yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (104)
  • oylar (70)
  • medya (3)
  4

  1. Waterproof olup olmadığı üzerinde yazmıyor,sanırım değil ama terlediğinizde yada ıslatınca (gizlinot: yüz yıkamak gibi,çok ovuşturmayınca ) çıkmıyor,asla akmıyor.asssla topaklanma yapmıyor,kirpikleri hem dolgunlaştırıp hem de uzatan tam bir cat eye görünümü veren kullandığım ilk ve tek rimel.bununla uyuyunca (gizlinot: ne yazık ki bazen silmeye üşeniyorum ) sabah panda gibi uyanmıyorsunuz,göz kenarlarına dökülmüş oluyor ama bir yüzünüzü yıkadığınızda hemen geçiyor ayrıca kirpik diplerinde de kalmıyor.rimeli şöyle bir dokundurup çekseniz bile hemen kirpikleri kaldırıp etkisini gösteriyor.yani kıvırıcı kullanmanıza da gerek kalmıyor.ayrıca kirpikleri de dökmüyor.

  Şimdiye kadar hiçbir eksisini görmedim.sadece doğuştan uzun ve kıvrık kirpiklilere (gizlinot: türkan şoray kirpiğine sahip şanslı süslülere ) pek önermem zira kirpikleri fazlasıyla yukarı kıvırıyor.ama kirpikleri çok düz,çok aşağı bakan,çok kısa olanlar en azından ucuz,denk geldiğinizde bir şans verin derim.fiyat-performans oranı bu kadar tavan olan başka bir ürün görmemişsinizdir. :)

  20 ağustos 2015 23:41

  2. ne uzattı ne hacim verdi. üstelik bir de kirpiklerimi birbirine yapıştırdı. siyahlığı da iyi değil bence. ben hayal kırıklığına uğradım. zaten golden rose'un allah belasını versin ne alsam hayal kırıklığına uğruyorum ya.

  Edit: tüm söylediklerimi yutup tekrar yazıyorum. Buna bir şans daha verdim ki iyi ki vermişim çünkü kullanılmıcak gibi de değilmiş yani. Biraz akışkan yapısı var çabuk bulaşabiliyo. Uzatıyo, hacim de verdi diyebilirim. İkinci kata müsait değil. Bide tombik tombik yerlerinden dolayı kirpiklerim biraz o şekli alıyo. Çok hafif dökülme yapıyo. Uzun sürede ama. Günlük kullanıma çok uygun fiyatına göre falan harika. Sana önyargılı davrandığım için,ilk denemeden sonra kenara attığım için özür dilerim sevgili cat walk:(

  21 eylül 2015 00:25 3 ekim 2015 16:26

  3. Kendisini çok mu çok sevdim. Tek tek ayırdı, uzattı. Golden rose rimellerine aşıktım zaten beni yanıltmadı. İlk sürdükten 2-3 saat sonra biraz sönse de kirpiklerimi tek tek ayırması, uzatması harika çok severek kullanıyorum kendisini. Bu seride sarı olanı (maxim eyes olması lazım isminin) kullandım o bir tık daha iyiydi ama bu seriyi çok beğendim. Bittikçe alırım kullandığım rimellerini. Hem uygun fiyatlı, hem istenilen performansı bana verdi.

  10 ekim 2015 13:32 22 ekim 2015 12:30


  4. oldukça kuru bir yapıya sahip rimeldir.gözümle görmesem tester ürünü sattıklarını düşünecektim.gel gelelim oldukça memnunum.ama sanırım normalden daha hızlı kuruyacak bir ürün olacak.

  28 kasım 2015 15:26

  5. uzunluk değil ama hacim verme konusunda orta derece başarılı bir maskara. üstelik topaklanmıyor. fiyatı da gayet uygun. günlük olarak kullanılabilecek bir maskara fakat bendeki çabuk kurudu sanki. ama yine de atmadım çünkü fırçası çok hoşuma gitti, silikon-konik bir fırça. sürümü kolay. alt kirpiklere de kolaylıkla uygulama yapılabilir.

  13 aralık 2015 04:12

  6. 3-4 kat sürüyorum genelde her katta performansını arttırıyor ve kirpikleri yapışıtırmıyor,topaklanmıyor.

  Hacim i çok hissedemesem de kirpikleri ayırmada ve uzatmada çok başarılı.

  Genelde farklı özelliklerde 3rimeli üst üste sürüyorum ve uzatma Ayırma Görevini catwalk üstleniyor. Ayrıca fırçası ince hakimiyeti kolay, alt kirpiklere de sadece bu maskarayla düzgün uygulayabiliyorun.

  Bana hediye gelmişti ve tam 1yıl oldu. Hala kurumadı :)

  13 aralık 2015 12:00

  7. Bir kat Rimmel Lash Accelerator'un üzerine sürüldüğünde hem uzun hem dolgun kirpiklere sahip olmamı sağlayan über maskara,Wet'n Wild Megalength ile de olur.

  13 aralık 2015 13:16 13 aralık 2015 13:19


  8. para israfı. onun yerine 2 dudak kalemi alınır..

  Akiyor dagiliyor..

  Dogru duzgun uzunluk ya da hacim de vermiyor..

  E ne anladim ben bundan.

  13 aralık 2015 14:29 25 aralık 2016 13:40

  9. günlük olarak kullanmaya başladım. daha önce city color maskarasını kullanıp memnun kalmıştım. a101' de görünce denemek için aldım. tek latta dahi kirpiklerimi güzel uzatıp gözlerimi belirginleştirdi. yalnız 3 saatte hiç maskara sürmemiş gibi oldu. denemek isteyenler a101'de 6.90 a satılıyor.

  6 ocak 2016 17:13

  10. tek tek ayırıp hacim verme konusunda çok başarılı buldum. benim kirpiklerimde belirgin bir uzunluk sağlamadı.

  fırçası ince ve düz olduğu için sürülmesi de gayet kolay. 6.90tl ye cosmetica dan almıştım. aynı fiyat ile karşıma çıkarsa kesinlikle tekrar alırım.

  14 mart 2016 11:31