yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (3)
  • medya (1)

  1. yaklaşık 1 aydır her gün kullanıyorum. sıradan bir maskara, çıkarması çok kolay. kirpik dökmüyor, yapışmıyor. sürerken yapıştırmıyor, kıl fırçalı. kıvırması, dolgunluğu sıradan. ekstra bir olay katmıyor bence. çok zorlarsanız akma yapabiliyor mesela 12 saat gözünüzdeyse. ürünün kabı çok güzel bence, ilgi çekiyor. günlük kullanım için ideal sayılır ama daha iyileri de vardır, aşırı bir siyahlık kattığını da düşünmüyorum.

  en güzel yanı doğal durması. örümcek bacağı görüntüsü yaratmıyor hiç.

  açıkçası essence markasının bir kaç maskarası daha iyi olduğu için onlardan birine döneceğim sanırım. yine de kötü anılarla kalmayacak aklımda. belki ileride tekrar alırım o ambalajının hatrına.

  ukte: (yazar: ruhumsarisin) (yazar adını yanlış verdiysem özür, tam hatırlayamadım)

  edit: bu arada eklemeyi unutmuşum, indirimden 12.5 liraya almıştım.

  16 aralık 2017 14:05 16 aralık 2017 16:48

  2. ayşe çakarın better than sex, loreal paradise ve bu maskarayı karşılaştırdığı videosundan sonra paradise kısa sürede kuruyunca gidip bunu almıştım ama beklediğim etkiyi vermedi. güzel ayırıp uzatıyor kirpikleri ama benim aradığım en önemli şey hacim ve takma kirpik etkisi olduğu için memnun kalmadım bundan neredeyse hiç hacim vermiyor. ambalajı çok güzel bu arada, kullanmasam da makyaj masamda durması hoşuma gidiyor.

  1 haziran 2018 23:12

  3. ambalajını sade fakat çok şık buldum. :d

  birkaç ay önce aldım, indirimsiz fiyatı 30-32 tl arasıydı diye hatırlıyorum. aslında kıl fırçalarla pek anlaşamıyorum ama yoğun siyahlık ve volüm vadettiği için denemek istedim. ilk açtığımda inanılmaz ıslaktı ve kirpiklerimi birbirine yapıştırıp karman çorman bi hale getiriyordu. kurudukça kendine geldi fakat öyle aman aman yoğun bi siyahlığı yok, idare eder. hacim vermesi ise güzel fakat takma kirpik etkisi vermiyor. çok olmasa da uzatıyor. Bitince tekrar alır mıyım emin değilim ama indirimlerde şans verilebilir belki.

  18 mart 2019 02:11


  4. İndirimsiz fiyati bile maybelline'in indirimli fiyatlarindan daha uyguna gelen benim nazarımda loreal paradise'a muadil olan maskara. Maskara arayisindayken ambalajinin paradise'a benzemesi ile dikkatimi ceken mukemmel maskara. Düz ve kisa kirpiklerimi dolgunlastirirken kivirip hacim verip simsiyah gosteren hayatimin maskara diyebilirim,arkadaslara onerildi,begenildi,yedeklendi.

  1 nisan 2019 03:12

  3

  5. maskara fiyatlari ucmusken nispeten uygun fiyatli buldugum icin bu maskarayi aldim fakat hic memnun kalmadim maalesef:( kirpiklerim uzun ve kivrik diyebilirim. bu maskara sadece daha kalkik (volumlu mu denir bilemedim) kirpikler elde etmeme sebep oldu oysa benim bir rimelden beklentim daha yogun gostermesi. yani beklentimi karsilamadi diyebilirim. gratisten 19 tl gibi bir fiyata almistim.

  29 ağustos 2019 01:45

  6. Platin Mağazaları indiriminden 12-13 liraya almıştım, ambalajı aşırı güzel bitse de atmaya kıyamayacağım galiba. Maskara denemeyi çok seven biri olarak günlük maskara için ben seviyorum. En sevdiğim özelliği çok doğal durması, asla yapıştırmıyor kirpiklerimi, tek tek ayırıyor, onun dışında kıvırmıyor ama uzatmasını seviyorum. Tekrar almam çünkü denenmeyi bekleyen çok fazla maskara var piyasada ama yine de severek kullanıyorum.

  27 ocak 22:31 29 ocak 15:33

  2

  7. bu maskarayı tek kelime ile tanımlamam gerekse seçeceğim kelime "yetersiz" olurdu sanırım. çünkü bu maskara akmıyor (on saatin sonunda birazcık akıyor sadece ama o da belli belirsiz bir akma) , paketlemesi çok güzel ve ilk açıldığında ıpıslak olmasına rağmen zaman içinde normal bir kıvam alarak kirpiklere olan etkisini maksimize ediyor. ama o maksimize etki bile benim bir maskaradan beklentimi karşılamama yetmiyor maalesef. hacim vermiyor, sadece kirpiklerinizi belirginleştiriyor, eğer önceden kıvırdıysanız. kıvırmadıysanız ve benim gibi düz kirpikleriniz varsa vay halinize. ayrıca ne yaparsanız yapın kirpiklerinizi tam kavrayamaz, kirpiklerinizi bu maskara ile tarayamazsınız sağa sola çekerek. üstelik göz kapağınıza bulaşır! ben göz kapağıma parmağımı koyarak maskara sürerim, bu maskara ile her beş sürüşümün en az üçünde göz kapağıma bulaştı.

  bir indirimde 20 liraya deneme amaçlı almıştım çünkü ayşe çakar bir videosunda loreal extatic ve better than sex maskaralarına muadil olarak göstermişti. better than sex'e muadil olmasını beklemiyordum zaten ama extatic'in yanından bile geçmedi. (gizlinot: extatic'i beğenirim ben)

  dışarı çıkmadığım, genel olarak makyajı kendi keyfim için yaptığım şu günlerde önceden açılmış bir chanel le volume de chanel olmasındansa bunun açık olmasını yeğlerim tabii. tam zamanında açıp kullanmaya başlamışım. ama ne kadar ucuz olursa olsun bir daha alacağımı sanmıyorum çünkü dolgun, olabildiğince belirgin kirpikler makyajımın vazgeçilmezidir.

  2 nisan 00:34