yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (5)
  • medya (1)

  1. hem uzatma hem de hacim isteyen kirpikler için çok başarılı bir çözüm. sunan maskara. fırçası silikon, fırçanın sap kısmında çevrilebilir bir kısım var. çevirdikçe fırçayı döndürüp düzden bükümlüye çeviriyor(gizlinot: görsele bakınız)

  fiyatı şu anda flormar'ın sitesinde 35 lira ancak indirimde 25 liraya bulunabildiğini gördüm. hayatımda kullandığım fiyat/performans oranı en başarılı makyaj ürünlerinden birisi. maskaraya fazla para vermeyi sevmiyorum, en çabuk kuruyan ya da tükenen ürünlerden biri çünkü benim için. 15 liraya genelde kullandığım (gbkz: wet'n wild), (gbkz: rival de loop) gibi markalar yerine tercih edebileceğim bir ürün. düz hali biraz fazla uzun, ilk görüşte göz çıkaracakmış gibi korkutucu bir hali var ama insanın eli de gözü de alışıyor(ybkz: swh)

  23 haziran 2017 12:12

  2. kirpiklerim kısa, cılız ve düzdür.buna rağmen kirpik kıvırıcı kullanmadan kirpiklerimi kıvırıp hacimlendiren, uzun gösteren ve gün boyu duruşu bozulmayan, akma bulaşma yapmayan, temizlemesi de kolay olan rimeldir. en sevdiğim.

  23 haziran 2017 13:11 23 haziran 2017 13:12

  3. Kendisini meşhur Gratis indiriminden 17 küsür gibi bir fiyata aldım.Önceden Maybelline Lash Sensotional kullanıyordum.O bitince birçok youtuber/blogger da gördüğüm için ve fırçasının gerçekten işe yarayıp yaramadığını merak ettiğim için denemek istedim.Yeni yeni kullanmaya başladım.Yapısı çok ıslak değil.Fırçası işe yarıyor,kirpikleri yapıştırmıyor ama bir Lash Sensetional da değil yani.Gün sonunda makyajımı çıkarırken biraz dökülme yaptığını gördüm.Kolaylıkla çıkabilmesi güzel çünkü Lash Sensetional çok zor çıkıyordu.Çok çok güzel değil ama günlük kullanıbilecek bir maskara.

  30 kasım 2017 17:02


  4. kirpiklerim çok gür ve uzun değil, buna rağmen fırçasını adım adım çevirerek uyguladığımda vadettiği uzunluk, kıvrım ve hacmi elde ettim. İnanılmaz güzel görünüyor kirpiklerim, takma kirpik olup olmadığını soran bile oldu. daha önceleri maybelline, loreal, clinique markalarından bir çok rimel denedim ama sanırım favorim triple action <3

  15 mart 2018 10:04

  5. maskara konusunda biraz hassas olmakla beraber, daha çok; uzun ve bombeli olmayan yapıda fırçası olan maskaraları tercih ediyorum. max factor masterpiece ile birlikte favori maskaram olmaya aday bir ürün. kirpiklerimin uçları sarı ve bu sebeple olduğundan daha kısa görünüyor. bu maskara ile istediğim uzunluğu elde ettim.

  28 mart 2018 09:38

  6. Günlük makyajlarda kullanılabilecek güzel bir maskara. fırçası dümdüzken sadece biraz boyuyor kirpikleri, kıvırdıkça hacim vermeye başlıyor. ağırlık yapmıyor, dökülmüyor, kolayca çıkıyor, uzunluk meh ama hacim veriyor, kaç kat sürülürse sürülsün kirpikleri birbirine yapıştırmadan yelpaze gibi tek tek ayırıyor.

  ama tekrar almam, çünkü ben daha çok l'oreal baby roll, essence i love extreme gibi dramatik sonuçlar veren maskaraları seviyorum. verdiği etki bana yetmedi. ayrıca içinde 6 ml ürün varmış bu da standart gramajlardan %25-%30 daha az. normal fiyatı 35 lira, %50 indirimde almamış olsaydım üzülürdüm.

  27 nisan 2018 12:27

  7. Özellikle kısa ve seyrek kirpiklerde çok etkili bir maskara. Çevirince fırçasının değişebilmesi de asıl güzel özelliği. Fiyat-performans olarak gayet iyi ama aynı fiyata daha iyi maskalar da bulabilmek mümkün.

  6 haziran 2018 16:59


  8. Kirpiklerim uzun ve hacimli değil. Maalesef bu maskaradan da istediğim verimi alamadım. Günlük olarak kullanılabilir fakat ben yine de maskara sürmüşüm gibi hissetmiyordum bununla. Bitmeden kullanmayı bıraktım açıkçası.

  2 temmuz 2018 00:23

  9. Aşık olduğum maskara. Sırayla üç aşamayı da uyguluyorum. Kirpiklerimde takma kirpik etkisi oluşturuyor (kirpiklerim kısa değil). Akma kokma dökülme yapmadı. Kolay çıkartılıyor, kirpiklerimi dökmedi. Ancak çok çabuk biten bir ürün ve fırçası biraz fazla büyük iç taraftaki kirpiklere uygulama yapmak biraz zor olabiliyor. Kirpikleri tek tek ayırmasını sevdiğim için maskaradan önce tarak olarak kullanıyorum

  7 eylül 2018 14:03

  2

  10. üç fırça tipini de sırasıyla kullandığımda çok beğendiğim maskara ama çabuk kurudu. çabuk kurumasını ml'inin az olduğuna bağlıyorum ben. ilk fırça tipinde tek tek ayırıp uzatıyor. ikinci fırçası kıvırıyor, üçüncüsünde ise volume veriyor. volume vermesi çok muhteşem değil bir loreal paris paradise maskarasının verdiği efekti vermiyor ama topaklanmadan hafif volume vermesi güzeldi.

  ama piyasada çok daha iyi maskaralar varken bu kadar çevirme zahmetine girmenin gereği yok, üstelik ml bakımından az ve çabuk kuruyor. paketi şık ve açıkçası biraz da merak ettiğimden aldım. Bir daha alacağımı sanmıyorum.

  20 ağustos 2019 22:27