yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar (6)
  • medya (1)

  1. Deli gibi ten rengi arayışına girmiştim hep kararsız kalıp bir türlü alamıyordum bi takıcıya girdim şans eseri golden rose kalemlerini gördüm ve elim 426 numaralı ten rengi kalemine gitti. Sürümü öyle kolay ki ve kesinlikle kirpik diplerine bulaşma yapmadı fiyatı da 5 tl'ydi denk gelirseniz mutlaka alın çok çok güzel bir kalem fiyatı da cabası

  18 temmuz 2015 10:15

  2. ten rengi olanını ucu kalınlaşıncaya kadar severek kullandım ama sonra beni tam anlamıyla çıldırttı.

  ucunun bitmesi üzerine kalemi açmaya başladım, açtım kırıldı, açtım kırıldı, açtım kırıldı. kırılması da yetmezmiş gibi bir de kalemtraşın içini doldurarak orada kremsi bir birikme yaptı ve temizlenmedi.

  en son tamam şimdilik kalsın diye gayri ihtiyari olarak kalemin arkasına taktığım kapağını kapatacaktım ki kapak kalemin arkasıyla beraber çıktı ve kalemin arkasını ne yaptıysam kapağın içinden çıkaramadım. o da ayrı bir kriz oldu.

  açmayı başarabilirsem tekrar denemeyi düşünüyorum ama zaten kalem bitti açamamaktan.

  tavsiye etmiyorum.

  1 kasım 2015 20:00

  3. siyahını almıştım bunun. ergenlikten beri sürekli siyah kalem kullanırım kirpik diplerime olsun göz içime olsun hiç böylesine rastlamamıştım. o nasıl akma insafsızın evladı. eve arkadaşım gelecekti, çektim kalemi hem göz kapağıma hem de göz içime. zil çaldı aşağıdan kapıyı açtım son kez aynaya baktım benim şalterler attı. daha süreli yarım saat olmamış, kalem akmaktan beni panda yapma yolunda adım adım ilerlemiş. suikast resmen. şükür ki kolay çıkıyordu da hemen temizledim. aynaya bakmasam kapıdan geri dönerdi herhalde bizimki.

  13 şubat 2016 00:12


  4. Siyah rengine sahip olduğum göz içind sürüldüğünde yumuşak oldugu için cilde zarar vermeyen kalem. Göz içine rengini hemen vermesiyle artı kalıcılığının dört saat civarı olması ile eksisi olan bir kalem ama smokey eye makyajlarda göz üstündede kullanılabilir.

  9 ekim 2016 14:33 19 ekim 2016 00:55

  5. Bendeki rengi krem, beyaz, nude karışımı bir şey. 426 numara. Gözümün altının iç kısmına ve göz pınarlarıma sürüyorum. Özellikle göz pınarlarında aydınlık ve hoş bir görüntü bırakıyor.

  11 haziran 2018 11:23

  6.  A101’de gezinirken Golden rose siyah dipliner (11 tl) ve sözkonusu kalemin 401 no’lu siyah rengini (3,5) gördüm. Tatile gelirken eyeliner almayı unutmuşum, 3,5 liraya ne kaybederim ki diyip ikisini de aldım. 

  Buradaki yorumları görünce şaşırdım açıkçası, fiyatına göre beklentimi ben mi çok düşürdüm diye düşünüyorum ama yumuşacık kolayca sürülen acıtma alerji yapmayan ve bende 2.5 saatlik süre boyunca akma yapmayan bir ürün oldu 401 numara. Rüzgarlı bir günde kullandığım için terlemedim hadi bu kalemin avantajına olsun ama bu fiyata tam bir performans canavarı olduğu su götürmez bir gerçek. a101’de Görürseniz bu fiyata kaçırmayın derim.

  Dipliner’ı kendi başlığında yorumlayacağım.

  29 ağustos 2018 19:21

  7. göz içine sürmek için ten rengi, uygun fiyatlı kalem ararken, a101'de 426 numarasına denk gelip deneme amaçlı almıştım. açıkcası çok bir beklentim yoktu ama memnun kaldım. eğer çok fazla bastırarak ya da defalarca üzerinden geçerek sürmezseniz kirpiklere bulaşma yapmıyor. ten rengi olduğu için bulaşma problemi zaten yaşamıyorsunuz. (gizlinot: swh)

  25 ekim 2018 20:31


  8. Siyah ve yeşil renklerine sahibim. Ikisinden de oldukça memnunum. Ilk fırsatta kahverengisini de almayı dusunuyorum. Ister kalem gibi cekin ister far gibi fırçayla dağıtın iki uygulamadan da memnun kaldım.

  10 aralık 2019 02:25

  5

  9. Bende 426 nolu rengi bulunan göz kalemi. Göz içine sürecek ten rengi bir kalem arayışındayken rastladım. Sürümü çok kolay, yumuşacık ve çok da kalıcı bir kalem. Bendeki ten rengi olduğu için bulaşma sorunu var mı bilmiyorum ama göz içindeki kalıcılık performansı muazzam. İndirimsiz fiyatı 10 tl gibi bir şeydi. Tavsiye ederim.

  10 şubat 2020 22:39

  5

  10. 409 numarasının hastası olduğum göz kalemi.

  rengi o kadar güzel ki.

  Öncelikle nasıl kullandığımı anlatayım ki kafanızda yorumlama çerçevem belirlensin. Ben göz alt ve üst içine kalem geçmeyi hiç sevmiyorum, göz kapağımın üzerinde kullanıyorum hep göz kalemlerini.

  eyeliner ya da far kullanmak istemediğimde gözlere daha çekik ve buğulu bir etki katmak için uzun zamandır kullandığım mükemmel bir kalem. ucu sivri değilken far olarak bile kullanmışlığım var.

  mac'in teddy'sine muadil olduğunu yazan olmuş Trendyol yorumlarında ama bence değil, 409 bir ton daha açık ve sarı alt tonlu kahve Teddy'ye göre. Essence'ın Teddy'si ile de alakası yok bu arada. Bu kalemi Mac ve Essence Teddy'sine göre daha çok beğendim, bittikçe alacağım tek kahverengi kalem olacak kendisi.

  30 ağustos 2021 20:32