yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • oylar (21)
  • medya (3)
  5

  1. Kısa bir süre önce, indirimle 15.95 TL gibi bir fiyata aldığım ve bayıldığım maskara!

  Fırçası şahane, böyle hafif kıvrımlı.

  Sürerken topaklanmıyor ama rengini de güzel veriyor.iki kat sürmeye uygun.

  Çok çılgın bir kıvırma etkisi yok ama benim düz kirpiklerimi hafifçe kıvırdı, uzattı ve görünür hale getirdi.

  Gün sonunda alt kirpik diplerine akıp bulaşma yapmadığını farkettim, ki ben bu problemi sık yaşıyorum.

  İnanamadım böyle etkili olabileceğine ama ben gerçekten sevdim bu nude look maskarayı yahu. (gizlinot: Zaman geçtikçe daha iyi görüciizz ama şimdilik gayet hoş)

  ilgili medya:
  1
  10 ağustos 2019 20:59 10 ağustos 2019 21:01

  2. İndirimle 15 TL gibi bir fiyata aldım. Normalde maskaralarda hiç kullanmamış olduğum marka denemek adetim değildir fakat çok ucuz olunca Gratis görevlisi kız da ısrarla almamı tavsiye edince aliverdim

  Ben baya sevdim. Kirpiklerim düz değildir ama bazı maskaralar ağırlik yapıyor, düşüyorlar. bu maskara bildiğin kaldırdı ve maskarayi çıkarana kadar da öyle tuttu. Uzatması ve hacim vermesi orta derecede fakat günlük makyaj için fazlasıyla yeterli geldi bana.

  Gözlerimin altına dökülme yapmadı, çıkarırken de kolayca çıktı. epey şaşırdım. Bu fiyata bu özellikler baya iyi.

  Sevgili kankim "bu hangi maskara, şu ana kadarki en iyi maskaran" falan dedi, ki kendisi bir makyaj duayenidir.

  Şöyle bir kötü özelliği var ki, ilk açtığımda hiç topaklanma yapmadı fakat bir birbucuk ay sonra hafif hafif topaklanmaya başladı. Yine de bu fiyata değer, ben yine alırım şahsen.

  8 ekim 2019 14:26

  2

  3. Fırçası lorealin paradise ını andırdığı için aldığım ve yaklaşık 1-1.5 aydır kullandığım ürün. 

  Ürün açılınca öyle aşırı ıslak değil yapısı orta derecede hacim ve uzunluk veriyor günlük bir rimel. Benim beğenmediğim noktalarıysa birincisi pek siyah bir maskara değil simsiyah aşırı belirgin kirpik görüntüsüne sahip olmuyorsunuz. İkincisi Açıp kullanalı 1.5 ay olmasına rağmen şu aralar sürdüğümde topaklanma yapmaya başladı. 

  Birde gün sonunda dökülme yapıyor kirpiklerde ama benim gözümde her rimel aktığı için o konuda bir şey diyemem. 

  Ben 15 tl ye almıştım indirimden bu fiyata kötü olmayan bir performansı var. 

  28 kasım 2019 17:26


  5

  4. Watsons'ta güzel bir indirimdeyken denk gelip aldığım ve beni hiç pişman etmeyen maskara. Öncelikle rimel alırken önceliğim hep silikon fırçadır. Kıl fırçalarla topaklanma ve yapışma sorunu yaşıyorum, sürmeyi beceremiyorumdur belki bilmiyorum. Bu rimeli alırken fırçasının kıl-silikon karışımı olduğu söylendi satış danışmanı tarafından ve tereddüt ederek aldım. Fakat tereddütlerim boşa çıktı; fırça yapısı, kalıcılığı, kıvırıcılığı tam olarak günlük maskara beklentimi karşılayacak ölçüde. Herhangi bir akma, dağılma veya yapışma sorunu yaşamadığımı da söyleyeyim. Ben günlük kullanımda çok iddialı rimeller kullanmayı tercih etmediğim için bu ürün tamamen bu beklentiye karşılık veriyor.

  Son olarak, Golden Rose Nude serisinin birçok ürününü kullanıyorum ve gerçekten memnun olduğumu da belirtmeliyim. Bu rimel de serinin tereddütsüz satın alınabilecek ürünlerinden.

  6 şubat 2020 16:29

  3

  5. Artıları: Kirpikleri kıvırması ve uzatması yönünden başarılı. Ayrıca kirpikleri yapıştırmıyor ve topaklanmıyor yani kat kat sürmeye uygun.

  Eksileri: Hacim ve dolgunlaştırma etkisi çok düşük.

  Günlük makyajda kullanıma uygun indirimde  15₺ gibi bir fiyata edindim.

  Paradise maskara muadili demişlerdi denemek için aldım ama etki olarak kesinlikle farklılar. 

  25 mart 2020 09:30

  6. sevip sevmeme arasında kaldığım maskara. geçen sene koleksiyon ürünüydü bu sebeple girdi yazmayacaktım ama hala raflarda olduğu için artı ve eksilerini paylaşmak istedim.

  daha öncesinde false lashes maskarasını bayıla bayıla kullandığım için indirimde iki adet satın almıştım. kıl fırçadan oluşuyor ve loreal paradise kadar iri olmasa da kum saati şeklinde, bu durum benim kullanım alışkanlığım için daha avantajlı, daha kontrollü olabiliyorsunuz. bu ürünle bazı sorunlar yaşadım. maskarayı ilk açtığımda gayet ıslaktı ve kullanımı güzeldi lakin göz içime akma yaptı. ilk defa böyle bir sorun yaşadım. resmen gözümün içinde siyah ip oluyordu, ucundan tutup çekince geliyordu. bu beni biraz korkuttu. 15 liralık maskara için göz sağlığımdan olamam. zamanla bu sorun düzeldi. artıları; maskara uzunca bir süre topaklanma yapmadı, ömrü uzun. uygun fiyatlı ve benim için günlük kullanıma uygun bir maskara. çok yoğun bir görüntüye sebep olmuyor ama sadece taranmış gibi de göstermiyor. erişilebilir ve sık sık indirime giriyor. gelelim eksilerine, başta da belirttiğim gibi göz içine akması bence en büyük problem. sadece bu sorun bile almaktan vazgeçirebilir. ikincisi ise ambalajı çok dandik, false lashes ne kadar kaliteli bir ambalaja sahipse bu da o kadar dandik bir ambalaja sahip. ben her eşyamı çok özenli kullanırım, hele ki makyaj malzemelerimi hep temiz ve sağlam tutarım. bunun kapağını kapatırken yanlışlıkla kapak kısmını çatlattım. bu kadar dikkatli kullanmama rağmen bu sorunu yaşayacağımı asla düşünmezdim. sadece çatlak olduğu için ürün hava almaz diye düşünürken ablam ertesi gün fırçaya bakmak için açtı ve kapatırken o çatlakları koca bir kırığa çevirdi (ablam benim aksime kontrolsüz güce sahip olup dikkatsiz davranan birisidir). Maskara resmen şemsiyeye döndü. zamanında, ikincisini de satın almış olduğum için çöpe atmayacağım. onda eğer bu problemlerle karşılaşmazsam bu girdiyi düzenlerim ama pek ümitli değilim.

  açılmamış ve kırık olan maskaraların görsellerini ekliyorum.

  ilgili medya:
  1
  19 mayıs 2020 01:59

  5

  7. Hicbir beklentim olmadan kasa yani urunu olarak aldim. Etkisine bayildim!  Medya olarak uygulanmis halini ekliyorum, gozlerimde takma kirpik etkisi oldu :*

  ilgili medya:
  1
  21 aralık 2020 10:12


  1

  8. Maskaram bitmişti gratis çalışanına volum veren bir maskara önerisinde bulunmasını istemiştim bunu önerdi. Aşırı ucuzdu ben de al gitsin dedim öyle almıştım. Açınca bayağı şaşırmıştım çünkü ilk açmaya göre baya koyu kıvamlı. Kurumuş gibi bir maskara ilginç. Deneyelim bakalım dedim. Volum verdi evet bayağı verdi ama iki kullanımdan sonra daha da kuruyor ve kirpikleri topak topak yapış yapış yapıyor. Ayriyeten kalıcılığı iyi değil. Normalde max factor maskaraları kullanıyorum ve asla akma sorunu yaşamadım onlardan. Gözüm biraz sulansa bu hemen alta akıyor siyah siyah. Yani indirimde 10 lira falan ama değmez vallahi. Hem akıyor hem topak topak yapıyor kirpikleri. bedava verseler almam.

  22 aralık 2020 18:39

  9. Hareketli veya ağır göz makyaji için uygun değil. Günlük bir makyaj yapıp gözlerinize hareket katabilirsiniz hoş oluyor.

  Dökülme vs yapmıyor.

  Alerjik problem yaşamadım.

  Duygusal bir dönemde iseniz kullanmanızı önermem çünkü suya, gözyaşına ciddi anlamda dayanıksız.

  23 ocak 2021 19:57 28 şubat 2021 14:27

  5

  10. maskaradan tek beklentisi kirpikleri yapıştırmaması olan kendim için çok başarılı bir ürün. yalnızca yapısı biraz kuru geldi ama benim için problem değil. kirpikleri pek kaldırmıyor, benim kirpiklerim normalde de düşük zaten. günlük kullanım için çok yeterli kısaca. şu an indirimli fiyatı 19,25 tl.

  24 mayıs 2021 17:23 24 mayıs 2021 17:24