranın kahverengi olanına sahibim, günlük kullanım için çok beğeniyorum, hiç bi sıkıntı yaşamıyorum, diğer renkleri için bi yorum yapamam.

  25 eylül 2015 16:01

  9. Ömrü hayatımda kullandığım en kötü maskara. Bende too burgundy ve too brown renkleri var (gizlinot: ben de neden ikisini birden aldıysam). Hacmi uzatmayı geçtim bi rengini verse bari. O da yok. Ziyan olmasın diye (gbkz: essence lash base maskara)yla kirpiklerimi beyaz yapıp üzerine bu flormar too volume sürüyorum azıcık idare eder oluyor.

  25 eylül 2015 17:33 25 eylül 2015 18:41

  10. Ben bu maskarayı övmeye geldim... öncelikle kirpiklerim çok sık değil, uzun ama uçlara doğru sarardığı için kısa görünüyorlar. Ben bu maskarayı kahverengi rengi olduğu için almıştım kıl bir fırçası var biraz büyük bir fırça. Çok ıslak bir yapısı yok kirpikleri yapıştırmıyor cildim yağlı olmasına rağmen sabah 9da sürdüğüm rimel akşam 7-8e kadar gözümde akmadan kaldı. Benim için tek eksisi kahverengi olduğunu belli etmemesi. Böyle koyu kahverengi duruyor. Bence siyahı gayet güzel iş görür. Tekrar alırım

  10 şubat 2018 01:31